KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kowalstwo (115)

Metaloplastyka, grawerstwo, kowalstwo artystyczne. Łódź***

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z metali kolorowych z zakresu metaloplastyki, kowalstwa artystycznego oraz wykonujemy usługi grawerskie.

http://www.metalo-plastyka.com.pl/ - 8 Lut 2006

Metalstar- kowalstwo artystyczne***

Firma specjalizuje się w kowalstwie artystycznym łącząc tradycyjne kowalstwo z nowoczesnym ślusarstwem. Na stronie prezentacja rozwiązań w zakresie wykonania elementów kutych: balustrad, ogrodzen, bram, krat, mebli i elementów wyposazenia wnętrz.

http://www.metalstar.pl/ - 5 Gru 2003

Metodal System - Balustrady Lublin***

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Metodal System. Oferujemy wyroby najwyższej jakości wykonane ze stali zwykłej, kwasoodpornej a także z mosiądzu. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i montażu metalowych elementów dla budownictwa przemysłowego oraz branży meblowej. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Wykonujemy: balustrady, ogrodzenia, schody, meble metalowe, kowalstwo artystyczne.

http://www.szewska6.pl/ - 5 Sty 2010

M-Stal***

Ogrodzenia, balustrady, bramy, meble ogrodowe, akcesoria do kominków, stojaki i skrzynki na kwiaty, kowalstwo artystyczne, spawalnictwo.

http://www.mstal.pl/ - 23 Sie 2004

Ogrodzenia metalowe Radom***

Oferta firmy Szymanscy International z Radomia. Ogrodzenia metalowe, bramy, furtki, barierki, balustrady i kraty okienne.

http://www.ogrodzeniametalowe.com/ - 20 Gru 2007

Ogrodzenia ozdobne Wyroby metalowe - ZWM***

Innowacyjność poparta dużym doświadczeniem to nasza firma w ogromnym skrócie. Istniejemy od ponad 20 lat, w trakcie których wykonaliśmy z powodzeniem setki zleceń. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu o wysokich standardach jakości: ogrodzenia ozdobne, wyroby metalowe, rusztowanie fasadowe, drzwi stalowe itd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

http://www.zwm.home.pl/ - 27 Sty 2009

Ogro-Met - kowalstwo artystyczne***

Kowalstwo artystyczne: bramy, ogrodzenia, furtki Nice.

http://www.ogro-met.com/ - 2 Wrz 2005

Polskie Kowalstwo Artystyczne***

Na stronie dowiesz się, gdzie znaleźć kuźnie i jak trafić do muzeum kowalstwa. Publikowane są tu też ogłoszenia związku kowali artystycznych.

http://www.kowale.com.pl/ - 12 Lip 2002

Pracownia Kowalstwa Artystycznego KARABELA***

Piotr Konieczny w swojej pracowni wykonuje repliki: broni, zbroi, hełmów, rękawic. Na stronie znajdziecie katalog wyrobów.

http://www.pulawy.net.pl/karabela/ - 14 Sty 2002

Roman - drew***

Firma Roman - drew działa na rynku od 2002. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży produktów drewnianych na potrzeby budownictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo: produkty i usługi z drewna, produkty kamieniarskie, elementy ozdobne i wykończeniowe, kowalstwo artystczne.

http://www.roman-drew.kbf.pl/ - 14 Lip 2006