KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (260)

Agata Wojtkiewicz Atelier*****

Agata Wojtkiewicz - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, od 2005 r. prowadzi atelier, w którym tworzy suknie wieczorowe, koktajlowe i ślubne. Autorskie kolekcje prezentuje na każdym Fashion Week w Łodzi, w Alei Projektantów.

http://agatawojtkiewicz.pl/ - 19 Lip 2010

DeSirer - Salon mody ślubnej*****

Sprzedaż sukien ślubnych. Kolekcja hiszpańska i francuska. Divina Sposa, Miss Kelly, Collector, Miss Paris, Just for You. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie przy ulicy Żurawiej 24/40 - odwiedź nas koniecznie .

http://www.desirer.pl/ - 31 Sty 2008

Guziki ozdobne, metalowe, dodatki krawieckie - pasmanteria Guziki24.pl*****

Pasmanteria Guziki24.pl oferuje szeroką gamę artykułów takich jak guziki czy inne dodatki krawieckie. Guziki ozdobne o przeróżnych kształtach i kolorach to domena firmy. Dodatkowo trwałe i eleganckie guziki metalowe oraz wiele innych akcesoriów krawieckich.

http://www.guziki24.pl/ - 12 Lis 2010

Solbi - czapki*****

"Solbi" jest firmą dziewiarską specjalizującą się w projektowaniu i produkcji czapek i szali z dzianiny.

http://www.solbi.pl/ - 11 Sie 2004

Alba Plus****

Firma Antkowiak Alba-plus to sklep oferujący szeroki wybór szat liturgicznych, komży kapłańskich, stuł, ornatów, kap oraz wielu innych produktów liturgicznych. Wykonywane przez firmę Alba-plus towary charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.

http://www.alba-plus.com.pl/ - 13 Sty 2016

Ana Tailor - zakład krawiecki****

W naszym zakładzie krawieckim zajmujemy się szyciem koszul na miarę. Ana Tailor w Warszawie wykonuje również poprawki oraz naprawę odzieży.

http://www.anatailor.pl/ - 12 Maj 2017

AUDREY Fashion Studio - uszyjemy Twoje marzenia****

Audrey Fashion Studio jest warszawską pracownią krawiecką specjalizującą się w projektowaniu i szyciu kreacji dla wymagających Pań. Usługi nasze kierujemy do kobiet pragnących swoim ubiorem pozytywnie wyróżnić się wśród innych. To osoby o dużym wyczuciu smaku, którym nie odpowiadają seryjnie i masowo produkowane stroje. Kobiety pragnące realizować swoje wizje i poszukujące ciekawych nowości. "Moda przemija, styl pozostaje" Nikt trafniej nie oddał słowami tego, czemu jesteśmy wierni od początków naszej działalności, niż autorka powyższych słów - Coco Chanel. Sprawdzone, klasyczne i pełne kobiecości linie nigdy nie wyjdą z mody. Będą one natchnieniem dla kolejnych stylizacji, podkreślających w każdej kobiecie jej naturalne piękno, wewnętrzne ciepło i urok osobisty.

http://www.studioaudrey.pl/ - 5 Gru 2013

Bolero. Producent odzieży damskiej****

Przedmiotem działalności firmy od początku istnienia było krawiectwo - produkcja odzieży (głównie damskiej - zarówno ciężkiej jak i lekkiej). Na stronie informacje o firmie, kolekcjach, sklepach firmowych.

http://www.bolero.com.pl/ - 30 Kwi 2002

Bożka - odzież robocza****

Witryna firmy oferujacej odzież roboczą, ubrania typu szwedkiego, kombinezony, fartuchy, bluzy moro... Strona zawiera: informacje o firmie, pełną ofertę, asortyment oraz dane kontaktowe.

http://www.bozka.lm.pl/ - 26 Kwi 2004

Chemitor - koszule flanelowe****

Przedsiębiorstwo Chemitor to rodzinna firma ceniąca współpracę na zasadzie partnerstwa. Działalność na rynku polskim prowadzona od kilkunastu lat oparta jest na uczciwości, rzetelności wobec odbiorców i dostawców. Podstawowa działalność to produkcja koszul flanelowych, hurtowa sprzedaż artykułów przemysłowych i chemicznych. W naszym zakresie jest obsługa firm hurtowych i detalicznych sieci sprzedaży.

http://chemitor.com.pl/ - 16 Lip 2013

Informacje dodatkowe