KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (257)

Texdor - Szwalnia, krawiectwo ciężkie i produkcja odzieży****

Firma Texdor to zakład specjalizujący się w produkcji odzieży - m.in. sportowej. Jako szwalnia realizujemy usługi w zakresie szeroko rozumianego tailoringu. Naszą specjalnością są usługi sewing clothes, w tym także krawiectwo ciężkie.

http://texdor.pl/ - 4 Sie 2016

Tkaniny | sklep internetowy Orient Fashion****

Orient Fashion poleca tkaniny dekoracyjne do szycia sukienek, koszul, zasłon, poszewek itp. Bogata oferta. M.in. bawełna, satyna, żakard, tweed, sztruks i inne.

http://orientfashion.pl/ - 10 Sie 2013

Usługi krawieckie Kraków****

Serwis krawcowej z długoletnim doświadczeniem, która wykonuje kreacjena przeróżne okazje. Śluby, bale to okazje, na których należy pojawić się w nietuzinkowej kreacji. Aby móc zabłysnąć potrzebna jest wprawna krawcowa.

http://www.lucynabrog.pl/ - 7 Lis 2012

Usługi krawieckie Siedlce - krawcowa Rogulska - strona pracowni****

Szycie na miarę, przeróbki i reperacje odzieży to główne gałęzie działalności pani Rogulskiej Krystyny. Szyje i przerabia różne części garderoby począwszy od sukni i sukienek a skończywszy na spodniach, chustach i firanach. Jest specjalistą w swoim zawodzie od 40 lat. Umiejętnie doradza przeróbki kreacji. Zwężanie, skracanie i dopasowywanie ubrań dla klientów z Siedlce to codzienne zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze spektrum usług.

http://krawcowa-siedlce.pl/ - 3 Lut 2016

Van Thorn - szycie garniturów na miarę****

Studio krawieckie Van Thorn specjalizuje się w szyciu garniturów i koszul na miarę, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Idealny wybór dla nieprzygotowujących się do ślubu par młodych - uszyjemy idealny garnitur ślubny. Ponadto w naszej ofercie znajdują się stylowe dodatki markowych firm: krawaty, muchy, poszetki.

http://www.vanthorn.pl/ - 23 Lis 2017

VENA****

Vena Wrocław - wyposażenie hoteli, restauracji, projektowanie. Usługi dekoratorskie, wystrój lokali, tekstylia hotelowe.

http://www.vena.wroclaw.pl/ - 2 Sie 2004

Vratelli - garnitury na ślub****

Naszym Klientom oferujemy eleganckie garnitury na ślub. Proponujemy również modne koszule i płaszcze w wielu gustownych fasonach.

http://vratelli.pl/ - 22 Kwi 2017

w i l l i . p l****

Firma WILLI jest bespośrednim importerem nakryć głowy czeskiej firmy FEZKO, posiadającej certyfikat Woolmarku. Co roku sprzedaje blisko pół miliona nakryć głowy firmy Fezko.

http://www.willi.pl/ - 27 Wrz 2004

Westpoint****

Strona firmy Westpoint - hurtowni tkanin i dzianin. Na stronie oferta, informacje o firmie...

http://www.westpoint.com.pl/ - 11 Wrz 2001

Wielecki.Garnitury****

Strona producenta garniturów. Na stronie oferta i informacje o firmie.

http://www.wielecki.com.pl/ - 14 Wrz 2000