KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (256)

Paula - pracownia krawiectwa miarowego - sukienki wizytowe****

Pracownia krawiectwa miarowego Paula oferuje usługi mistrzów igły. Wykonujemy sukienki wizytowe oraz kreacje ślubne wprost z marzeń naszych Klientek. Przygotowujemy projekty i wykroje w oparciu o aktualne trendy oraz preferencje naszych Zleceniodawców.

http://www.moodne.pl/ - 12 Kwi 2014

PiF Łódź - Producja odzieży z dzianin dla dzieci i młodzieży.****

Firma PiF z Łodzi zajmuje się produkcją dzianin oraz wyrobów z dzianin dla dzieci i młodzieży.

http://pif.com.pl/ - 28 Mar 2007

PPHU Iltex Jan Iliński - Krojownia Szwalnia Prasowalnia****

Firma działa w Łodzi od 1995 r. Zajmujemy się krojeniem i szyciem na maszynach przemysłowych odzieży lekkiej na rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi w zakresie produkcji masowej oraz modeli wzorcowych.

http://www.krojownia.com/ - 15 Sty 2007

PPHU "Sobora" Elżbieta i Bogumił Sobora****

Firma krawiecka PPHU Sobora mająca dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji klasycznej odzieży damskiej, proponuje: garnitury, garsonki, marynarki, spodnie. Na stronie informacje o firmie, sklepach.

http://www.sobora.com.pl/ - 22 Lis 2001

Pracownia Gedeona****

Inspirowani światami różnych kultur, światami alternatywnymi lub równoległymi, bądź po prostu bajkowymi, tworzymy nietypowe stroje i rekwizyty.

http://www.pracowniagedeona.pl/ - 25 Wrz 2014

Pracownia krawiecka Katowice****

Zlokalizowana w Pszczynie Usługowa Spółdzielnia Pracy zajmuje się usługami krawieckimi. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie oraz gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na szycie ubrań dla mężczyzn i kobiet od podstaw, czy też na szereg przeróbek krawieckich i nie tylko. Firma w szczególności zajmuje się szyciem odzieży sportowej oraz odzieży roboczej.

http://www.usppszczyna.pl/ - 24 Mar 2015

Pracownia Krawiecka, szycie na miarę konfekcji damskiej.****

Pracownia Krawiecka Fashion Nature to szycie na miarę: suknie wieczorowe, studniówkowe, codzienne, spódnice, żakiety, spodnie. Najnowsze w ofercie to stroje dla Pań z tkanin naturalnych: len, bawełna. Dodatkowo usługi krawieckie: naprawa i przeróbki odzieży. Profesjonalne doradztwo w zakresie krawiectwa.

http://fashionnature.pl/ - 16 Cze 2014

Pracownia krawiectwa miarowego Maria Fomicka****

Suknie ślubne, wizytowe szyte na miarę, dopasowanie, sylwetki nietypowe, naprawa sukien. Garnitury, marynarki męskie, dopasowanie, regulacja. Zadzwoń, przyjedź, tel. 22 213 16 05

http://mariafomicka.pl/ - 26 Mar 2013

Pracownia Mody Danuta Bielak****

Krawiectwo damskie - szycie na miarę. Profesjonalne usługi krawieckie w Lublinie. Eleganckie i niepowtarzalne fasony na każdą okazję: sukienki, garsonki, spódnice, spodnie, płaszcze i palta. Szeroki wybór tkanin. Dodatkowe usługi obejmują projektowanie odzieży, stylizację oraz dobór dodatków.

http://www.pracowniamody-danutabielak.pl/ - 21 Kwi 2015

Pracownia u Krawcowej - usługi krawieckie****

Pracownia oferuje usługi z zakresu krawiectwa miarowego damskiego i mękiego oraz wszelkich przeróbek krawieckich, także skórzanych. Proponuje też doradztwo w doborze fasonu i tkaniny. Wykonuje nietypowe zlecenia krawieckie. Zapraszam do zapoznania sie ze szczegółową ofertą i galerią ubrań na firmowej stronie internetowej.

http://www.ukrawcowej.pl/ - 21 Mar 2012