KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (255)

Producent odzieży ochronnej - BIAŁY****

Na stronie oferta zarówno odzieży ochronnej (roboczej) jak i odzieży specjalistycznej przeznaczonej dla służby zdrowia produkowanej przez Firmę Handlowo-Produkcyjną BIAŁY. Znajdą tutaj Państwo również specjalną ofertę skierowaną do agencji reklamowych.

http://www.bialy.com.pl/ - 14 Sty 2002

Producent sukni ślubnych****

Aktualne trendy mody ślubnej prezentowane w ciekawej formie przez producenta. Serwis przybliża nowe kolekcje ślubne dla kobiet oraz garnitury męskie do ślubu. Na stronie informacje dotyczące kroju, kolorystyki sukien ślubnych. Artykuły na temat organizacji ceremonii ślubnej.

http://www.suknieslubne-salon.pl/ - 21 Maj 2014

Projektowanie i sprzedaż odzieży damskiej****

Projektowanie i sprzedaż odzieży damskiej.

http://www.iwona.pfont.com.pl/ - 1 Kwi 2005

PROSTYL****

Podstawowym profilem działalności jest produkcja konfekcji damskiej. Firma na przestrzeni wielu lat wyspecjalizowała się w produkcji bluzek damskich.

http://www.prostyl.com.pl/ - 12 Kwi 2002

Rapaw- dodatki krawieckie, koronki elstyczne****

Jesteśmy bezpośrednim importerem dodatków do produkcji bielizny damskiej: koronek elastycznych, haftów oraz aplikacji. W naszej ofercie znajdują się także najnowsze kolekcje renomowanych austriackich producentów. Sprzedawane przez nas towary charakteryzuje też unikalne, bogate wzornictwo oraz najwyższa jakość.

http://www.rapaw.pl/ - 19 Paź 2010

Roland - moda męska, płaszcze, kurtki, marynarki, spodnie, garnitury oraz ubrania okazjonalne.****

Różnorodne surowcowo tkaniny bardzo bogata kolorystyka i faktura, niekonwencjonalne wzory powstające w naszej firmie, nowoczesny park maszynowy, wysoko wykwalifikowana załoga to nasze niewątpliwie atuty w produkcji: płaszczy, kurtek, marynarek, spodni, garniturów oraz ubrań okazjonalnych.

http://www.roland-moda.pl/ - 7 Mar 2006

Salon Mody Ślubnej Vivien Vigo, suknie ślubne****

Suknie ślubne i wieczorowe. Dodatki, kapelusze, obuwie ślubne. Suknie wieczorowe.

http://www.suknielodz.pl/ - 3 Lis 2008

Salon sukien ślubnych M&N BRIDAL****

M & N BRIDAL to salon sukien ślubnych w Katowicach. W naszej ofercie znajdą Państwo suknie ślubne takich marek jak: herms, pronovias, white one. Kreacje można mierzyć także poza godzinamy otwarcia salonu.

http://mn-bridal.net.pl/ - 28 Lis 2013

Salon sukien ślubnych Warszawa****

Firma Lamariee zajmuje się projektowaniem sukien ślubnych na indywidualne zamówienie. Wysoka jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie sukni tylko w Lamariee.

http://lamariee.pl/ - 3 Lip 2014

Shop4Him.pl - Moda męska szyta na miarę | Garnitury szyte na miarę .Tanie garnitury****

Firma specjalizuje się w szyciu odzieży męskiej na indywidualne wymiary, tzw ,,Szycie Na Miarę". Jesteśmy w stanie uszyć garnitur, marynarkę , spodnie w każdym możliwym rozmiarze. Nasza specjalizacja to garnitury na miarę , marynarki męskie, spodnie męskie szyte na miarę . Gwarantujemy najniższą możliwą cenę przy tym maksimum satysfakcji.

http://www.shop4him.pl/ - 23 Lis 2010