KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (255)

Sklep internetowy Bosz - odzież męska, spodnie, garnitury, marynarki, modne kurtki i płaszcze zimowe****

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi modne marynarki, kurtki męskie jesienne, płaszcze zimowe, eleganckie spodnie wyjściowe, a także szereg innego rodzaju odzieży męskiej. Nasz sklep internetowy z marynarkami i spodniami jest czynny całą dobę dlatego serdecznie zapraszamy Państwo na zakupy.

http://e-bosz.pl/ - 20 Sie 2012

Sklep internetowy z włóczkami Austermann Fashion and Style****

W ofercie firmy znajdziecie Państwo liczne artykuły dziewiarskie, jak oferowane włóczki do wyborów ręcznych, a także przędze przemysłowe w rozmaitych kolorach. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

http://www.austermann-schoeller.pl/ - 4 Paź 2013

Sklep z firanki i zasłonkami (P&W Elżbieta Polit i Anna Wielemborek s.c)****

Profesjonalny sklep z firankami i zasłonkami, produkty gotowe jak i szyte na miarę. Fachowe porady dotyczące dekoracji okien. Ponadto szeroki wybór pościeli, poszewek i ręczników.

http://firanki-lowicz.pl/ - 23 Gru 2015

Slow Fashion Cafe****

Slow Fashion Cafe to wyjątkowa pracownia krawiecka w Krakowie. Tylko u nas można nauczyć się szycia i zrelaksować przy filiżance pysznej kawy oraz ciastku. Nasza pracownia i szkoła szycia pełni zarazem funkcję kawiarni oraz butiku. Klientki mogą przejrzeć archiwalne magazyny z wykrojami, wynająć maszynę do szycia na godziny, zapoznać się z naszymi autorskimi kolekcjami ubrań lub uszyć swoją własną kreację. Prowadzimy kursy weekendowe i cykliczne warsztaty z szycia.

http://slowfashioncafe.pl/ - 23 Lip 2016

Stopniowanie i projektowanie odzieży - Bea Studio****

Moje studio to nowoczesna pracownia i wzorcownia w jednym. Pracuję w oparciu o nowe technologie systemu Inven-Tex. Tu tworzę formy i szablony krawieckie. Realizuję najśmielsze pomysły spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Oferuję usługi projektowania odzieży, stopniowanie szablonów krawieckich, odszycie pierwowzorów, wydruki trafaretów (szablony na kartonach) oraz konstrukcję i modelowanie odzieży, a także usługi pomocnicze do wdrożenia w produkcję. Jednocześnie realizuję swoje projekty tworząc własne kolekcje. Sięgam także wierzchołka piramidy luksusu. Indywidualne zamówienia odzieży szytej na miarę.

http://www.bea-studio.pl/ - 25 Lut 2017

Strona polskiego producenta odzieży roboczej i specjalistycznej****

Strona przedstawia ofertę odzieży roboczej dla przemysłu medycznego, farmaceutycznego, spozywczego oraz wszelkich innych branż; Futura specjalizuje się w szyciu odzieży firmowej z nadrukiem lub bez na indywidualne zlecenie kienta; strona zawiera katalog oferowanych produktów

http://www.futurasc.pl/ - 22 Mar 2006

Studio Krawieckie Barbara****

Zapewniamy wysokiej jakości kompleksowe usługi krawieckie. Wykonujemy profesjonalnie poprawki krawieckie, poprawki kuśnierskie oraz usługi kaletnicze. Szyjemy odzież na miarę, korzystając z naszych projektów, lub według indywidualnych oczekiwań klienta. Firma specjalizuje się w szyciu ubrań damskich w dużych rozmiarach. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych jaki i do hurtowych. Dla Państwa wygody rozpoczęliśmy sprzedaż naszych wyrobów na Allegro.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, która mieści się na warszawskim Bemowie, w budynku na rogu ulic Powstańców Śląskich i Człuchowskiej. Posiadamy zgrany zespół, dzięki czemu usługi realizujemy ekspresowo.

http://www.krawieckie-studio-bemowo.pl/ - 7 Lis 2013

Studio Mody Evarts****

Studio Mody Evarts oferuje gotową odzieży damską oraz wykonuje usługi szycia na miarę. Specjalność atelier to stroje wizytowe, okolicznościowe i biurowe dla pań: garnitury, garsonki, spodnie, sukienki, płaszcze.

http://evarts.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

Suknie ślubne - pracownia Julia****

Strona zawiera pełną ofertę Salonu Julia: kolekcję sukien i butów, galerię zdjęć, informacje o firmie, promacjach, dane kontaktowe oraz mapkę dojazdową.

http://www.julia.ig.pl/ - 13 Kwi 2004

Suknie ślubne - Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda Koprowska****

Proponujemy wykonanie niepowtarzalnej sukni ślubnej, uszytej według indywidualnie opracowanego projektu, doskonale skrojonej i dopasowanej. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, służymy fachowym doradztwem oraz szeroką gamą tkanin, aplikacji, haftów nierzadko sprowadzanych na zamówienie wprost z Francji, Niemiec, Włoch, Indii, Belgii. Dzięki temu możemy zaproponować suknie ślubne, które każdy zapamięta jako eleganckie, niebanalne, wyjątkowe. Bywa, że nasze projekty sukien ślubnych oparte są na podpowiedziach klientek. Są one dla nas wyzwaniem, którego realizacja daje zawsze niemałą satysfakcje.

http://www.suknieslubne.com.pl/ - 5 Kwi 2006