KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > krawiectwo (260)

Roland - moda męska, płaszcze, kurtki, marynarki, spodnie, garnitury oraz ubrania okazjonalne.****

Różnorodne surowcowo tkaniny bardzo bogata kolorystyka i faktura, niekonwencjonalne wzory powstające w naszej firmie, nowoczesny park maszynowy, wysoko wykwalifikowana załoga to nasze niewątpliwie atuty w produkcji: płaszczy, kurtek, marynarek, spodni, garniturów oraz ubrań okazjonalnych.

http://www.roland-moda.pl/ - 7 Mar 2006

Salon Mody Ślubnej Vivien Vigo, suknie ślubne****

Suknie ślubne i wieczorowe. Dodatki, kapelusze, obuwie ślubne. Suknie wieczorowe.

http://www.suknielodz.pl/ - 3 Lis 2008

Salon sukien ślubnych M&N BRIDAL****

M & N BRIDAL to salon sukien ślubnych w Katowicach. W naszej ofercie znajdą Państwo suknie ślubne takich marek jak: herms, pronovias, white one. Kreacje można mierzyć także poza godzinamy otwarcia salonu.

http://mn-bridal.net.pl/ - 28 Lis 2013

Salon sukien ślubnych Warszawa****

Firma Lamariee zajmuje się projektowaniem sukien ślubnych na indywidualne zamówienie. Wysoka jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie sukni tylko w Lamariee.

http://lamariee.pl/ - 3 Lip 2014

Shop4Him.pl - Moda męska szyta na miarę | Garnitury szyte na miarę .Tanie garnitury****

Firma specjalizuje się w szyciu odzieży męskiej na indywidualne wymiary, tzw ,,Szycie Na Miarę". Jesteśmy w stanie uszyć garnitur, marynarkę , spodnie w każdym możliwym rozmiarze. Nasza specjalizacja to garnitury na miarę , marynarki męskie, spodnie męskie szyte na miarę . Gwarantujemy najniższą możliwą cenę przy tym maksimum satysfakcji.

http://www.shop4him.pl/ - 23 Lis 2010

Sklep internetowy Bosz - odzież męska, spodnie, garnitury, marynarki, modne kurtki i płaszcze zimowe****

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi modne marynarki, kurtki męskie jesienne, płaszcze zimowe, eleganckie spodnie wyjściowe, a także szereg innego rodzaju odzieży męskiej. Nasz sklep internetowy z marynarkami i spodniami jest czynny całą dobę dlatego serdecznie zapraszamy Państwo na zakupy.

http://e-bosz.pl/ - 20 Sie 2012

Sklep internetowy z włóczkami Austermann Fashion and Style****

W ofercie firmy znajdziecie Państwo liczne artykuły dziewiarskie, jak oferowane włóczki do wyborów ręcznych, a także przędze przemysłowe w rozmaitych kolorach. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

http://www.austermann-schoeller.pl/ - 4 Paź 2013

Sklep z firanki i zasłonkami (P&W Elżbieta Polit i Anna Wielemborek s.c)****

Profesjonalny sklep z firankami i zasłonkami, produkty gotowe jak i szyte na miarę. Fachowe porady dotyczące dekoracji okien. Ponadto szeroki wybór pościeli, poszewek i ręczników.

http://firanki-lowicz.pl/ - 23 Gru 2015

Slow Fashion Cafe****

Slow Fashion Cafe to wyjątkowa pracownia krawiecka w Krakowie. Tylko u nas można nauczyć się szycia i zrelaksować przy filiżance pysznej kawy oraz ciastku. Nasza pracownia i szkoła szycia pełni zarazem funkcję kawiarni oraz butiku. Klientki mogą przejrzeć archiwalne magazyny z wykrojami, wynająć maszynę do szycia na godziny, zapoznać się z naszymi autorskimi kolekcjami ubrań lub uszyć swoją własną kreację. Prowadzimy kursy weekendowe i cykliczne warsztaty z szycia.

http://slowfashioncafe.pl/ - 23 Lip 2016

Stopniowanie i projektowanie odzieży - Bea Studio****

Moje studio to nowoczesna pracownia i wzorcownia w jednym. Pracuję w oparciu o nowe technologie systemu Inven-Tex. Tu tworzę formy i szablony krawieckie. Realizuję najśmielsze pomysły spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Oferuję usługi projektowania odzieży, stopniowanie szablonów krawieckich, odszycie pierwowzorów, wydruki trafaretów (szablony na kartonach) oraz konstrukcję i modelowanie odzieży, a także usługi pomocnicze do wdrożenia w produkcję. Jednocześnie realizuję swoje projekty tworząc własne kolekcje. Sięgam także wierzchołka piramidy luksusu. Indywidualne zamówienia odzieży szytej na miarę.

http://www.bea-studio.pl/ - 25 Lut 2017

Informacje dodatkowe