KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kwiaciarnie (203)

HORTAR - ogrody, baseny, sauny, hydromasaż. Tarnów****

Projektowanie ogrodów i basenów kąpielowych. Montaż saun i wanien do hydromasażu. Mozaika i chemia basenowa. Galeria win tokajskich i porcelany Rosenthal. Kwiaciarnia i nowoczesna florystyka. Wiązanki i bukiety, sieć EUROFLORIST.

http://www.hortar.com.pl/ - 25 Sty 2006

Hurtownia florystyczna Florystyczni.pl****

Strona internetowa hurtowni oferującej sprzedaż przez internet artykułów i narzędzi florystycznych, będących niezbędnym wyposażeniem każdej profesjonalnej kwiaciarni. W ofercie znajduje się taki asortyment jak gąbki, organza, rafia i wiele innych komponentów, które pozwolą zbudować kompozycję zarówno z kwiatów suchych, jak i świeżych. Sklep błyskawiczną wysyłkę na terenie całego kraju.

http://florystyczni.pl/ - 21 Paź 2014

Hydroponika - wnętrze i zieleń. Rośliny i donice. Sklep internetowy****

Rośliny, donice, doniczki i akcesoria do uprawy hydroponicznej. Aranżacja i wyposażenie wnętrz w rośliny w uprawie hydroponicznej. Sklep internetowy z donicami, roślinami i akcesoriami.

http://www.hydroponika.pl/ - 26 Maj 2004

Interflora Polska****

Interflora Polska jest krajowym oddziałem międzynarodowej organizacji Interflora, zajmującej się dostarczaniem kwiatów na zamówienie. Na stronie przedstawiono firmę, sposoby składania zamówień oraz katalog kwiatów na różne okazje.

http://www.interflora.pl/ - 11 Kwi 2000

Kompozycje z kwiatów suszonych i sztucznych. Kwiaty.****

Kompozycje z kwiatów suszonych i sztucznych. Kwiaty. Wspaniałe kompozycje kwiatowe. Rośliny ozdobne, suche dekoracje wnętrz, susz, kompozycje świąteczne - walentynki, Świeta Wielkanocne, stroiki na Święta Bożego Narodzenia, kompozycje ścienne, kompozycje w koszyczkach i doniczkach, w kielichach, wolnostojące, zegary i obrazy skórzane.

http://www.webwweb.pl/kwiaty/ - 31 Mar 2004

Kosze prezentowe Białystok****

Kwiaciarnia internetowa i stacjonarna Gajowa 8 z Białegostoku. Jak to na porządną kwiaciarnię przystało dostaniesz tu kwiaty pod każdą postacią: kwiaty na ślub, ozdobne, cięte, doniczkowe, wiązanki ślubne, bukiety ślubne i tak dalej. Wszelkiego rodzaju: róże, frezje, gerbery, goździki itd. Kwiaciarnia posiada też w ofercie kosze upominkowe i kosze prezentowe. Jako poczta kwiatowa przyjmuje zamówienia na kwiaty z dostawą oraz przesyłki kwiatowe. Więcej szczegółów na stronie kwiaciarni lub w oddziale stacjonarnym przy ulicy Gajowej 8 w Białymstoku.

http://kwiaciarniabialystok.com/ - 5 Sty 2017

Kusal Dorota bukiety ślubne i okolicznościowe****

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę rodzinnej kwiaciarni Sanok Dorota Kusal. Świadczymy profesjonalne usługi łącząc tradycję bukieciarstwa ze zmieniającymi się gustami i oczekiwaniami Klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo kwiaty cięte i doniczkowe, buliety ślubne i okolicznościowe, wiązanki pogrzebowe czy kompozycje nagrobne, kompozycje kwiatów żywych bądź sztucznych, kosze okolicznościowe oraz stroiki świąteczne. Istnieje też możliwość zamówienia usługi Poczty Kwiatowej na terenie Sanoka. Szczegóły oferty i więcej informacji o działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.kwiaciarnia-sanok.pl/ - 14 Gru 2016

Kwiaciarnia - Salon Kwiatów****

Jesteśmy prężnie rozwijającą się kwiaciarnią. Nasze prace tworzymy z pasję i są one w pełni profesjonalne. Wykonuje je Mistrz Florystyki - Małgorzata Izydorczyk Leder. Oferujemy wiązanki i kosze okolicznościowe na różne okazje. Posiadamy bogatą ofertę florystyki ślubnej - bukiety ślubne, dekoracje sal, kościołów i aut, biżuterię floralną. Wykonujemy eleganckie wieńce i wiązanki pogrzebowe. Dostarczamy kwiaty na terenie całej Polski i Europy.

http://www.salonkwiatow.pl/ - 30 Paź 2014

Kwiaciarnia ART-DD****

Sprzedaż kwiatów przez internet. Niskie ceny i kwiaty na każdą okazję.

http://www.kwiaciarniaart-dd.com.pl/ - 4 Lip 2014

Kwiaciarnia Bloomi - sklep internetowy****

Czy wiesz, że kwiaciarnia internetowa Bloomi realizuje dostawę gratis? Świeże, piękne i trwałe kwiaty wprost od producentów polskich i holenderskich z dostawą zawsze na czas. Punkt stacjonarny znajduje się w Bydgoszczy.

http://bloomi.pl/ - 19 Wrz 2017