KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > leśnictwo (58)

Narzędzia leśne, wyposażenie tartaków, traki Wood-Mizer****

Tartaki.pl to sklep internetowy branży tartacznej i leśnej. Sprzedajemy takie narzędzia jak: średnicomierz i klupa do drewna, farba do znakowania drewna i drzew, narzędzia leśne i ogrodowe Krumpholz, książka kubiczna, wilgotnościomierz do drewna Tanel.

http://tartaki.pl/ - 3 Sty 2017

Ogrody, nawadnianie ogrodu, projektowanie ogrodów, systemy nawadniające Poznań, Piła****

B&K Ogrody - zakładanie i projektowanie ogrodów Poznań, Piła i okolice Systemy nawadniające, aranżacja i pielęgnacja zieleni, nawadnianie ogrodu (automatyczne systemy nawadniające) i projektowanie ogrodów. Efektowne ogrody Piła i Poznań - nawadnianie, oczka wodne, urządzanie ogrodów i terenów zieleni w Poznaniu. Zapraszam po systemy nawadniające (nawadnianie ogrodu na każdą kieszeń).

http://www.ogrody-wlkp.pl/ - 6 Cze 2017

Pastuchy elektryczne - ochrona upraw****

Pastuch elektryczny to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto ma problem z dzikami i sarnami na swoim polu. Jeżeli dziki niszczą uprawę kukurydzy i ziemniaków trzeba zamontować ogrodzenie elektryczne. Aby dobrze takie ogrodzenie działało należy najpierw wybrać mocny elektryzator z mocnym impulsem elektrycznym przekraczającym 3 jule. Linke ogrodzenia prowadzimy na palikach lub izolatorach. Czasami paliki wykonywane są z drewna i w nie wkręcane izolatory. Dobrze zamontowane ogrodzenie daje gwarancję że dziki nie wejdą i nie zniszczą uprawy – nie będzie szkód łowieckich. Elektryzator może być zasilany z gniazdka 220V a także z baterii, akumulatora lub panelu słonecznego. Pastuch dla krów lub koni jest na dziki za słaby a podstawa to mocny pastuch.

http://www.pastuchy.pl/ - 17 Sty 2013

Pinus Center Szkółka drzew i krzewów ozdobnych****

Pinus Center Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Smętówko Folwark zajmuje się upraw± i uszlachetnianiem roślin przedewszystkim iglaków takich jak tuje, cisy, świerki

http://pinuscenter.pl/ - 15 Cze 2007

POL -PLANTS Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych****

Szkółka oferuje drzewa i krzewy iglaste i liściaste drzewa alejowe i parkowe. W ofercie ponad 600 odmian drzew i krzewów ozdobnych. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, ofertę, galerię, informacje o promocjach i płatnościach.

http://www.pol-plants.pl/ - 24 Lut 2005

SADZENIE I PRZESADZANIE DRZEW, sprzedaż dużych drzew - wycinka.pl****

Firma BASKA oferuje wyroby tartaczne przeznaczone zarówno dla przemysłu, jak i klienta indywidualnego (deski i kantówki do 6m długości) oraz drewno kominkowe drzew liściastych miękkich w klockach lub porąbane. W naszej ofercie jest także sadzenie i przesadzanie drzew oraz sprzedaż dużych drzew. Nasze prace realizujemy na terenie województwa śląskiego oraz całej Polski.

http://www.wycinka.pl/ - 12 Maj 2011

"SEKWOJA" Specjalistyczny Zakład Pielęgnacji i Wycinki. Warszawa****

Firma od 15 lat specjalizuje się w ścinaniu, chirurgii i przesadzaniu starych drzew. Prace przy drzewach są wykonywane metodą alpinistyczną w ekstremalnych warunkach np. cmentarze, gęsta zabudowa natomiast przesadzanie drzew odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu o średnicy bryły korzeniowej 300 cm. W wyjątkowych sytuacjach korzystamy z podnośnika koszowego. Dojazd gratis.

http://www.sekwoja.waw.pl/ - 22 Mar 2006

Świerk - wycinka drzew****

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Świerk z Rzepina. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Wykonujemy liczne prace leśne na terenie województwa lubuskiego. Świadczone przez nas prace mieszczą między innymi pozyskiwanie drewna, wycinkę drzew, w tym też drzew trudnych i sprzedaż drewna. Fachowo podchodzimy do wycinki oraz obróbki drewna, wskutek tego wszystkie prace świadczymy nowoczesnym sprzętem. Każdemu klientowi zapewniamy transport drewna pod wskazany adres, w wyznaczonym terminie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz rywalizujące ceny. Zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Więcej na naszej stronie internetowej.

http://www.zulswierk.pl/ - 26 Mar 2013

Tartak Białystok - Consultor Drewno****

Przedsiębiorstwo Consultor to ponad 30 letnie doświadczenie. Zadaniem firmy jest dostawa na polski i europejski rynek tarcicy przemysłowej. Dzięki tak dużemu doświadczeniu oprowadziliśmy do perfekcji sposoby obróbki drewna. Na dzień obecny propozycja firmy opiewa o trzy rodzaje drewna: tarcica świerkowa, sosnowa, dębowa. Tak długi pobyt na rynku usług tartacznych upewnił nas w przekonaniu, że prawie każdy klient oczekuje czegoś innego, jak najbardziej zbliżonego do profilu jego działalności, a My to mu zapewniamy. Tarcica przemysłowa leży w kręgu Twoich zainteresowań, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci dostęp do najlepszej na rynku.

http://consultor-drewno.pl/ - 3 Lut 2017

Taxus Poznań-urządzanie lasu, ochrona środowiska naturalnego****

Urządzanie lasu. Sporządzania planów urządzenia lasu, uproszczonych planów urządzenia lasu oraz inwentaryzacji stanu lasu. Wykonywanie planów ochrony opracowań glebowo-siedliskowych, opracowań glebowych, opracowań siedliskowych, a także fitosocjologicznych. Gleboznawcza klasyfikacja gruntów. Analiza potrzeb nawożeniowych. Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczych, w tym dendrologicznych. Sporządzanie prognoz oddziaływania na środowisko. Projekty zalesień gruntów porolnych oraz oceny udatności upraw. Odnawianie znaków podziału powierzchniowego. Kontrole powierzchniowe. Wnioski o wycinkę drzew.

http://www.taxus-poznan.pl/ - 28 Maj 2013