KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > leśnictwo (58)

Las bliżej nas. Leśna Ścieżka Edukacyjna Nadleśnictwa Nowe Ramuki***

Wirtualny spacer po lesie w pobliżu Nowej Kaletki. Prezentacja pracy leśników i urządzeń leśnych. Ciekawostki przyrodnicze. Człowiek i przyroda.

http://republika.pl/dzierzguny/ - 31 Mar 2005

Lasy , Lasy***

Lasy oraz prawo w lasach, lasy prywatne, odnowienia, zalesienia, pielęgnacje,zasady pozyskania drewna w lasach prywatnych, fundusz leśny, łowiectwo, odszkodowania łowieckie, cechowanie drewna itp.

http://jsforest.w.interia.pl/ - 28 Lut 2003

Leśnictwo Głuchy Bór***

Leśnictwo znajduje się na terenie RDLP Gdańsk, w Nadleśnictwie Lipusz. Jest ono położone w gminie Dziemiany w okolicach wsi Piechowice między jeziorami Lipno i Wdzydze. Historia, opis przyrody, atrakcji turystycznych, nowinki, fotogalerie.

http://klub.chip.pl/gluchy.bor/ - 11 Lut 2005

Narzędzia leśne - Grube Sp. z o.o.***

Narzędzia leśne Grube Sp. z o.o.- łowiectwo, leśnictwo oraz myślistwo. Polecamy narzędzia leśne, a także akcesoria łowieckie i narzędzia ogrodnicze. Oferujemy narzędzia dla leśnictwa oraz ogrodnictwa; siekiery, piły, sekatory, wysokościomierze i inne.

http://www.grube.pl/ - 26 Wrz 2005

Nawodnienia***

Systemy nawodnień dla leśnictwa, sadownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa. Usługi projektowe i wykonawcze. Nowoczesne technologie.

http://agrowater.neostrada.pl/ - 22 Mar 2005

Ogrody mielec dębica***

Kompleksową obsługę związaną z projektowaniem, nadzorowaniem i wykonaniem ogrodu. Profilowanie terenu, prace ziemne, studnie oraz odwodnienia działki. Montaż systemów nawadniających. - Oświetlenie ogrodowe i w oczkach wodnych, sterowanie przełącznikami ręcznymi, czujnikami ruchu. Zakładanie trawników sianych i z rolki. Wykonywanie nasadzeń: drzew, krzewów, bylin, rabat kwiatowych, skalniaków. Zakładanie oczek wodnych, kaskad i strumieni. Fontanny w domu i ogrodzie. Montaż ogrodowych elementów drewnianych (pergoli, altan, itp.).Ogrody japońskie, zimowe.

http://www.mik-ogrody.pl/ - 7 Sty 2010

Ogrodzenie i pastuch elektryczny***

Profesjonalne realizacje i montaż ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt. Pastuchy elektryczne chroniące pola kukurydzy i ziemniaków przed dzikami to tylko nieliczne z naszych realizacji. Wspólnie z firmą Charon oferujemy najnowocześniejsze elektryzatory, które pozwalają na odstraszanie dzikich zwierząt i wypasanie zwierząt hodowlanych. Nasze ogrodzenia montujemy w ogrodach zoologicznych na rowach przeciw bobrom i na stawach hodowlanych przeciw wydrom. Największym problemem na które sposobem jest pastuch to są szkody łowieckie. Dziki ryją łąki, niszczą kukurydzę i buchtują ziemniaki. Dobry pastuch składa się z elektryzatora, palików i izolatorów na których ciągniemy drut elektryczny, który razi zwierzęta. Dostępne są też pastuchy elektryczne dla psów z przewodem lub bezprzewodowe z elektroniczną obrożą.

http://ogrodzeniaelektryczne.pl/ - 21 Sty 2013

Pastuchy elektryczne***

Poradnik dla rolników i ogrodników. Informacje dla wszystkich używających elektrycznych pastuchów i budujących ogrodzenia podłączone do prądu. Wiele osób zastanawia się jak zamontować elektryzator i jak go uziemić by dobrze działał. Jest to o tyle istotne, że jak źle podłączymy pastuch to niestety ogrodzenie elektryczne będzie działać słabo. Co gorsza nie odstraszy dzików, a te wejdą w szkodę i koło łowieckie zapłaci odszkodowanie. Poza wspomnianym uziomem, należy ułożyć odpowiednio izolatory i paliki, nie zapomnieć także o odpowiednim przewodzie. Z pomocą przychodzą elektryzatory Chapron, które są bardzo mocne, wytrzymałe. Nie ma problemu z przerastaniem traw i chwastów. Dla krów i koni nie potrzeba mocnego impulsu, pastuch może być słaby ale zasilany z baterii lub panela słonecznego. Na pastuch.pl znajdziesz wszystkie informacje, jak zamontować i jak uziemić by elektryczny pastuch był wydajny. Można pisać opinie i komentarze.

http://pastuch.pl/ - 9 Sty 2013

Projektowanie ogrodów - Ogrody-Tarasy***

Firma Firma Ogrodnictwo Karol Flak zajmuje się produkcją kwiatów balkonowych i rabatowych, produkcją drzew i krzewów iglastych, a także oferuje projektowanie i zakładanie ogrodów i innych terenów zielonych. Najwyższa jakość oferowanych produktów gwarantuje dobry wzrost i rozwój roślin. Wykwalifikowana kadra pracownicza udziela pomocy w sprawach wyboru odpowiednich roślin.

http://www.ogrody-tarasy.pl/ - 24 Lut 2009

Projektowanie ogrodów - Pracownia Ogrody Gorczyńscy***

Pracownia architektury krajobrazu Ogrody Gorczyńscy prowadzi działalność obejmującą projektowanie zieleni, projektowanie ogrodów, projektowanie zieleni miejskiej, aranżacje wnętrz zielenią, jak również doradztwo w zakresie ogrodnictwa, dendrologii i fitopatologii.

http://www.ogrody-gorczynscy.pl/ - 19 Kwi 2010