KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > leśnictwo (58)

TRAWY I MIESZANKI - producent traw, trawy sportowe i ogrodowe***

Firma \"Eko-Garden\" działa na rynku ogrodniczym od kilkunastu lat. Obecnie zajmuje się szeroko rozumianą produkcją mieszanek traw.

http://www.ekogarden.com.pl/ - 31 Mar 2011

Ogrody Iwańczyk - zakładanie ogrodów i terenów zieleni**

Ogrody Iwańczyk - zakładanie ogrodów i terenów zieleni - kompleksowa obsługa: zakładanie i pielęgnacja trawników, nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, oczka wodne,stawy, cięcie formujące i pielęgnacyjne drzew i krzewów.

http://www.ogrody-iwanczyk.kbf.pl/ - 4 Kwi 2008

Sprzedaż drewna w Polsce**

Opracowanie na stronie przedstawia obecne zmiany zasad pomiaru i klasyfikacji surowca drzewnego w Polsce. Jest też porównanie norm na drewno stosowanych w Polsce, Unii Europejskiej i warunki techniczne Lasów Państwowych oraz zdjęcia sortymentów.

http://www.brakarz.pl/ - 18 Wrz 2006

Szkółka drzew- drzewa ozdobne, owocowe**

Szkółka drzew owocowych i roślin ozdobnych. Polecamy drzewa i krzewy owocowe, oferujemy rośliny ozdobne od małych do dalszej produkcji po rośliny dorosłe.

http://www.szkolkadrzew.com/ - 20 Mar 2007

USŁUGI LEŚNE pozyskiwanie drewna**

Witamy Państwa w naszej firmie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która swoją aktywności prowadzi na terenie Puszczy Augustowskiej. Do podjęcia współpracy zapraszamy osoby prywatne, firmy oraz instytucje, jakie są zainteresowane kooperacją w obszarze profesjonalnych i kompleksowych usług leśnych. Głównym profilem naszej aktywności jest przeprowadzanie robót leśnych. Od początku działalności trudnimy się kontrolowaną wycinką i sadzeniem drzew, pielęgnacją młodych upraw leśnych oraz przygotowaniem ziemi pod zalesienia. Zajmujemy się także ochroną i pielęgnacją lasu w pełnym zakresie. Jesteśmy konkurencyjni pod względem ceny, a nasze usługi są najwyższej jakości. Zapraszamy Państwa do miejscowości Rygol koło Augustowa. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.uslugilesneaugustow.pl/ - 17 Gru 2012

ATJ s.c. - kursy pilarza i ekspertyzy dendrologiczne*

Firma ATJ s.c. Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek powstała w 2007 roku. Od początku nasza działalność skupiona była wokół szkoleń dla branż leśnej, ogrodniczej i drzewnej. W ofercie firmy znajdują się między innymi: kurs pilarza, kurs obsługi pilarki spalinowej, kurs obsługi kos mechanicznych oraz kursy pielęgnacji. W 2013 powstało Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. posiadające status centrum kształcenia ustawicznego Kierując się wartościami profesjonalizmu, rozwoju i partnerstwa zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów, co zaoowocowało między innymi realizacją kilkuset szkoleń, w tym kilku dużych projektów szkoleniowych finansowanych z funduszy europejskich. Organizując i prowadząc nasze kursy stawiamy na rzetelną edukację oraz szacunek do siebie i innych ludzi. Stosujemy wypracowane i sprawdzone przez nas metody. Dbamy o każdego uczestnika. Jesli tak jak my stawiasz na profesjonalizm to zapraszamy do współpracy.

http://www.atj-sc.pl/ - 3 Lut 2014

BYSZEWY*

Produkcja balotów, kostek, podłoży do grzyba boczniak.

http://www.unidro.pl/baloty/ - 22 Wrz 2005

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Aptus. Lębork*

Witryna firmy Aptus produkującej kołki melioracyjne, stemple budowlane, faszynę leśną.

http://www.aptus.lebork.pl/ - 16 Lut 2006