KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > linie lotnicze (43)

Lufthansa w Polsce****

Część oficjalnego serwisu WWW linii lotniczych Lufthansa poświęcona polskim oddziałom. Na stronach umieszczono rozkład lotów, cennik oraz dodatkowe informacje dla podróżnych: wyniki finansowe, oferty promocyjne, adresy placówek oraz nowości ze świata Lufthansy.

http://www.lufthansa.pl/ - 21 Sty 2000

Najtańsze loty****

Zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej Bilety Last Minute. U nas można znaleźć wskazówki na temat szukania biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach - i to biletów last minute. Dowiesz się, gdzie i jak szukać takich biletów, a przede wszystkim kiedy ceny biletów obniżają się. Z nami przygotujesz się do wycieczki last minute. Wszelkie porady możesz znaleźć na naszej stronie internetowej i skorzystać z nich całkowicie za darmo. Dlatego już dziś wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej!

http://biletlastminute.pl/ - 6 Wrz 2016

Polskie Linie Lotnicze LOT****

Strona zawiera informacje o firmie, przelotach, podróżach oraz biletach. Na stronie możliwość rezerwacji biletów na wybrany lot.

http://www.poland.net/LOT/ - 13 Maj 2002

Port Lotniczy Wrocław****

W serwisie umieszczono wiadomości dla pasażerów takie jak: rozkład lotów, informacje o lokalizacji obiektu, plan terminala pasażerskiego oraz aktualności. Ponadto serwis podaje dane techniczne lotniska oraz informacje o firmie.

http://www.airport.wroclaw.pl/ - 14 Lut 2000

Porty Lotnicze****

Celem przedsiębiorstwa jest budowa, modernizacja, eksploatacja i utrzymanie lotnisk komunikacyjnych, dworców lotniczych, świadczenie usług nawigacyjnych, serwisu technicznego dla statków powietrznych i innych. Na stronach umieszczono charakterystykę portów lotniczych oraz istotę działalności Agencji Ruchu Lotniczego (m.in. szkolenia).

http://www.porty-lotnicze.com.pl/ - 14 Lut 2000

Taksówka powietrzna****

Flyjet to polskie prywatne linie lotnicze, które działają w Warszawie. Flyjet to możliwość czarterowania samolotów odrzutowych i śmigłowców 24h na dobę, zarządzanie i obsługa floty, sprzedaż samolotów. Z Flyjet dolecisz błyskawicznie do celu - komfortowo, bo w luksusowych samolotach, bezpiecznie oraz bez opóźnień, ponieważ z terminalu VIP. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych.

http://flyjet.pl/ - 7 Lut 2014

Tanie linie lotnicze****

Wszystkie tanie linie lotnicze w jednym miejscu - oferty Centralwings, Wizzair oraz Skyeurope. Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych.

http://www.linielotnicze.org/ - 30 Maj 2006

Tanie połączenia lotnicze****

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu internetowego o nazwie Katowice Airport. W wielu zakładkach znaleźć można ciekawe informacje na temat podróżowania właśnie w tym miejscu. U nas znajdziesz niezbędne informacje, dotyczące linii lotniczych, map połączeń, rozkładów jazdy, biletów lotniczych i lotów czarterowych, spraw biznesowych oraz samego lotniska i jego historii. Już dzisiaj zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu. Z nami podróżuje się zdecydowanie łatwiej!

http://www.katowice-airport.com/ - 16 Sie 2013

White Eagle Aviation****

Oferowane usługi to przewozy pasażerów, holowanie haseł reklamowych, przewóz ładunków, prace montażowe, loty widokowe oraz inne usługi lotnicze. Na stronach umieszczono przegląd floty oraz cennik usług.

http://www.whiteeagle.com.pl/ - 21 Sty 2000

Air Transat***

Strona domowa lini lotniczych Air Transat. Informacje o firmie, prezentacja oferty przelotów oraz aktualny cennik i spis agentów w Polsce.

http://www.airtransat.pl/ - 12 Lip 2002