KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > linie lotnicze (43)

Polin-Krak-Air Sp. z o.o.***

Na stronie prezentacja przedstawiciela firmy Robinson Helicopter Company zajmującej się produkcją śmigłowców. Prezentacja oferowanych pojazdów.

http://www.polin-krak-air.com.pl/ - 12 Lut 2002

Polska Agencja Ruchu Lotniczego***

Polska Agencja Ruchu Lotniczego sprawuje kontrolę przestrzeni powietrznej nad terytorium Polski. Strona internetowa przybliża strukturę i historię ARL i przedstawia kulisy pracy kontrolerów lotów. Znajdują się tu również ciekawe zdjęcia.

http://www.pata.pl/ - 13 Sie 2002

Port Lotniczy Lublinek***

Niniejsze strony WWW to prezentacja lotniska Lublinek. Na łamach znaleźć można plan dojazdu do obiektu, rozkład lotów, historię oraz parametry techniczne lotniska.

http://www.airport.lodz.pl/ - 18 Wrz 2002

Puchalski - Lotniczy Zakład Remontowy***

Na stronie prezentacja olsztyńskiej firmy zajmującej się naprawami szybowców. Na stronie wykaz szybowców wyremontowanych w zakładzie oraz kilka zdjęć. Również w wersji angielskiej.

http://www.puchalski.ig.pl/ - 12 Lut 2002

PZL Warszawa-Okęcie S A***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy z branży lotniczej zajmującej się budową samolotów, samolotów specjalnych, trainerów dla lotnictwa (strona w jęz. angielskim).

http://www.pzl-okecie.com.pl/ - 12 Lut 2002

SAS - Skandynawskie Linie Lotnicze***

Na łamach strony znajdziesz informacje prasowe skandynawskich linii lotniczych, wiadomości, archiwum fotograficzne oraz aktualną ofertę wraz z cennikiem.

http://www.skanorama.pl/ - 5 Lut 2002

Serwis lotniczy STREFA LOTNICZA***

Serwis lotniczy STREFA LOTNICTWA. Relacje z imprez lotniczych, zdjęcia samolotów, lotnictwo wojskowe, pasażerskie, sportowe,konstrukcje lotnicze, konstruktorzy.

http://www.lot.pcstrefa.pl/ - 6 Cze 2001

Tanie latanie - rezerwacja***

Na stronie informacj o promocjach linii: Centralwings, SkyEurope, Wizz Air, Easy Jet, rozkład lotów, możliwość rezerwacji i zakupu biletów.

http://www.tanie-latanie.info/ - 28 Kwi 2006

Tanie wyloty - bilety lotnicze***

Na stronie informacje na temat prmcji w liniach: Centralwings, SkyEurope, Wizz Air, Air Berlin, Air Baltic oraz możliwość zakupu biletów on-line.

http://www.taniewyloty.pl/ - 28 Kwi 2006

Transport Lotniczy***

Transport lotniczy towarowy, przesyłki lotnicze na cały świat. Na stronie szczegóły.

http://www.omegair.v.pl/ - 13 Maj 2002