KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (158)

Eko Higiena - czyściwa i ręczniki****

Nasz bogaty asortyment obejmuje takie produkty, jak między innymi czyściwa i ręczniki. Eko Higiena poleca również papier toaletowy oraz dozowniki producenta Tork.

http://www.ekohigiena.pl/ - 16 Maj 2017

ERPreview.com - wortal monitorujący polski rynek erp oraz crm.****

Wortal specjalizuje się w dostarczaniu informacji związanych z polskim rynkiem producentów systemów: ERP, CRM oraz SCM. Opisuje najnowsze trendy, produkty, przykłady wdrożeń oraz ciekawe rozwiązania oferowane na polskim rynku.

http://www.erpreview.com/ - 9 Gru 2004

Etykiety logistyczne****

W COMEX specjalizujemy się w systemach automatycznej identyfikacji od 1987 roku. Od tego czasu zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń w tej dziedzinie drukarek termotransferowych, skanerów, terminali. Także naszą specjalnością jest technologia RFID projektujemy systemy, dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, przygotowujemy etykiety, karty i bilety w tej technologii. Można u nas również wypożyczyć etykieciarkę i skorzystać z profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

http://rfid.comex.net.pl/ - 18 Paź 2014

Fenix Systems - automatyzacja produkcji****

Strona internetowa firmy Fenix Systems, której specjalnością jest automatyzacja produkcji, w tym między innymi linie pakujące. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów z tej branży.

http://www.fenixsystems.eu/ - 25 Maj 2017

Foliowanie, konfekcjonowanie, co packing, pakowanie usługowe - SYTO****

Międzynarodowa firma logistyczna SYTO oferuje klientom usługi co packing. Pozwala klientom zmniejszyć koszty prowadzenia działalności jednocześnie zwiększając jakość działań. Wśród usług wykonywanych przez SYTO znajduje się konfekcjonowanie, foliowanie i pakowanie usługowe. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników oraz współpracuje z zewnętrznymi pakowaczami.

http://www.syto.biz.pl/ - 3 Kwi 2013

Furgonetka.pl****

Naszymi partnerami są największe firmy kurierskie w Polsce i zagranicą. Oferujemy bogaty zakres prac w temacie pośrednictwa przy zlecaniu wysyłki paczek za pomocą kuriera. Nasza firma istnieje od 2010 roku, a naszą oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zapewniamy obniżenie ceny przesyłki paczki do Polski i zagranicę, profesjonalną obsługę oraz minimum formalności. Współpracuj z nami, a zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

http://furgonetka.pl/ - 9 Kwi 2013

Gacol - smarownice ręczne i nożne****

Zajmujemy się dystrybucją produktów od największych koncernów polskich i zagranicznych. W ofercie Gacol znajdują się między innymi smarownice ręczne i nożne, a także przewody ciśnieniowe.

http://www.gacol.pl/ - 27 Sty 2017

GASKET - firma produkcyjno-usługowa****

Spółka "GASKET" specjalizuje się w produkcji i sprzedaży uszczelnień technicznych wszelkiego typu, artykułów gumowych dla potrzeb odbiorców. Na stronie znajduje się oferta, historia firmy i wiele innych informacji. Witryna dostępna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.gasket.com.pl/ - 24 Sie 2001

GRAWIT - Pasy napędowe, taśmy transportujące i przenośnikowe****

Jesteśmy znanym i cenionym dostawcą rozwiązań takich jak taśmy transportujące i przenośnikowe, pasy napędowe, itp. Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale również serwis tego rodzaju produktów. Wprowadzamy do oferty wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, m.in. Esbelt, Nitta, Forbo-Siegling i inni.

http://www.grawitpro.pl/ - 22 Lip 2014

HIT-FIT - bidony i butelki szklane na wodę****

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem butelek i bidonów szklanych oraz z bezpiecznego tworzywa BPA free. Świetnie sprawdzą się jako opakowania na wodę wielokrotnego użytku. W ofercie mamy również atrakcyjne wizualnie kubki termiczne na kawę.

http://myequa.pl/ - 17 Sty 2018