KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (165)

Dor-Cel: spedycja, obsługa celna, dystrybucja****

Dor-Cel Sp. zo.o. jest firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego i lądowego.

http://www.dorcel.com.pl/ - 17 Gru 2004

Dystrybucja Źródełko - dostawca wody mineralnej dla firm****

Jeśli szukasz firmy, która w krótkim czasie dostarczy Ci świeżą, źródlaną wodę - zgłoś się do nas! Dystrybucja Źródełko gwarantuje dostawę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia!

http://www.woda24.pl/ - 28 Lut 2018

Ebano Trade - deski tarasowe kompozytowe****

Przedsiębiorstwo Ebano Trade to dystrybutor oferujący deski kompozytowe na taras. Z pewnością Państwa uwagę zwrócą ich wyjątkowe właściwości użytkowe oraz atrakcyjna cena.

http://deskiebano.pl/ - 30 Sie 2016

Eko Higiena - czyściwa i ręczniki****

Nasz bogaty asortyment obejmuje takie produkty, jak między innymi czyściwa i ręczniki. Eko Higiena poleca również papier toaletowy oraz dozowniki producenta Tork.

http://www.ekohigiena.pl/ - 16 Maj 2017

E-PackMan - logistyka dla e-commerce****

E-PackMan to nowoczesne rozwiązania logistyczne dla branży e-commerce. Oferujemy kompleksową usługę fulfillment, zawierającą m.in. obsługę sprzedażową w sklepie internetowym, wysyłkę oraz transport produktów do klienta, magazynowanie czy też obsługę zwrotów i reklamacji.

http://e-packman.com/ - 15 Lis 2018

ERPreview.com - wortal monitorujący polski rynek erp oraz crm.****

Wortal specjalizuje się w dostarczaniu informacji związanych z polskim rynkiem producentów systemów: ERP, CRM oraz SCM. Opisuje najnowsze trendy, produkty, przykłady wdrożeń oraz ciekawe rozwiązania oferowane na polskim rynku.

http://www.erpreview.com/ - 9 Gru 2004

Etykiety logistyczne****

W COMEX specjalizujemy się w systemach automatycznej identyfikacji od 1987 roku. Od tego czasu zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń w tej dziedzinie drukarek termotransferowych, skanerów, terminali. Także naszą specjalnością jest technologia RFID projektujemy systemy, dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, przygotowujemy etykiety, karty i bilety w tej technologii. Można u nas również wypożyczyć etykieciarkę i skorzystać z profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

http://rfid.comex.net.pl/ - 18 Paź 2014

Fenix Systems - automatyzacja produkcji****

Strona internetowa firmy Fenix Systems, której specjalnością jest automatyzacja produkcji, w tym między innymi linie pakujące. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów z tej branży.

http://www.fenixsystems.eu/ - 25 Maj 2017

Foliowanie, konfekcjonowanie, co packing, pakowanie usługowe - SYTO****

Międzynarodowa firma logistyczna SYTO oferuje klientom usługi co packing. Pozwala klientom zmniejszyć koszty prowadzenia działalności jednocześnie zwiększając jakość działań. Wśród usług wykonywanych przez SYTO znajduje się konfekcjonowanie, foliowanie i pakowanie usługowe. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników oraz współpracuje z zewnętrznymi pakowaczami.

http://www.syto.biz.pl/ - 3 Kwi 2013

Furgonetka.pl****

Naszymi partnerami są największe firmy kurierskie w Polsce i zagranicą. Oferujemy bogaty zakres prac w temacie pośrednictwa przy zlecaniu wysyłki paczek za pomocą kuriera. Nasza firma istnieje od 2010 roku, a naszą oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zapewniamy obniżenie ceny przesyłki paczki do Polski i zagranicę, profesjonalną obsługę oraz minimum formalności. Współpracuj z nami, a zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

http://furgonetka.pl/ - 9 Kwi 2013