KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (171)

Foliowanie, konfekcjonowanie, co packing, pakowanie usługowe - SYTO****

Międzynarodowa firma logistyczna SYTO oferuje klientom usługi co packing. Pozwala klientom zmniejszyć koszty prowadzenia działalności jednocześnie zwiększając jakość działań. Wśród usług wykonywanych przez SYTO znajduje się konfekcjonowanie, foliowanie i pakowanie usługowe. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników oraz współpracuje z zewnętrznymi pakowaczami.

http://www.syto.biz.pl/ - 3 Kwi 2013

Furgonetka.pl****

Naszymi partnerami są największe firmy kurierskie w Polsce i zagranicą. Oferujemy bogaty zakres prac w temacie pośrednictwa przy zlecaniu wysyłki paczek za pomocą kuriera. Nasza firma istnieje od 2010 roku, a naszą oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zapewniamy obniżenie ceny przesyłki paczki do Polski i zagranicę, profesjonalną obsługę oraz minimum formalności. Współpracuj z nami, a zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

http://furgonetka.pl/ - 9 Kwi 2013

Gacol - smarownice ręczne i nożne****

Zajmujemy się dystrybucją produktów od największych koncernów polskich i zagranicznych. W ofercie Gacol znajdują się między innymi smarownice ręczne i nożne, a także przewody ciśnieniowe.

http://www.gacol.pl/ - 27 Sty 2017

GASKET - firma produkcyjno-usługowa****

Spółka "GASKET" specjalizuje się w produkcji i sprzedaży uszczelnień technicznych wszelkiego typu, artykułów gumowych dla potrzeb odbiorców. Na stronie znajduje się oferta, historia firmy i wiele innych informacji. Witryna dostępna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.gasket.com.pl/ - 24 Sie 2001

GRAWIT - Pasy napędowe, taśmy transportujące i przenośnikowe****

Jesteśmy znanym i cenionym dostawcą rozwiązań takich jak taśmy transportujące i przenośnikowe, pasy napędowe, itp. Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale również serwis tego rodzaju produktów. Wprowadzamy do oferty wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, m.in. Esbelt, Nitta, Forbo-Siegling i inni.

http://www.grawitpro.pl/ - 22 Lip 2014

HIT-FIT - bidony i butelki szklane na wodę****

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem butelek i bidonów szklanych oraz z bezpiecznego tworzywa BPA free. Świetnie sprawdzą się jako opakowania na wodę wielokrotnego użytku. W ofercie mamy również atrakcyjne wizualnie kubki termiczne na kawę.

http://myequa.pl/ - 17 Sty 2018

House Clearance Company****

House Clearances company based in South London. Independently owned any run, we strive to offer highest quality property relocation services.

http://www.rtclearance.co.uk/ - 8 Lut 2014

Hupfer - urządzenia gastronomiczne i do cateringu****

Hupfer to producent urządzeń dla gastronomii i firm cateringowych. Produkuje: regały, półki, wózki indukcyjne, pełne wyposażenie kuchni, linie wydawnicze, bemary, bemar, lady chłodnicze. Hupfer ułatwi produkcję, wydawanie posiłków oraz ich transport. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, produktach, cennik.

http://www.hupfer.pl/ - 7 Sty 2003

Hydro Dynamic - samoobsługowe myjnie bezdotykowe****

Oferta dystrybutora sprzedającego, montującego i serwisującego produkty Hydro Dynamic, czyli samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Nasza cena z pewnością przypadnie do gustu zainteresowanym współpracą kontrahentom.

http://www.hydrodynamic.pl/ - 5 Gru 2015

Instytut Logistyki i Magazynowania****

Strona internetowa Instytutu Logistyki i Magazynowania - krajowej organizacji Gs1. Informacje z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, kodów kreskowych, etykiet, dokumentów elektronicznych i innych.

http://www.gs1pl.org/ - 14 Mar 2014

Informacje dodatkowe