KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (165)

Kolbud - bramy segmentowe, szybkobieżne i wahadłowe****

Kolbud Bydgoszcz. Dystrybutor oferuje: bramy wahadłowe i szybkobieżne oraz bramy segmentowe, rampy, kurtyny i zasłony wstęgowe, mosty przeładunkowe, podesty ruchome nożycowe, stoły technologiczne, akcesoria bram i ogrodzeń, sprzęt dla niepełnosprawnych.

http://www.kolbud.com.pl/ - 22 Mar 2005

Kurier Polska - tani kurier międzynarodowy, wysyłka paczek za granicę****

Przedstawiamy serwis internetowy, w którym szybko i tanio zamówicie wysyłkę paczki na terenie Polski oraz za granicę. Kurier Polska to rzetelna obsługa i szybki czas realizacji dostaw. Dowiedz się więcej i wejdź na naszą stronę. Tam również znajdziesz cennik i kalkulator kosztów dostawy.

http://www.kurierpolska24.pl/ - 16 Maj 2017

Less Mess Storage - magazyny samoobsługowe****

Sieć magazynów samoobsługowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Magazyny Less Mess to nowoczesne, w pełni bezpieczne i utrzymane w wysokim standardzie obiekty. Misją firmy jest dostarczanie bezpiecznej, wygodnej dla klientów oraz efektywnej kosztowo usługi samoobsługowego przechowywania rzeczy.

http://www.lessmess-storage.pl/ - 15 Gru 2014

Logispal - sprzedaż i wynajem europalet****

Firma jest producentem drewnianych europalet. Oferuje klientom sprzedaż, wynajem oraz magazynowanie podestów. Zachęca również do skorzystania z usług transportu i recyklingu opakowań. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mysłowicach i działa na terenie województwa śląskiego.

http://logispal.pl/ - 1 Mar 2018

LOGISTYKA - Serwis Internetowy****

Serwis Internetowy poświęcony logistyce. Znajdziecie tu definicje, opisy praktycznych zastosowań zakresu logistyki, zbiór informacji o czasopismach, książkach, konferencjach, publikacjach internetowych, bazę firm logistycznych, inf. o organizacjach logistycznych oraz strony internetowe poświęcone logistyce.

http://www.logistyka.w.pl/ - 30 Kwi 2001

Logistyka i automatyka magazynowa, przenośniki****

Dziedziną, w jakiej specjalizuje się nasza firma jest szeroko pojęta logistyka i automatyka magazynowa. Tworzymy zaawansowane technologicznie systemy transportu wewnętrznego, w tym między innymi przenośniki, układnice, a także regały magazynowe. Wszystko po to, aby usprawnić działanie średnich i małych firm.

http://www.intralog.pl/ - 26 Kwi 2013

Logistyka, składowanie, magazynowanie, przechowywanie SCHRADER INTERNATIONALE LOGISTIC Sp. z o.o.****

Firma Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o. oferuje zakres usług logistycznych-logistyka produkcji, logistyka magazynowania, a także logistyka dystrybucji oraz logistyka kontraktowa. Na stronie internetowej poleca magazynowanie, składowanie, przechowywanie jak również przepakowywanie Poznań.

http://www.schrader.pl/ - 11 Gru 2009

Logistyka, wynajem powierzchni magazynowych - CLIP****

Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań - finansowanie inwestycji oraz budowa oraz wynajem hal magazynowych. Znajdujemy się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, posiadamy tereny pod budowę hal oraz potrzebną do tego infrastrukturę oraz doświadczenie. Zapewniamy pomoc w na etapie pozyskiwania funduszy na inwestycję, projektowania oraz budowy.Posiadamy także profesjonalny plac kontenerowy oraz rampę kolejowa do przeładunków towarów.

http://www.clip-group.com/ - 6 Mar 2008

Logistyka,Informatyka, Audyt oprogramowania i Usługi logistyczne i informatyczne****

XLogics tworzy rozwiązania informatyczne dla branży logistycznej, które upraszczają i przyspieszają przygotowywanie i nadawanie przesyłek. Audyt oprogramowania-niskie ceny i poufność informacji

http://www.xlogics.pl/ - 26 Mar 2004

LOGMAG****

Operator Logistyczny - Just in Time.

http://g.kowalski@publicite.com.pl/ - 12 Sie 2005