KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (161)

Less Mess Storage - magazyny samoobsługowe****

Sieć magazynów samoobsługowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Magazyny Less Mess to nowoczesne, w pełni bezpieczne i utrzymane w wysokim standardzie obiekty. Misją firmy jest dostarczanie bezpiecznej, wygodnej dla klientów oraz efektywnej kosztowo usługi samoobsługowego przechowywania rzeczy.

http://www.lessmess-storage.pl/ - 15 Gru 2014

Logispal - sprzedaż i wynajem europalet****

Firma jest producentem drewnianych europalet. Oferuje klientom sprzedaż, wynajem oraz magazynowanie podestów. Zachęca również do skorzystania z usług transportu i recyklingu opakowań. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mysłowicach i działa na terenie województwa śląskiego.

http://logispal.pl/ - 1 Mar 2018

LOGISTYKA - Serwis Internetowy****

Serwis Internetowy poświęcony logistyce. Znajdziecie tu definicje, opisy praktycznych zastosowań zakresu logistyki, zbiór informacji o czasopismach, książkach, konferencjach, publikacjach internetowych, bazę firm logistycznych, inf. o organizacjach logistycznych oraz strony internetowe poświęcone logistyce.

http://www.logistyka.w.pl/ - 30 Kwi 2001

Logistyka i automatyka magazynowa, przenośniki****

Dziedziną, w jakiej specjalizuje się nasza firma jest szeroko pojęta logistyka i automatyka magazynowa. Tworzymy zaawansowane technologicznie systemy transportu wewnętrznego, w tym między innymi przenośniki, układnice, a także regały magazynowe. Wszystko po to, aby usprawnić działanie średnich i małych firm.

http://www.intralog.pl/ - 26 Kwi 2013

Logistyka, składowanie, magazynowanie, przechowywanie SCHRADER INTERNATIONALE LOGISTIC Sp. z o.o.****

Firma Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o. oferuje zakres usług logistycznych-logistyka produkcji, logistyka magazynowania, a także logistyka dystrybucji oraz logistyka kontraktowa. Na stronie internetowej poleca magazynowanie, składowanie, przechowywanie jak również przepakowywanie Poznań.

http://www.schrader.pl/ - 11 Gru 2009

Logistyka, wynajem powierzchni magazynowych - CLIP****

Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań - finansowanie inwestycji oraz budowa oraz wynajem hal magazynowych. Znajdujemy się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, posiadamy tereny pod budowę hal oraz potrzebną do tego infrastrukturę oraz doświadczenie. Zapewniamy pomoc w na etapie pozyskiwania funduszy na inwestycję, projektowania oraz budowy.Posiadamy także profesjonalny plac kontenerowy oraz rampę kolejowa do przeładunków towarów.

http://www.clip-group.com/ - 6 Mar 2008

Logistyka,Informatyka, Audyt oprogramowania i Usługi logistyczne i informatyczne****

XLogics tworzy rozwiązania informatyczne dla branży logistycznej, które upraszczają i przyspieszają przygotowywanie i nadawanie przesyłek. Audyt oprogramowania-niskie ceny i poufność informacji

http://www.xlogics.pl/ - 26 Mar 2004

LOGMAG****

Operator Logistyczny - Just in Time.

http://g.kowalski@publicite.com.pl/ - 12 Sie 2005

Lubandy Logistic Services - planowanie logistyczne****

Firma Lubandy Logistic Services już od 2008 roku zajmuje się logistyką magazynową. Głównym zakresem naszych usług jest planowanie magazynu. Lata doświadczeń przekonały nas o tym, że prawidłowa organizacja magazynu to droga do osiągnięcia sukcesu. Przeprowadzamy kompleksowy audyt dotychczasowego stanu w przedsiębiorstwie i dopasowujemy nowy projekt magazynu do potrzeb logistycznych. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyki magazynowej. Oferujemy również usługi doradztwa logistycznego w szerokim zakresie. Działamy na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem krajów wschodnich.

http://ll-services.eu/oferta/ - 26 Sty 2017

Mastermet - narzęzia skrawające firmy Ceratizit****

Dealer, przedstawiciel firmy Ceratizit. Doradztwo techniczne i dostawa narzędzi do obróbki skrawaniem, udostępnione katalogi i dystrybucja na całą Polskę.

http://mastermet.eu/ - 13 Maj 2015