KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (161)

MAX GJ - producent maszyn****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją maszyn oraz urządzeń do termicznego cięcia styropianu. MAX GJ poleca między innymi przecinarki, dzięki którym następuje bezodpadowa obróbka materiału.

http://maxgj24.pl/ - 27 Lis 2017

Megan - Folia stretch i taśma z nadrukiem****

W firmie Megan zajmujemy się dystrybucją wszelkich opakowań stosowanych w przemyśle i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo taśmy pakowe z nadrukiem, folie stretch, siatki do paletowania i wiele innych rozwiązań zabezpieczających Wasz towar podczas transportu lub magazynowania.

http://www.meganleszno.pl/ - 12 Kwi 2016

Monitoring gps****

Skorzystaj z profesjonalnych usług lokalizacyjnych, które oferuje nasza firma, będąca liderem na rynku w tej dziedzinie. Polecamy m.in. analitykę zarządczą, planowanie zadań, lokalizację i monitorowanie, zarządzanie flotą pojazdów, lokalizację pracowników czy moduł raportowy. Cechuje nas doświadczenie, atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz zadowolenie. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

http://www.finder.pl/ - 25 Wrz 2013

MONTIRE - Folie do pieczenia****

Dostawca wysokiej jakości folii do pieczenia, a także poliestrowej, metalizowanej i holograficznej.

http://www.montire.pl/ - 3 Lis 2014

Obłoszenia Branżowe****

Strona zawiera ogłoszenia podmiotów branż energetycznej, rolno-przetwórczej i logistycznej. Najnowsze przetargi, oferty firm, ogłoszenia urzędów, informacje o targach, konferencjach i szkoleniach.

http://ogloszenia.branzowe.pl/ - 6 Lut 2001

PaczkaKurierska.pl - przesyłki kurierskie paczki palety kurier Polska****

PaczkaKurierska.pl to serwis za pomocą którego zlecisz wysykę lub odbiór przesyłek kurierskich. Wysyłaj z nami przesyłki, palety i paczki kurierskie. Palety i paczki wysyłamy szybko, rzetelnie, z zaufaniem, ekspresowo i najtaniej czyli PaczkaKurierska.pl. W ofercie czołowe firmy kurierskie w Polsce. Szybki zwrot pobrania oraz doskonała usługa kurierska to u nas standard.

http://paczkakurierska.pl/ - 20 Maj 2013

PALACE - import oraz export****

Strona firmy PALCE, oferującej obsługę w zakresie organizacji eksportu towarów, w szczególności żywności.

http://www.palace.limes.com.pl/ - 18 Sty 2001

Parts System - opony i części do wózków widłowych****

Części zamienne do wózków widłowych Linde Hyster Clark Still Daewoo Jungheinrich Caterpillar Toyota Yale Nissan Komatsu Opony przemysłowe Continental do wózków widłowych. Widły Cascade-Kenhar.

http://partssystem.pl/ - 17 Kwi 2007

Plastivan Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem systemów ogrodzeniowych. W ofercie znaleźć można rozwiązania panelowe i systemowe.

http://www.taraskompozytowy.pl/ - 28 Mar 2017

Pochłaniacze wilgoci - Scan Pack****

Pochłaniacze wilgoci od firmy Scan Pack skutecznie zabezpieczą Państwa produkty przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz przed kondensacją pary wodnej w czasie transportu i przechowywania ładunków. Pochłaniacze wilgoci można stosować bezpośrednio w opakowaniach jednostkowych jak również w opakowaniach zbiorczych czy kontenerach. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pochłaniacz wilgoci Silica Gel, Dri-Pack i Hygro-Bag. Zapraszamy do współpracy!

http://www.silicagel.pl/ - 11 Wrz 2013