KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (166)

Lubandy Logistic Services - planowanie logistyczne****

Firma Lubandy Logistic Services już od 2008 roku zajmuje się logistyką magazynową. Głównym zakresem naszych usług jest planowanie magazynu. Lata doświadczeń przekonały nas o tym, że prawidłowa organizacja magazynu to droga do osiągnięcia sukcesu. Przeprowadzamy kompleksowy audyt dotychczasowego stanu w przedsiębiorstwie i dopasowujemy nowy projekt magazynu do potrzeb logistycznych. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyki magazynowej. Oferujemy również usługi doradztwa logistycznego w szerokim zakresie. Działamy na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem krajów wschodnich.

http://ll-services.eu/oferta/ - 26 Sty 2017

Mastermet - narzęzia skrawające firmy Ceratizit****

Dealer, przedstawiciel firmy Ceratizit. Doradztwo techniczne i dostawa narzędzi do obróbki skrawaniem, udostępnione katalogi i dystrybucja na całą Polskę.

http://mastermet.eu/ - 13 Maj 2015

MAX GJ - producent maszyn****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją maszyn oraz urządzeń do termicznego cięcia styropianu. MAX GJ poleca między innymi przecinarki, dzięki którym następuje bezodpadowa obróbka materiału.

http://maxgj24.pl/ - 27 Lis 2017

M.B.B. - centrum logistyczne****

Firma M.B.B. Logistics świadczymy usługi logistyczne, takie jak magazynowanie i pakowanie towarów do wysyłki. Współpracujemy z firmami kurierskimi z Polski i Niemiec. Zapewniamy kompleksową obsługę przesyłek dla przedsiębiorstw z różnych sektorów i branż.

http://mbblogistics.pl/ - 1 Paź 2018

Megan - Folia stretch i taśma z nadrukiem****

W firmie Megan zajmujemy się dystrybucją wszelkich opakowań stosowanych w przemyśle i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo taśmy pakowe z nadrukiem, folie stretch, siatki do paletowania i wiele innych rozwiązań zabezpieczających Wasz towar podczas transportu lub magazynowania.

http://www.meganleszno.pl/ - 12 Kwi 2016

Monitoring gps****

Skorzystaj z profesjonalnych usług lokalizacyjnych, które oferuje nasza firma, będąca liderem na rynku w tej dziedzinie. Polecamy m.in. analitykę zarządczą, planowanie zadań, lokalizację i monitorowanie, zarządzanie flotą pojazdów, lokalizację pracowników czy moduł raportowy. Cechuje nas doświadczenie, atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz zadowolenie. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

http://www.finder.pl/ - 25 Wrz 2013

MONTIRE - Folie do pieczenia****

Dostawca wysokiej jakości folii do pieczenia, a także poliestrowej, metalizowanej i holograficznej.

http://www.montire.pl/ - 3 Lis 2014

Obłoszenia Branżowe****

Strona zawiera ogłoszenia podmiotów branż energetycznej, rolno-przetwórczej i logistycznej. Najnowsze przetargi, oferty firm, ogłoszenia urzędów, informacje o targach, konferencjach i szkoleniach.

http://ogloszenia.branzowe.pl/ - 6 Lut 2001

Omnipack - logistyka dla e-commerce****

Omnipack to firma, dla której logistyka dla e-commerce nie ma żadnych tajemnic. Zajmujemy się magazynowaniem towarów, w tym także żywności, a także wysyłką zamówień oraz obsługą ewentualnych zwrotów. Z naszych usług korzystają już dziesiątki sklepów internetowych.

http://omnipack.pl/ - 3 Sty 2019

PaczkaKurierska.pl - przesyłki kurierskie paczki palety kurier Polska****

PaczkaKurierska.pl to serwis za pomocą którego zlecisz wysykę lub odbiór przesyłek kurierskich. Wysyłaj z nami przesyłki, palety i paczki kurierskie. Palety i paczki wysyłamy szybko, rzetelnie, z zaufaniem, ekspresowo i najtaniej czyli PaczkaKurierska.pl. W ofercie czołowe firmy kurierskie w Polsce. Szybki zwrot pobrania oraz doskonała usługa kurierska to u nas standard.

http://paczkakurierska.pl/ - 20 Maj 2013