KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (171)

Obłoszenia Branżowe****

Strona zawiera ogłoszenia podmiotów branż energetycznej, rolno-przetwórczej i logistycznej. Najnowsze przetargi, oferty firm, ogłoszenia urzędów, informacje o targach, konferencjach i szkoleniach.

http://ogloszenia.branzowe.pl/ - 6 Lut 2001

Omnipack - logistyka dla e-commerce****

Omnipack to firma, dla której logistyka dla e-commerce nie ma żadnych tajemnic. Zajmujemy się magazynowaniem towarów, w tym także żywności, a także wysyłką zamówień oraz obsługą ewentualnych zwrotów. Z naszych usług korzystają już dziesiątki sklepów internetowych.

http://omnipack.pl/ - 3 Sty 2019

PaczkaKurierska.pl - przesyłki kurierskie paczki palety kurier Polska****

PaczkaKurierska.pl to serwis za pomocą którego zlecisz wysykę lub odbiór przesyłek kurierskich. Wysyłaj z nami przesyłki, palety i paczki kurierskie. Palety i paczki wysyłamy szybko, rzetelnie, z zaufaniem, ekspresowo i najtaniej czyli PaczkaKurierska.pl. W ofercie czołowe firmy kurierskie w Polsce. Szybki zwrot pobrania oraz doskonała usługa kurierska to u nas standard.

http://paczkakurierska.pl/ - 20 Maj 2013

PALACE - import oraz export****

Strona firmy PALCE, oferującej obsługę w zakresie organizacji eksportu towarów, w szczególności żywności.

http://www.palace.limes.com.pl/ - 18 Sty 2001

Parts System - opony i części do wózków widłowych****

Części zamienne do wózków widłowych Linde Hyster Clark Still Daewoo Jungheinrich Caterpillar Toyota Yale Nissan Komatsu Opony przemysłowe Continental do wózków widłowych. Widły Cascade-Kenhar.

http://partssystem.pl/ - 17 Kwi 2007

Plastivan Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem systemów ogrodzeniowych. W ofercie znaleźć można rozwiązania panelowe i systemowe.

http://www.taraskompozytowy.pl/ - 28 Mar 2017

Plekspol - poliwęglan****

Witryna internetowa dystrybutora tworzyw sztucznych, przede wszystkim poliwęglanu litego i komorowego. Materiały te świetnie sprawdzą się przy budowie różnego rodzaju wiat, szklarni i innych konstrukcji.

http://www.plekspol-poliweglan.pl/ - 24 Sie 2018

Pochłaniacze wilgoci - Scan Pack****

Pochłaniacze wilgoci od firmy Scan Pack skutecznie zabezpieczą Państwa produkty przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz przed kondensacją pary wodnej w czasie transportu i przechowywania ładunków. Pochłaniacze wilgoci można stosować bezpośrednio w opakowaniach jednostkowych jak również w opakowaniach zbiorczych czy kontenerach. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pochłaniacz wilgoci Silica Gel, Dri-Pack i Hygro-Bag. Zapraszamy do współpracy!

http://www.silicagel.pl/ - 11 Wrz 2013

Pol-Miedź Trans Sp. z o.o.****

Spółką działająca w branży transportowej. Świadczy kompleksowe usługi logistyczne. Transport samochodowy międzynarodowy i krajowy. Obroty produktami naftowymi (paliwa, oleje, smary i płyny eksploatacyjne). Transport kolejowy. Usługi sprzętem ciężkim i specjalistycznym w pracach inżynieryjno-budowlanych.

http://www.pmtrans.com.pl/ - 21 Sty 2002

Polska Gazeta Transportowa - PGT****

PGT jest serwisem informacyjnym, który porusza przede wszystkim tematykę transportu, spedycji i logistyki.

http://www.pgt.pl/ - 7 Lip 2017

Informacje dodatkowe