KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (166)

PALACE - import oraz export****

Strona firmy PALCE, oferującej obsługę w zakresie organizacji eksportu towarów, w szczególności żywności.

http://www.palace.limes.com.pl/ - 18 Sty 2001

Parts System - opony i części do wózków widłowych****

Części zamienne do wózków widłowych Linde Hyster Clark Still Daewoo Jungheinrich Caterpillar Toyota Yale Nissan Komatsu Opony przemysłowe Continental do wózków widłowych. Widły Cascade-Kenhar.

http://partssystem.pl/ - 17 Kwi 2007

Plastivan Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem systemów ogrodzeniowych. W ofercie znaleźć można rozwiązania panelowe i systemowe.

http://www.taraskompozytowy.pl/ - 28 Mar 2017

Plekspol - poliwęglan****

Witryna internetowa dystrybutora tworzyw sztucznych, przede wszystkim poliwęglanu litego i komorowego. Materiały te świetnie sprawdzą się przy budowie różnego rodzaju wiat, szklarni i innych konstrukcji.

http://www.plekspol-poliweglan.pl/ - 24 Sie 2018

Pochłaniacze wilgoci - Scan Pack****

Pochłaniacze wilgoci od firmy Scan Pack skutecznie zabezpieczą Państwa produkty przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz przed kondensacją pary wodnej w czasie transportu i przechowywania ładunków. Pochłaniacze wilgoci można stosować bezpośrednio w opakowaniach jednostkowych jak również w opakowaniach zbiorczych czy kontenerach. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pochłaniacz wilgoci Silica Gel, Dri-Pack i Hygro-Bag. Zapraszamy do współpracy!

http://www.silicagel.pl/ - 11 Wrz 2013

Pol-Miedź Trans Sp. z o.o.****

Spółką działająca w branży transportowej. Świadczy kompleksowe usługi logistyczne. Transport samochodowy międzynarodowy i krajowy. Obroty produktami naftowymi (paliwa, oleje, smary i płyny eksploatacyjne). Transport kolejowy. Usługi sprzętem ciężkim i specjalistycznym w pracach inżynieryjno-budowlanych.

http://www.pmtrans.com.pl/ - 21 Sty 2002

Polska Gazeta Transportowa - PGT****

PGT jest serwisem informacyjnym, który porusza przede wszystkim tematykę transportu, spedycji i logistyki.

http://www.pgt.pl/ - 7 Lip 2017

Polska Platforma Przetargowa****

Polska Platforma Przetargowa zajmuje się organizacją procesu zakupowego elektronicznie. Oferuje także możliwość elektronizacji zamówień publicznych, zgodnie z prawem zamówień publicznych. Produkty i usługi PPP to przede wszystkim licytacje elektroniczne, aukcje elektryczne, katalog elektroniczny, raporty zakupowe i doradztwo.

http://www.ppp.pwpw.pl/ - 9 Lis 2006

Polski kurier - Przesyłki kurierskie****

Jesteśmy firmą transportową zajmującą się dostarczaniem przesyłek w obrębie miasta, na terenie kraju oraz w zakresie międzynarodowym. Zapewniamy łatwy system zamówienia kuriera, atrakcyjne ceny usługi oraz bezpieczny transport towaru. Ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców.

http://www.polski-kurier.pl/ - 23 Mar 2015

Polta - Polska Logistyka****

Witryna firmy logistycznej działającej na rynku polskim i na rynkach krajów dawnego bloku radzieckiego. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące świadczonych przez firmę usług i produktów oraz dane kontaktowe.

http://www.polta.pl/ - 7 Kwi 2003