KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (160)

Polska Gazeta Transportowa - PGT****

PGT jest serwisem informacyjnym, który porusza przede wszystkim tematykę transportu, spedycji i logistyki.

http://www.pgt.pl/ - 7 Lip 2017

Polska Platforma Przetargowa****

Polska Platforma Przetargowa zajmuje się organizacją procesu zakupowego elektronicznie. Oferuje także możliwość elektronizacji zamówień publicznych, zgodnie z prawem zamówień publicznych. Produkty i usługi PPP to przede wszystkim licytacje elektroniczne, aukcje elektryczne, katalog elektroniczny, raporty zakupowe i doradztwo.

http://www.ppp.pwpw.pl/ - 9 Lis 2006

Polski kurier - Przesyłki kurierskie****

Jesteśmy firmą transportową zajmującą się dostarczaniem przesyłek w obrębie miasta, na terenie kraju oraz w zakresie międzynarodowym. Zapewniamy łatwy system zamówienia kuriera, atrakcyjne ceny usługi oraz bezpieczny transport towaru. Ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców.

http://www.polski-kurier.pl/ - 23 Mar 2015

Polta - Polska Logistyka****

Witryna firmy logistycznej działającej na rynku polskim i na rynkach krajów dawnego bloku radzieckiego. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące świadczonych przez firmę usług i produktów oraz dane kontaktowe.

http://www.polta.pl/ - 7 Kwi 2003

Producent aluminium, brąz, miedź, stal nierdzewna - Aluteam****

Producent aluminium rozszerza swoją ofertę, nie zapominając jednak o podstawie (aluminium, blachy aluminiowe, taśmy aluminiowe) swoich działań. Naszym partnerom proponujemy: blachy nierdzewne, brąz, miedź, mosiądz. W naszej ofercie jest także: stal nierdzewna.

http://www.aluteam.com.pl/ - 3 Lut 2009

Produkcja etykiet samoprzylepnych, zawieszki kartonowe,nadruk w pełnym kolorze, lakier uv, wardeński****

Firma od 1994 roku zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych oraz nadrukami na papierach bez kleju, kartonach, foliach i tkaninach w roli. Wykonuje nadruki wysokiej jakości z zastosowaniem technik: typograficznej, flexograficznej, sitodrukowej+lakier uv, złocenie, a także niskonakładowe druki termotransferowe.

http://www.etykiety-jm.pl/ - 15 Kwi 2005

Pro-Log****

Kompleksowe usługi logistyczne. Witryna zawiera informacje o firmie, strukturze, korzyściach ze współpracy, szczegółową ofertę i kontakt.

http://www.pro-log.com.pl/ - 30 Paź 2001

PROlogistyka****

Serwis ogólnopolskiej firmy dystrybucyjnej. Zawiera informacje o firmie, jej ofertę oraz adresy centralnych punktów logistycznych.

http://www.prologistyka.pl/ - 30 Sie 2001

Propicking - kompletacja towarów magazynowych****

Propicking zapewnia usługi na terenie całego kraju oraz dysponujemy sztabem ludzi świetnie wyszkolonych w zakresie kompletacji przy pomocy voice picking, skanerów oraz list kompletacyjnych. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami i wykonujemy zlecenia stałe oraz tymczasowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy

http://www.propicking.pl/ - 24 Lut 2016

Rampy Przeładunkowe****

Rampy24.pl to strona oferująca dostępne od ręki rampy przeładunkowe i wyposażenie doków przeładunkowych. W ofercie znajdą Państwo między innymi: odboje, naprowadzacze, uszczelnienia bram a także przemysłowe bramy dokowe (bramy nie są dostępne online).

http://rampy24.pl/ - 7 Lut 2016