KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (166)

Producent aluminium, brąz, miedź, stal nierdzewna - Aluteam****

Producent aluminium rozszerza swoją ofertę, nie zapominając jednak o podstawie (aluminium, blachy aluminiowe, taśmy aluminiowe) swoich działań. Naszym partnerom proponujemy: blachy nierdzewne, brąz, miedź, mosiądz. W naszej ofercie jest także: stal nierdzewna.

http://www.aluteam.com.pl/ - 3 Lut 2009

Produkcja etykiet samoprzylepnych, zawieszki kartonowe,nadruk w pełnym kolorze, lakier uv, wardeński****

Firma od 1994 roku zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych oraz nadrukami na papierach bez kleju, kartonach, foliach i tkaninach w roli. Wykonuje nadruki wysokiej jakości z zastosowaniem technik: typograficznej, flexograficznej, sitodrukowej+lakier uv, złocenie, a także niskonakładowe druki termotransferowe.

http://www.etykiety-jm.pl/ - 15 Kwi 2005

Pro-Log****

Kompleksowe usługi logistyczne. Witryna zawiera informacje o firmie, strukturze, korzyściach ze współpracy, szczegółową ofertę i kontakt.

http://www.pro-log.com.pl/ - 30 Paź 2001

PROlogistyka****

Serwis ogólnopolskiej firmy dystrybucyjnej. Zawiera informacje o firmie, jej ofertę oraz adresy centralnych punktów logistycznych.

http://www.prologistyka.pl/ - 30 Sie 2001

Propicking - kompletacja towarów magazynowych****

Propicking zapewnia usługi na terenie całego kraju oraz dysponujemy sztabem ludzi świetnie wyszkolonych w zakresie kompletacji przy pomocy voice picking, skanerów oraz list kompletacyjnych. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami i wykonujemy zlecenia stałe oraz tymczasowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy

http://www.propicking.pl/ - 24 Lut 2016

Rampy Przeładunkowe****

Rampy24.pl to strona oferująca dostępne od ręki rampy przeładunkowe i wyposażenie doków przeładunkowych. W ofercie znajdą Państwo między innymi: odboje, naprowadzacze, uszczelnienia bram a także przemysłowe bramy dokowe (bramy nie są dostępne online).

http://rampy24.pl/ - 7 Lut 2016

R&D Tech - maszyny CNC****

Firma, której specjalnością jest dystrybucja urządzeń sterowanych komputerowo, takich jak nowoczesne centra obróbcze. W sprzedaży znajdują się maszyny do produkcji okien i obrabiarki CNC do aluminium.

http://www.randdtech.pl/ - 8 Sty 2016

Rowintex - Artykuły BHP / Drzwi i Okna PCV. Głowno****

Rowintex - sprzedaż i produkcja artykułów BHP: rękawic, odzieży roboczej, butów, i innych środków ochronnych. Dostawa towarów na miejsce. Okna i drzwi PCV najlepsze na polskim rynku. Niskie ceny, profesjonalna obsługa.

http://rowintex.com/ - 27 Sty 2006

Sanpro - nowoczesna logistyka i dystrybucja****

Do wynajęcia magazyn i biura w Centrum Logistycznym. Magazyn z biurem, Warszawa Praga Północ. W nieruchomości powierzchnia magazynowa, powierzchnia biurowa, hala. Nowoczesna logistyka - plac składowy i manewrowy dla TIR. Nieruchomości, magazyn i hala jednoprzestrzenna do wynajęcia.

http://www.logistyka.info/ - 22 Lut 2005

Saw-trak - wózki widłowe Toyota i Mitschubishi.****

Firma oferuje wózki widłowe nowe i używane, części zamienne, leasing, serwis. Na stronie informacje o firmie, produktach, serwisie, częściach, nowościach.

http://www.saw-trak.pl/ - 19 Maj 2005