KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > logistyka i dystrybucja (158)

Sanpro - nowoczesna logistyka i dystrybucja****

Do wynajęcia magazyn i biura w Centrum Logistycznym. Magazyn z biurem, Warszawa Praga Północ. W nieruchomości powierzchnia magazynowa, powierzchnia biurowa, hala. Nowoczesna logistyka - plac składowy i manewrowy dla TIR. Nieruchomości, magazyn i hala jednoprzestrzenna do wynajęcia.

http://www.logistyka.info/ - 22 Lut 2005

Saw-trak - wózki widłowe Toyota i Mitschubishi.****

Firma oferuje wózki widłowe nowe i używane, części zamienne, leasing, serwis. Na stronie informacje o firmie, produktach, serwisie, częściach, nowościach.

http://www.saw-trak.pl/ - 19 Maj 2005

Sender - Spedycja krajowa i międzynarodowa****

Oferta przedsiębiorstwa transportowego Sender z Sycowa. Proponujemy usługi spedycyjne krajowe i międzynarodowe - przewóz towarów wielkogabarytowych i materiałów niebezpiecznych ADR, a także obsługę logistyczną.

http://www.sender24.com/ - 10 Gru 2016

Spedycja kolejowa****

OT Logistics S.A. świadczący usługi między innymi spedycji morskiej, żeglugi śródlądowej, transportu morskiego, wydobycia kruszyw oraz przeładunku w portach. Usługi świadczone są przede wszystkim na Odrze.

http://www.otlogistics.com.pl/ - 4 Gru 2012

Sprzedaż, wynajem, serwis - wózki widłowe Toyota****

Nowe i używane wózki widłowe Toyota. Sprzedaż, wynajem oraz serwis wózków widłowych, wózków elektrycznych i osprzętu do wózków.

http://www.toyota-wozki.pl/ - 16 Lut 2018

Stanmet - Logistyka, technika magazynowania, konstrukcje stalowe, regały.****

Logistyka, technika magazynowania, konstrukcje stalowe. Produkcja regałów, wdrożenia. Regały ramowe, wjezdne,wjazdowe, półkowe, paletowe, grawitacyjne.

http://www.stanmet.slupsk.pl/ - 5 Lut 2004

Textilco - pasy klinowe, napędowe, zębate, taśmy przenośnikowe, łukowe, PVC****

Oferta firmy Textilco obejmuje artykuły do transportu wewnętrznego i przenoszenia napędów takie jak: pasy klinowe, napędowe, zębate, taśmy przenośnikowe, łukowe, PVC a także akcesoria. Ponadto serwis i usługi w zakresie łączenia taśm i pasów.

http://www.textilco.pl/ - 21 Sie 2013

Usługi spedycyjne - Colian Logistic****

Colian Logistic to przedsiębiorstwo spedycyjne wykonujące usługi takie jak między innymi magazynowanie, konfekcjonowanie, transport, spedycja i wiele innych usług, jakie obejmuje logistyka.

http://www.colianlogistic.com.pl/ - 7 Mar 2014

Ventura - Europalety, palety, recykling, skup i sprzedaż****

Naszymi produktami wspieramy sektor logistyki, spedycji i dystrybucji - nie tylko w obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego. Prowadzimy sprzedaż także w pozostałych województwach. Proponujemy palety, europalety oraz usługi ich pełnego recyklingu. Nasza oferta obejmuje skup i sprzedaż.

http://www.palety-skup.pl/ - 13 Lip 2016

Vertex-meble biurowe****

Firma Vertex oferuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe. Nasza oferta to meble do biura: gabinetowe, krzesła i fotele biurowe. Dysponujemy szeroką ofertą produktów na rynku.

http://www.vertex.waw.pl/ - 21 Sie 2012