KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (311)

Montaż kamer, alarmów,automatyki domowej.36mc gwarancji****

Firma nasza zajmuje się profesjonalnym montażem kamer, alarmów oraz automatyki domowej. Na wszystkie nasze usługi udzielamy 36 mc gwarancji. Działamy na terenie całej Polski

http://kamerypodlasie.pl/ - 4 Gru 2016

Montaż kamer przemysłowych****

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą monitoringu na ten miesiąc, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kamer cyfrowych IP jak i analogowych HD. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z ofertą kamer IP MAZi, gdzie przy kamerze IP 4 Mpx możecie Państwo liczyć na spore rabaty! Kamery IP w przeciwieństwie do kamer HD wykorzystując sygnał cyfrowy co znacznie wzmacnia obraz wyświetlany na urządzeniach takich jak telefony, tablety, komputery, monitory czy telewizory. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania, doradzimy i zaproponujemy NAJLEPSZE rozwiązanie.

http://cam-tech.pl/ - 7 Cze 2017

MUSI Rzeszów****

MUSI Rzeszów oferuje szeroki zakres usług: ochrona mienia, monitoring obiektów, systemy alarmowe, profesjonalne sprzątanie, sprzedaż środków czyszczących i sprzętu, archiwizację danych i akt, niszczenie dokumentów, usługi stolarskie i tapicerskie, obsługę w zakresie zadań BHP. Na stronie zapoznacie sie z ofertą.

http://musi.rzeszow.pl/start_nd.htm - 22 Lis 2002

Nawigacja satelitarna GPS PDA - Audiopro****

Od 2004 roku naszą specjalizacją stała się nawigacja satelitarna GPS, a także systemy lokalizacji i ochrony pojazdów oraz kontroli i zarządzania flotą.

http://www.audiopro.com.pl/ - 10 Sty 2008

NOVA systemy, bramki antykradzieżowe, przeciwkradzieżowe****

Sprzedaż, montaż systemy zabezpieczeń, bramki antykradzieżowe, przeciwkradzieżowe, bramki dla sklepów, systemy alarmowe, zabezpieczeń towarów, shopguard, nedap, ochrona towarów przed kradzieżą, detektory metalu oraz systemy drzwi obrotowych.

http://www.nova.com.pl/ - 30 Cze 2004

Obsługa techniczna przemysłu spożywczego****

Firma PHU JATEX zajmuje projektowaniem i montażem instalacji chłodniczych dla przemysłu spożywczego. Ponadto produkuje sterowniki przemysłowe oraz oferuje usługi w zakresie montażu telewizji przemysłowej.

http://www.phu-jatex.pl/ - 24 Kwi 2008

Odzież robocza i ochronna, usługi ochrony fizycznej i mienia****

Firma jest producentem wysokiej jakości specjalistycznej odzieży roboczej i ochronnej.W ofercie swojej posiada także usługi ochrony fizycznej i mienia, monitoring oraz kursy ochrony.

http://www.mupsi-olsztyn.com.pl/ - 11 Maj 2005

Omega - Agencja Ochrony****

Agencja Ochrony Omega zajmuje się ochroną mienia i osób, konwojowaniem wartości pieniężnych, obsługą imprez masowych.

http://www.omegaochrona.com.pl/ - 10 Cze 2005

OMNIX sklep internetowy, telewizja przemysłowa, alarmy****

Sklep internetowy telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych. Skompletuj i uruchom własny system monitorujący lub alarmowy! Na terenie Trójmiasta dowóz GRATIS.

http://www.omnix.webpark.pl/omnix.html - 29 Cze 2004

Panolive - Kamery internetowe do monitoringu****

Firma Panolive proponuje rozwiązania z zakresu przetwarzania obrazu, wdrażania i utrzymania przekazu wideo (streamingu) i monitoringu z kamer internetowych o wysokiej rozdzielczości. Oferujemy streaming 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, szybkie serwery, a także system przechowywania danych w chmurze, który nie obciąża serwerów firmy.

http://www.panolive.pl/ - 3 Lis 2015