KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (313)

Aritech. Gdańsk, Warszawa, Poznań****

Strona firmy zajmującej się systemami tv przemysłowej, alarmami ppoż. i systemami kontroli dostępu, a na niej pełna oferta urządzeń temu służących.

http://www.aritechpolska.com.pl/ - 2 Sty 2006

BEMAR-SYSTEM: Przemysłowe kamery CCTV do monitoringu****

Strona Internetowa przedsiębiorstwa Bemar-System oferującego zaawansowane rozwiązania z dziedziny nowoczesnej ochrony mienia oraz systemów monitoringu i alarmowych.

http://bemar-system.pl/ - 22 Paź 2013

Biuro Ochroniarskie****

Na stronie oferta usług obejmująca: :Monitoring, konwoje, ochrona fizyczna; Ochrona osób i mienia; Montaż systemów, alarmy, szkolenie agentów; Usługi detektywistyczne.

http://www.bo-sezam.com.pl/ - 24 Lis 2001

Bramki antykradzieżowe monitoring CCTV Warszawa****

Profesjonalne systemy zabezpieczeń.Oferujemy systemy monitoringu CCTV oraz bramki antykradzieżowe chroniące produkty w sklepach. Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe, klipsy, metki, akcesoria. Bramki antykradzieżowe ograniczają kradzieże w sklepach.

http://armax.waw.pl/ - 9 Sty 2016

CAM-SAT - alarmy, monitoring, automatyka przemysłowa****

Zajmujemy się wdrażaniem systemów monitoringu, alarmów i innych zabezpieczeń. CAM-SAT specjalizuje się również w automatyce przemysłowej.

http://www.cam-sat.pl/ - 19 Cze 2018

Cam-system****

W ofercie firmy Cam-system dostępne są profesjonalne systemy bezpieczeństwa, takie jak kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe a także inne rozwiązania związane z systemem monitoringu.

http://www.camsystem.net/ - 8 Sty 2014

Camtec****

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na polskim rynku systemów monitoringu i bezpieczeństwa. Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług związanych z tworzeniem przemysłowych telewizji, nowoczesnych systemów monitoringu. Zapewniamy również wykonanie sieci komputerowych wraz z konfiguracją sieci dostosowaną d o potrzeb danej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

http://www.monitoring-wroclaw.pl/ - 19 Wrz 2013

CBC - Polska****

Strona internetowa polskiego oddziału koncernu CBC zajmującego się telewizją przemysłową. Dowiemy się tutaj o promocjach firmy, jest opis japońskiej siedziby koncernu, jest także informacja techniczna o oferowanych wyrobach.

http://www.cbcpoland.pl/ - 7 Wrz 2001

CCTV, systemy alarmowe****

Oferujemy profesjonalny montaż systemów zabezpieczeń z wcześniejszym opracowaniem projektu, system alarmowy, telewizja przemysłowa z systemem nagrywania, kontrola dostępu, wykrywacze metalu, zasilanie awaryjne, rejestracja czasu pracy.

http://www.etna-plus.com/ - 12 Lis 2010

Cerber - pluskwy, spyphone, mikrofony kierunkowe, dyktafony****

Sklep internetowy Cerber oferuje: wykrywacze podsłuchów, pluskwy i podsłuchy, nadajniki podsłuchowe, dyktafony, spyphone, radiotelefony, mikrokamery i rejestratory cyfrowe DVR. Zapraszamy po profesjonalne mikrofony kierunkowe, podsłuchy gsm i pluskwy.

http://www.sklep-cerber.pl/ - 27 Sie 2008