KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (316)

Cerber - pluskwy, spyphone, mikrofony kierunkowe, dyktafony****

Sklep internetowy Cerber oferuje: wykrywacze podsłuchów, pluskwy i podsłuchy, nadajniki podsłuchowe, dyktafony, spyphone, radiotelefony, mikrokamery i rejestratory cyfrowe DVR. Zapraszamy po profesjonalne mikrofony kierunkowe, podsłuchy gsm i pluskwy.

http://www.sklep-cerber.pl/ - 27 Sie 2008

DG ELPRO - Kamery i rejestratory IP****

Przedsiębiorstwo DG ELPRO to firma oferująca kompleksową realizację instalacji słaboprądowych. Jej specjalnością są zaawansowane rozwiązania w dziedzinie monitoringu i telewizji przemysłowej.

http://www.telewizjadozorowaip.dgelpro.pl/ - 25 Maj 2017

Domax Serwis - monitoring****

Firma DOMAX SERWIS świadczy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej. Specjalizujemy się w montażu systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych i konserwacyjnych.

http://monitoring.domaxserwis.pl/ - 31 Maj 2007

Dyskret Sp. z o.o.****

Specjalnością firmy jest projektowanie oraz instalowanie elektronicznych systemów sygnalizacji włamania, pożaru, zalania i innych zagrożeń oraz zabezpieczeń mechanicznych. Na stronie jest specyfikacja techniczna i lista referencyjna poparta certyfikatami od klientów.

http://www.dyskret.com.pl/ - 3 Cze 2002

Ebora - kamery szpiegowskie, do monitoringu, fotopułapki i podsłuchy****

Strona internetowa firmy Ebora, która specjalizuje się w handlu elektroniką przemysłową. W rozbudowanym asortymencie znajdują się kamery szpiegowskie do monitoringu, jak również fotopułapki czy podsłuchy dla biur detektywistycznych.

http://www.ebora.pl/ - 28 Lut 2014

Electronics System - Projektowanie i wdrażanie urządzeń elektronicznych****

Internetowy katalog systemów zabezpieczeń: telewizja przemysłowa CCTV - rejestracja cyfrowa, rejestarcja czasu pracy RCP, Producent bramek obrotowych.

http://www.eskat.com.pl/ - 18 Lut 2002

Elektronik Art****

Elektronik Art zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń do optycznej - bezprzewodowej i światłowodowej transmisji sygnałów wideo i danych oraz systemów mających zastosowanie w realizacji projektów związanych z monitoringiem, ochroną mienia i dostępem do internetu.

http://www.elektronikart.pl/ - 22 Wrz 2004

Elektro-Remont-Serwis****

Prezentacja warszawskiej firmy zajmującej się projektowaniem, wykonawstwem i serwisem systemów ochrony mienia, systemów elektroenergetycznych, instalacji sanitarnych i ciepłowniczych oraz systemów automatyki budynków i monitoringu. Informacje o zrealizowanych inwestycjach.

http://www.ers.com.pl/ - 11 Lut 2002

ElektroTech - Kamery przemysłowe****

Sklep internetowy ElektroTech. W ofercie dostępne są kamery monitoringu przemysłowego (CCTV) oraz sprzęt do weryfikacji IP.

http://ipkamery.pl/ - 16 Gru 2016

Elektryk Białystok****

Doświadczony elektryk wykona dla Państwa Instalacje elektryczne, montaż oświetlenia zewnętrznego oraz wewnętrznego.Oprócz tego można skorzystać z usług pomiarów elektrycznych, sprawdzania instalacji, modernizacji, montażu domofonów, alarmów czy monitoringu. Obszar działania Białystok (województwo podlaskie).

http://elektrykbialystok.com.pl/ - 15 Gru 2014