KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (311)

ELKENT-SYSTEM. Bielsko-Biała****

Strony firmy zajmującej się systemami alarmowymi, antywłamaniowymi, przeciwpożarowymi oraz monitoringiem. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.elkent-system.pl/ - 2 Sty 2006

ELZA S.C - monitoring i alarmy Gorzów wlkp****

Firma Elza S.C. zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem wszystkiego co związane jest z systemami zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdziemy, systemy monitoringu, alarmowe, telewizję dozorową oraz same kamery. Zapraszamy do skorzystanie z naszych usług!

http://elza.pl/ - 28 Sty 2011

Faxon Professional****

Firma jest Oficjalnym Przedstawicielem Mitsubishi Electric Europe - Electronic Visual Systems z siedzibą w Dusseldorfie, w zakresie sprzedaży urządzeń przeznaczonych do zastosowań w tworzeniu dokumentacji zdjęciowej w medycynie, cyfrowej fotografii profesjonalnej oraz w systemach telewizji przemysłowej CCTV.

http://www.faxonprofessional.com.pl/ - 7 Lis 2001

Firma AMEL - Zawadzkie Systemy Alarmowe, VideoMonitoring, komputery... Zawadzkie****

Na stronie szczegóły oferty firmy: systemy alarmowe, videomonitoring, systemy Rejestracji Czasu Pracy, komputery, sieci, serwis, szkolenia, usługi. Ponadto informacje o firmie i kontakt.

http://www.amel.fr.pl/ - 2 Sty 2006

FIRMA BUDOWLANA KMK.****

Firma Budowlana KMK. Budowa domów, projektowanie i wykańczanie wnętrz, budowa hal, wykonywanie konstrukcji stalowych, instalowanie systemów telewizji przemysłowej, instalowanie systemów alarmowych.

http://www.fb-kmk.com.pl/ - 11 Cze 2001

Firma ochrony osob i mienia****

Ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochroną fizyczną, monitorowaniem obiektów stałych i ruchomych, konwojowaniem, obsługą gotówki. Na stronie informacje o firmie, dane teleadresowe i oferta.

http://www.pewnosc.dnet.pl/ - 17 Lis 2001

Gemini alarmy, telewizja przemysłowa, domofony, drzwi gerda, sejfy****

Serwis Firmy Gemini ochrona mienia. W serwisie na stronch oferta w której m.in: alarmy, telewizja przemysłowa, domofony, drzwi gerda, zamki, sejfy, kasy pancerne, videodomofony, bramki antykradzieżowe, alkomaty, szlabany.

http://www.gemini.rzeszow.pl/ - 17 Kwi 2003

Gepard alarmy****

Alarmy do obiektów, czujniki pasywnej podczerwieni, sygnalizatory. Auto-alarmy, centralne zamki, syrenki alarmowe, sterowniki, zdalne sterowania i inne akcesoriia. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.gepardalarmy.pl/ - 9 Gru 2001

Guard Protection****

Agencja ochrony ze Szczecina wykonująca takie usługi jak stróżowanie, monitoring i ochrona.

http://guardprotection.pl/ - 6 Gru 2014

HD IP rejestratory****

Dostępne w sklepie internetowym hdip.pl kamery są urządzeniami wyposażonymi w megapikselowe przetworniki obrazu. Zastosowana technologia pozwala na bardzo precyzyjną i szczegółową obserwację chronionych obiektów. Inteligentne systemy monitoringu IP dostępne w naszej ofercie pozwolą na pełne wykorzystanie możliwości kamer marki HD IP. Odpowiednio zaprojektowana instalacja, z pomocą naszych pracowników, będzie w pełni zautomatyzowana i funkcjonalna.

http://hdip.pl/ - 5 Gru 2013