KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (308)

Hunters - inkaso, sprzątanie obiektów****

Agencja ochrony posiada oddziały we wszystkich większych miastach w kraju. Specjalizacja to ochrona mienia, inkaso, sprzątanie obiektów i lokalizacja pojazdów. Agencja ochrony zaprasza - profesjonalny monitoring, ochrona osób i mienia na terenie kraju.

http://www.hunters.pl/ - 30 Sie 2007

ICS Polska - Centrale i systemy alarmowe Paradox i Provision ISR****

Dystrybutor systemów alarmowych, kontroli dostępów, a także elementów telewizji przemysłowej CCTV od Provision ISR. W ofercie firmy ICS Polska dostępne są m.in. centrale i czujki Paradox serii EVO192.

http://www.ics.pl/ - 21 Maj 2015

INFOMECH - monitoring Full HD i cyfrowy do domu, firmy i sklepu****

Jeżeli chcą Państwo posiadać monitoring full HD - zarówno w domu, firmie bądź w sklepie - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. INFOMECH wykonuje również rozwiązania cyfrowe oraz instalacje alarmowe.

http://infomech.pl/ - 14 Gru 2017

Instal Project****

Firma specjalizująca się w specjalistycznym montażu, serwisowaniu, sprzedaży i instalacji zaawansowanych usług alarmowych od monitoringu przemysłowego po pełne systemy alarmowe.

http://www.instalproject.pl/ - 27 Lut 2014

Instalacje elektryczne Konin Elektryk – ELEKTROAMIR****

W firmie Elektroamir stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego każda wykonana przez nas instalacja elektryczna, powstaje z zachowaniem najważniejszych zasad sztuki instalatorskiej. Zajmujemy się projektowaniem i budową nowych instalacji, modernizacją istniejących, a także wdrażaniem nowych technologii do budynków istniejących, jak i tych w trakcie budowy.

http://neofirmy.net/elektryka,instalacje-elektryczne-konin-elektryk-elektroamir,konin,wielkopolskie-1009.html - 20 Kwi 2016

Instalacje elektryczne Korytnica, Elektryk Korytnica, Instalacje alarmowe, inteligentny dom****

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z instalacjami elektrycznymi i montażem urządzeń w budownictwie. Do klientów indywidualnych kierujemy dostosowane do ich potrzeb rozwiązania, związane z inteligentnym domem. Nasza oferta dla firm obejmuje między innymi: instalacje alarmowe, alarmy, domofon, monitoring, system kamer, sieci komputerowe i instalacje przeciwpożarowe. Stawiamy na dokładność, bezpieczeństwo i estetykę. Modernizujemy istniejące instalacje elektryczne, aby dopasować je do rosnących potrzeb naszych klientów w atrakcyjnych cenach.

http://neofirmy.net/instalacje,instalacje-elektryczne-korytnica-piotr-jurkowski-instalacje,korytnica,mazowieckie-446.html - 27 Kwi 2016

Instalacje elektryczne, usługi elektryczne – TMC Gdańsk****

Nasza firma świadczy usługi elektryczne między innymi na terenie Gdańska i Gdyni. Wykonujemy instalacje elektryczne oraz systemy alarmowe w Gdańsku w tym kamery przemysłowe. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom prywatnym jak i instytucjom. Wszystkie instalowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej firmy lub strony internetowej.

http://tmc24.pl/ - 26 Kwi 2012

Interaktywna platforma Elf24 - system zarządzania i monitoringu****

Przy pomocy interaktywnej platformy Elf24 można monitorować, sterować i zarządzać monitoringiem, oświetleniem, szlabanami, systemami alarmowymi czy mediami (gaz, woda, prąd). Usługa może być wykorzystywana zarówno przez zarządców danego osiedla lub miejsca, jak i przez jego mieszkańców.

http://www.elf24.eu/ - 8 Kwi 2015

IVEL - kamery obrotowe na podczerwień, kopułkowe****

Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy z bogatą ofertą sprzętu elektrotechnicznego. W naszym asortymencie dostępne są między innymi kamery obrotowe na podczerwień, kopułkowe, a także rozwiązania dla telewizji naziemnej i satelitarnej. Proponujemy również wiele innych urządzeń pozwalających zachować ograniczony dostęp na teren wspólnoty mieszkaniowej, posesji prywatnej, instytucji czy terenu firmowego.

http://www.ivel.pl/ - 6 Sty 2015

IZabezpieczenia - kamery przemysłowe****

W firmie iZabezpieczenia w Warszawie zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych kamer przemysłowych (CCTV) i innych elementów monitoringu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty Geovision, Satel, Vivotek, Axis i wiele innych. Wykonujemy usługę profesjonalnego montażu. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

http://www.izabezpieczenia.com/ - 8 Lis 2016