KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (308)

JOKER Sp. z o.o.****

Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. przedstawia zakres swoich usług: ochronę mienia i osób, montaż systemów alarmowych, sprzątanie pomieszczeń zamkniętych i terenów otwartych.

http://www.joker-security.pl/ - 2 Gru 2002

Kamery IP****

Monitoring, kamery IP, profesjonalna dystrybucja kamer firm: Axis, Sanyo, Panasonic, Iqeye, Bosch, Linksys, Av Tech.

http://dev.pl/ - 20 Lut 2009

Kamery IP, bezprzewodowe, monitoring wizyjny, CCTV, rejestratory – 24m.pl****

Oferowane w sklepie internetowym 24m.pl produkty to między innymi kamera CCTV, kamerki IP, kamery bezprzewodowe, inspekcyjne, akcesoria do monitoringu wizyjnego, rejestratory. Każda kamera, rejestrator czy inny produkt związany z monitoringiem to wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu 24.pl z akcesoriami do monitoringu.

http://www.24m.pl/ - 10 Wrz 2012

Kamery na drogach****

Zbiór kilkuset kamer internetowych, pokazujące obrazy z kamer na żywo z dróg krajowych i autostrad, dzięki którym można sprawdzić aktualne warunki panujące na drogach

http://www.kamerynadrogach.pl/ - 24 Gru 2016

Kamery w Karpaczu****

Zbiór kilkudziesięciu kamer z Karpacza oraz Karkonoszy, pokazujące online obraz na żywo z widokiem na Góry Sudety po stronie czeskiej i polskiej

http://www.kamery.karpacz.pl/ - 24 Gru 2016

Kobra****

Firma ochroniarska oferujaca swoje uslugi; ochrona mienia, ochrona budynkow, instalacja kamer, czujnikow, urzadzeń antywlamaniowych, alarmy. Na stronie informacje o firmie, oferta i cennik.

http://www.kobra.pl/index1.html - 17 Lis 2001

Kolektor MR. Gdańsk****

Firma KOLEKTOR MR oferuje sprzedaż, projektowanie, montaż i konserwację urządzeń i systemów: sygnalizacji napadu i włamania, sygnalizacji przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej i satelitarnej, kontroli dostępu, sygnalizacji obecności gazów technicznych.

http://www.kolektor.pl/ - 2 Sty 2006

Komandor Sp. z o.o.****

Oferta agencji szkoleniowo-ochronnej dotycząca świadczenia usług w zakresie ochrony fizycznej instytucji finansowych, obiektów handlowych, imprez masowych, konwojowania, montażu i monitorowania elektronicznych systemów alarmowych oraz wykonywania planów ochrony. Ponadto firma prowadzi szkolenia pracowników ochrony, hurtownie broni i amunicji oraz oferuje wynajem sprzętu łączności.

http://www.komandor-ochrona.com.pl/ - 18 Gru 2001

LC Systems - monitoring floty****

W ofercie firmy znaleźć można trackery i loggery, czyli specjalistyczne urządzenia służące do monitoringu floty pojazdów, a także do kontroli ilości zużytego paliwa i lokalizowania samochodów za pomocą systemu GPS.

http://www.trakery.com/ - 4 Cze 2014

MDSK Poland****

Sklep internetowy z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, związanymi z bezpieczeństwem oraz innymi akcesoriami uzupełniającymi.

http://www.e-mdsk.pl/ - 11 Gru 2013