KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (313)

IT Power Group - monitoring, alarmy i sieci komputerowe****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta przedsiębiorstwa IT Power Group. Specjalizuje się w monitoringu, alarmach, a także w sieciach komputerowych (LAN). Przygotowujmy instalacje światłowodowe oraz elektryczne na terenie Łodzi.

http://www.itpowergroup.eu/ - 22 Mar 2018

IVEL - kamery obrotowe na podczerwień, kopułkowe****

Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy z bogatą ofertą sprzętu elektrotechnicznego. W naszym asortymencie dostępne są między innymi kamery obrotowe na podczerwień, kopułkowe, a także rozwiązania dla telewizji naziemnej i satelitarnej. Proponujemy również wiele innych urządzeń pozwalających zachować ograniczony dostęp na teren wspólnoty mieszkaniowej, posesji prywatnej, instytucji czy terenu firmowego.

http://www.ivel.pl/ - 6 Sty 2015

IZabezpieczenia - kamery przemysłowe****

W firmie iZabezpieczenia w Warszawie zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych kamer przemysłowych (CCTV) i innych elementów monitoringu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty Geovision, Satel, Vivotek, Axis i wiele innych. Wykonujemy usługę profesjonalnego montażu. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

http://www.izabezpieczenia.com/ - 8 Lis 2016

JOKER Sp. z o.o.****

Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. przedstawia zakres swoich usług: ochronę mienia i osób, montaż systemów alarmowych, sprzątanie pomieszczeń zamkniętych i terenów otwartych.

http://www.joker-security.pl/ - 2 Gru 2002

Kamery IP****

Monitoring, kamery IP, profesjonalna dystrybucja kamer firm: Axis, Sanyo, Panasonic, Iqeye, Bosch, Linksys, Av Tech.

http://dev.pl/ - 20 Lut 2009

Kamery IP, bezprzewodowe, monitoring wizyjny, CCTV, rejestratory – 24m.pl****

Oferowane w sklepie internetowym 24m.pl produkty to między innymi kamera CCTV, kamerki IP, kamery bezprzewodowe, inspekcyjne, akcesoria do monitoringu wizyjnego, rejestratory. Każda kamera, rejestrator czy inny produkt związany z monitoringiem to wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu 24.pl z akcesoriami do monitoringu.

http://www.24m.pl/ - 10 Wrz 2012

Kamery na drogach****

Zbiór kilkuset kamer internetowych, pokazujące obrazy z kamer na żywo z dróg krajowych i autostrad, dzięki którym można sprawdzić aktualne warunki panujące na drogach

http://www.kamerynadrogach.pl/ - 24 Gru 2016

Kamery w Karpaczu****

Zbiór kilkudziesięciu kamer z Karpacza oraz Karkonoszy, pokazujące online obraz na żywo z widokiem na Góry Sudety po stronie czeskiej i polskiej

http://www.kamery.karpacz.pl/ - 24 Gru 2016

Kobra****

Firma ochroniarska oferujaca swoje uslugi; ochrona mienia, ochrona budynkow, instalacja kamer, czujnikow, urzadzeń antywlamaniowych, alarmy. Na stronie informacje o firmie, oferta i cennik.

http://www.kobra.pl/index1.html - 17 Lis 2001

Kolektor MR. Gdańsk****

Firma KOLEKTOR MR oferuje sprzedaż, projektowanie, montaż i konserwację urządzeń i systemów: sygnalizacji napadu i włamania, sygnalizacji przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej i satelitarnej, kontroli dostępu, sygnalizacji obecności gazów technicznych.

http://www.kolektor.pl/ - 2 Sty 2006