KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (311)

Komandor Sp. z o.o.****

Oferta agencji szkoleniowo-ochronnej dotycząca świadczenia usług w zakresie ochrony fizycznej instytucji finansowych, obiektów handlowych, imprez masowych, konwojowania, montażu i monitorowania elektronicznych systemów alarmowych oraz wykonywania planów ochrony. Ponadto firma prowadzi szkolenia pracowników ochrony, hurtownie broni i amunicji oraz oferuje wynajem sprzętu łączności.

http://www.komandor-ochrona.com.pl/ - 18 Gru 2001

LC Systems - monitoring floty****

W ofercie firmy znaleźć można trackery i loggery, czyli specjalistyczne urządzenia służące do monitoringu floty pojazdów, a także do kontroli ilości zużytego paliwa i lokalizowania samochodów za pomocą systemu GPS.

http://www.trakery.com/ - 4 Cze 2014

MDSK Poland****

Sklep internetowy z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, związanymi z bezpieczeństwem oraz innymi akcesoriami uzupełniającymi.

http://www.e-mdsk.pl/ - 11 Gru 2013

MIRO - Agencja Ochrony i Detektywistyczna. Lublin****

Koncesjonowana firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie ochrony osób i mienia, instalacji alarmowych, montoringu, konwojowania wartości. Na stronie informacje o firmie oraz oferta.

http://www.miro.lublin.pl/ - 25 Sty 2006

Monitoring****

Monitoring, kamery IP, profesjonalna dystrybucja kamer firm: Axis, Aper, Sanyo, Panasonic, Iqeye, Samsung. Zestawy włącz i monitoruj. Gotowe rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa.

http://monitoruj.pl/ - 20 Lut 2009

Monitoring - KSK.Lublin.pl****

Techniczne systemy zabezpieczeń przed złodziejami. Monitoring budynków i telewizja przemysłowa CCTV.

http://ksk.lublin.pl/ - 25 Paź 2017

Monitoring, kamery CCTV, telewizja przemysłowa - Sklep Zabezpieczenia Poznań****

Firma Zabezpieczenia Poznań zajmuje się dystrybucją i montażem urządzeń przeznaczonych do monitoringu domów i ogrodów, systemów alarmowych, instalacji typu „inteligentny dom”, wideodomofonów oraz innych urządzeń zabezpieczających posiadłość. Profesjonalna obsługa oraz sprawdzony sprzęt to gwarancja zadowolenia klienta.

http://www.zabezpieczeniapoznan.pl/ - 21 Cze 2016

Monitoring, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, kamery szpiegowskie****

Spy-Shop - hurtownia oraz sklep internetowy posiada w ofercie: kamery szpiegowskie, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, rejestratory cyfrowe, podsłuchy i akcesoria detektywistyczne. W ofercie także telewizja przemysłowa CCTV. Zapraszamy po podsłuchy i pluskwy.

http://www.spy-shop.com.pl/ - 6 Lut 2008

Monitorowanie MIKRON - rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa i zabezpieczenia techniczne****

Firma MIKRON produkuje takie urządzenia elektroniczne jak rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa, systemy wizyjne i zabezpieczenia techniczne. Przedsiębiorstwo proponuje swoim klientom również usługi takie jak monitorowanie i rejestracja obrazów.

http://www.mikron.pl/ - 19 Gru 2007

Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia****

KrakSatMedia to firma oferująca kompleksowe systemy elektronicznych zabezpieczeń w wyjątkowo niskich cenach. W naszej ofercie znajdziecie m. in.: systemy alarmowe do mieszkań i firm, monitoring, anteny satelitarne i naziemne.

http://kraksatmedia.com.pl/ - 17 Lut 2015