KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > monitoring i telewizja przemysłowa (308)

MIRO - Agencja Ochrony i Detektywistyczna. Lublin****

Koncesjonowana firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie ochrony osób i mienia, instalacji alarmowych, montoringu, konwojowania wartości. Na stronie informacje o firmie oraz oferta.

http://www.miro.lublin.pl/ - 25 Sty 2006

Monitoring****

Monitoring, kamery IP, profesjonalna dystrybucja kamer firm: Axis, Aper, Sanyo, Panasonic, Iqeye, Samsung. Zestawy włącz i monitoruj. Gotowe rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa.

http://monitoruj.pl/ - 20 Lut 2009

Monitoring - KSK.Lublin.pl****

Techniczne systemy zabezpieczeń przed złodziejami. Monitoring budynków i telewizja przemysłowa CCTV.

http://ksk.lublin.pl/ - 25 Paź 2017

Monitoring, kamery CCTV, telewizja przemysłowa - Sklep Zabezpieczenia Poznań****

Firma Zabezpieczenia Poznań zajmuje się dystrybucją i montażem urządzeń przeznaczonych do monitoringu domów i ogrodów, systemów alarmowych, instalacji typu „inteligentny dom”, wideodomofonów oraz innych urządzeń zabezpieczających posiadłość. Profesjonalna obsługa oraz sprawdzony sprzęt to gwarancja zadowolenia klienta.

http://www.zabezpieczeniapoznan.pl/ - 21 Cze 2016

Monitoring, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, kamery szpiegowskie****

Spy-Shop - hurtownia oraz sklep internetowy posiada w ofercie: kamery szpiegowskie, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, rejestratory cyfrowe, podsłuchy i akcesoria detektywistyczne. W ofercie także telewizja przemysłowa CCTV. Zapraszamy po podsłuchy i pluskwy.

http://www.spy-shop.com.pl/ - 6 Lut 2008

Monitorowanie MIKRON - rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa i zabezpieczenia techniczne****

Firma MIKRON produkuje takie urządzenia elektroniczne jak rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa, systemy wizyjne i zabezpieczenia techniczne. Przedsiębiorstwo proponuje swoim klientom również usługi takie jak monitorowanie i rejestracja obrazów.

http://www.mikron.pl/ - 19 Gru 2007

Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia****

KrakSatMedia to firma oferująca kompleksowe systemy elektronicznych zabezpieczeń w wyjątkowo niskich cenach. W naszej ofercie znajdziecie m. in.: systemy alarmowe do mieszkań i firm, monitoring, anteny satelitarne i naziemne.

http://kraksatmedia.com.pl/ - 17 Lut 2015

Montaż kamer, alarmów,automatyki domowej.36mc gwarancji****

Firma nasza zajmuje się profesjonalnym montażem kamer, alarmów oraz automatyki domowej. Na wszystkie nasze usługi udzielamy 36 mc gwarancji. Działamy na terenie całej Polski

http://kamerypodlasie.pl/ - 4 Gru 2016

Montaż kamer przemysłowych****

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą monitoringu na ten miesiąc, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kamer cyfrowych IP jak i analogowych HD. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z ofertą kamer IP MAZi, gdzie przy kamerze IP 4 Mpx możecie Państwo liczyć na spore rabaty! Kamery IP w przeciwieństwie do kamer HD wykorzystując sygnał cyfrowy co znacznie wzmacnia obraz wyświetlany na urządzeniach takich jak telefony, tablety, komputery, monitory czy telewizory. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania, doradzimy i zaproponujemy NAJLEPSZE rozwiązanie.

http://cam-tech.pl/ - 7 Cze 2017

MUSI Rzeszów****

MUSI Rzeszów oferuje szeroki zakres usług: ochrona mienia, monitoring obiektów, systemy alarmowe, profesjonalne sprzątanie, sprzedaż środków czyszczących i sprzętu, archiwizację danych i akt, niszczenie dokumentów, usługi stolarskie i tapicerskie, obsługę w zakresie zadań BHP. Na stronie zapoznacie sie z ofertą.

http://musi.rzeszow.pl/start_nd.htm - 22 Lis 2002