KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > motoryzacja (2 719)

Król i Knapik - Audi i VW*****

Firma składa się z dwóch salonów - volkswagena i audi, warsztatów serwisowych dla przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, sklepu, magazynu części i myjni samochodowej. Na stronach prezentowane są szczegółowe dane o samochodach powyższych marek, zdjęcia i opisy wnętrz, dane techniczne i wyposażenie.

http://vw-audi.kk.sonik.net/ - 14 Lut 2000

Lancia w Polsce*****

Oficjalna polska witryna Lancii. Na stronach znajdują się informacje na temat dostępnych modeli (dane techniczne, osiągi, wyposażenie, zdjęcia), cen, dealerów, kredytów.

http://www.lancia.com.pl/ - 17 Lut 2000

Land Serwis*****

Strona serwisu samochodów Land Rover. Wiele informacji o różnych modelach, częściach, pomocy... Ponadto zdjęcia i informacej z imprez i ogłoszenia.

http://www.landserwis.pl/ - 20 Lis 2001

LCV*****

Oficjalny serwis Fiata dedykowany samochodom dostawczym i VAN. Sprawdź dostępne modele, skonfiguruj swój samochód lub umów sie na prezentację.

http://www.fiatlcv.pl/ - 15 Mar 2002

lemax*****

Hurtowa i detaliczna sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, serwis samochodowy we Wrocławiu.

http://www.lemax.pl/ - 15 Sty 2001

LONGIN BIELAK Sp. z o.o. - Koncesjoner Peugeot*****

Serwis firmy Bielak - autoryzowanego dealera samochodów peugeot. Na łamach stron znajdują się informacje na temat oferty samochodów nowych (dane techniczne, ceny, wyposażenie) oraz używanych. Ponadto firma dysponuje własnym serwisem. Na stronach znajduje się również galeria zdjęć z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

http://www.bielak.pl/ - 14 Lut 2000

LPG CNG Gazeo*****

Gazeo jest portalem na temat autogazu. Znajdziemy tu informacje na temat warsztatów montażu instalacji gazowych zrówno LPG jak i CNG. Możemy przejrzeć porady i opinie na temat autogazu na forum LPG.

http://www.gazeo.pl/ - 5 Maj 2008

MATRANS S.A.*****

Witrynas firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Oferta obejmuje sprzedaż samochodów ciężarowych, pakiety ubezpieczeniowe, badania iagnostyczne, serwisowanie samochodów oraz pełną obsługę spedycyjno-transportową. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.matrans.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Mazda Motor Poland*****

Oficjalna strona Mazda Motor Poland. Na łamach stron znajduje się opis modeli zawierający dokładny komentarz, dane techniczne, wyposażenie, opis wnętrza samochodu, cennik. Ponadto strony zawierają informacje o sieci dealerskiej, serwisowaniu oraz nowościach z firmy.

http://www.mazda.pl/ - 14 Lut 2000

Mitsubishi Motor*****

Polski serwis www producenta samochodów mitsubishi Motor. Strony prezentują modele samochodów wraz z opisami technicznymi, komentarzem i cennikiem, umożliwiają nawiązanie kontaktu z dealerami w całej Polsce, przedstawiają działalność firmy koncentrując się na historii, nowościach, osiągnięciach i innych interesujących faktach.

http://www.mitsubishi.com.pl/ - 14 Lut 2000