KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > motoryzacja (2 705)

Certus - autoalarm, blokada antyporwaniowa, GPS, audio - Prestige, GMS, Liberty GPS, Kicx, Sanyo, JVC. Wrocław*****

CERTUS - firma oferuje do Twojego auta: autoalarmy, blokady antyporwaniowe, GPS, audio, TV. Zabezpiecza także samochody ciężarowe i motocykle. Posiada autoryzacje firm: Prestige, GMS, Liberty GPS, Kicx, Sanyo, JVC, Grundig. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyżej wymienionych firm. Dokonuje również przeglądów zabepieczeń dla PZU. Na stronie informacje o firmie, omówienie oferty.

http://www.certus.pl/ - 2 Lut 2006

Citroen Polska Sp. z o.o.*****

Oficjalna strona korporacyjna firmy Citroen Polska. Nowoczesny i wygodny w użyciu Konfigurator daje pełną informacje na temat wszystkich oferowanych modeli Citroena. Aktualnooci i Promocje oraz pełna informacja o sieci dealerskiej wraz z możliwością zamówienia katalogów oraz rezerwacją jazd testowych. Historia marki oraz produkowanych pojazdów sąsiaduje w serwisie z działem opisującym Nowe Technologie i Prototypy. Fan Club z ogromną iloocią multimediów oraz dla zainteresowanych Karierą w Citroen Polska. Kompleksową obsługę serwisu powierzono krakowskiej agencji Globalny Internet.

http://www.citroen.com.pl/ - 20 Gru 2001

CMT Chojnice*****

Firma zajmuje się produkcją zabudów do samochodów ciężarowych. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.cmt.com.pl/ - 25 Mar 2000

Czarniecki airbrush studio*****

Jest to strona o tematyce aerografia, znajdują się na tej stronie galerie, oferty, przykłady wykonań filmy oraz ciekawe linki do sklepów oraz w podobnej tematyce stron.

http://c-a-s.strefa.pl/ - 3 Sie 2009

DaimlerChrysler Automotive Polska*****

Oficjalna strona firmy DaimlerChrysler Automotive Polska, zajmującej się sprzedażą samochodów marki Mercedes-Benz , Jeep, Chrysler. Na stronie przejrzysta charakterystyka proponowanych do sprzedaży modeli.

http://www.jeep.pl/ - 7 Wrz 2001

DaimlerChrysler Automotive Polska*****

Oficjalna strona Mercedesa, Chryslera oraz Jeepa w Polsce zawierają informacje o oferowanych modelach (dane techniczne, wyposażenie), i nowościach. Dodatkowo strona zawiera multimedialne prezentacje oraz tapety i wygaszacze ekranu.

http://www.mercedes-benz.pl/ - 22 Sie 2001

Dixi-Car - Opel Dealer*****

Autoryzowany dealer firmy Opel w Raszynie k. Warszawy i w Radomiu. Sprzedaż samochodów nowych osobowych i ciężarowych. Auta używane. Kredyt, leasing, ubezpieczenia. Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy. Części zamienne oryginalne i "na pierwszy montaż".

http://opel.dixi-car.pl/ - 26 Paź 2005

Drogownictwo*****

Serwis o technologi drogownictwa. Informacje prasowe, nowości techologiczne ze świata drogownictwa i transportu (kolorowy asfalt), linki do innych ciekawych stron poświęconych tej tematyce.

http://bikb.kabatnet.waw.pl/ - 15 Lut 2000

EDMARK AUTO s.c.*****

Edmark Auto jeden z największych polskich autoryzowanych dealerów samochodów chrysler i jeep. Serwis WWW (bardzo bogato ilustrowany) przedstawia poszczególne modele samochodów, gdzie każdemu poświęcono miejsce na opis, dane o wyposażeniu, dodatkach do wyposażenia, cennik oraz galerię. Firma funkcjonuje w Warszawie.

http://www.edmark.com.pl/ - 14 Lut 2000

Elf Lubrifiants Polska*****

Konkursy, Odyseja i wiele innych atrakcji dostępnych na tej stronie. Można także zamawiać katalog przemysłowych środków smarnych oraz znaleźć odpowiedni olej do swojego samochodu.

http://www.elf.com.pl/ - 16 Lip 2001