KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > motoryzacja (2 719)

Giełda Samochodowa" - Gazeta Ogólnopolska*****

Internetowe wydanie ogólnopolskiej gazety ogłoszeniowej "Giełda Samochodowa". Dostępna jest baza ogłoszeń, a także porady, testy i inne artykuły. Bazę można przeszukiwać wg marek samochodów.

http://www.ct.com.pl/gielda/ - 21 Sty 2000

Godula Moto Sport*****

Witryna firmy Godula Motor Sport zawiera informacje na temat działalności i oferty firmy. Znajduje się w niej tuning, a także profesjonalne przygotowywanie samochodów do sportu. Strony zawierają również aktualności, galerię zdjęć oraz omówienie osiągnięć firmy.

http://www.godula.cc.pl/ - 17 Lut 2000

Her-Gum - dealer Mitsubishi*****

Dealer Mitsubishi w Zabrzu. Firma prowadzi także komis oraz serwis ogumienia w Gliwicach. Na stronie wiele zdjęć oraz dane techniczne oferowanych samochodów.

http://www.her-gum.com.pl/ - 10 Wrz 2001

Honda Poland*****

Oficjalne strony Hondy w Polsce zawierają informacje o oferowanych modelach (dane techniczne, wyposażenie), cenach, technologii a także zaangażowaniu firmy w sport.

http://www.honda.pl/ - 11 Kwi 2001

Honda Poland*****

Oficjalna strona Hondy w Polsce, zawiera informacje o wszytkich dostępnych modelach aut (dane techniczne, wyposażenie), cenach, zastosowanych technologiach. Na stronie prezentacja nowych modeli.

http://www.honda.com.pl/ - 17 Kwi 2002

Hurtownia Części Zamiennych*****

Na stronie: informacje o firmie, aktualności, informacje o produktach.

http://www.eurocar.com.pl/hurtownia/ - 4 Mar 2004

HYUNDAI CORPORATION POLAND*****

Oficjalna strona HYUNDAI CORPORATION POLAND. Serwis przedstawia wyczerpująco wszystkie specyfikacje modeli hyundaia przeznaczonych na polski rynek, następnie informuje o sieci dealerskiej w Polsce, serwisach i nowościach z hyundaia.

http://www.hyundai.com.pl/ - 14 Lut 2000

Hyva Polska sp. z o.o.*****

Strony polskiego oddziału firmy Hyva - światowego lidera w produkcji siłowników i części hydraulicznych. Na stronach znajduje się bardzo wyczerpujący opis oferowanych urządzeń. Dostępne są wszystkie dane techniczne, opisy i zdjęcia oferowanych urządzeń.

http://www.hyva.com.pl/ - 14 Lut 2000

Internetowa Giełda Samochodowa*****

Internetowa Giełda Samochodowa stanowi bazę ogłoszeń motoryzacyjnych wraz ze zdjęciami. Przeszukiwanie ofert ułatwia określenie własnych kryteriów. Dostępne są również linki do komisów i firm motoryzacyjnych.

http://www.gielda.szczecin.pl/ - 21 Sty 2000

Itspire.pl*****

Volvo to jedna z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych marek samochodowych na świecie. Jeśli ktoś jest jej prawdziwym fanem i sam jest zainteresowany kupnem jednego z jej pojazdów, to prezentowana tutaj strona będzie dla niego idealnym miejscem. Znajdziemy na niej mnóstwo modeli Volvo na sprzedaż. Samochody zawsze są dokładnie sprawdzone, zatem kupujący może mieć pewność, że kupuje coś w nienagannym stanie technicznym. Wybór jest tu ponadto tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie idealnego.

http://itspire.pl/ - 19 Wrz 2016