KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > multimedia (358)

Multimedia*****

Multimedia komputerowe. Firma Creative znana z rodziny kart Sound Blaster i olbrzymiego wkładu w wywołanie multimedialnej rewolucji. Dostarcza innowacyjne rozwiązania multimedialne w dziedzinie produktów cyfrowej rozrywki dla komputerów PC i Internetu.

http://pl.europe.creative.com/products/ - 18 Lis 2004

4Net*****

Firma 4net jest wrocławskim dostawcą internetu dla firm, instytucji i osób prywatnych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i cen.

http://www.4net.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Reklamowa Aktivus*****

Agencja reklamowa Aktivus jest agencją typu full-service. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę, posiadamy bardzo dużą ofertę gadżetów reklamowych w tym Nowość! Czekoladki wytwarzane ręcznie. Posiadamy własne studio graficzne, przygotowujemy projekty i materiały do druku. Tworzymy strony internetowe zgodne z Państwa oczekiwaniami.

http://www.agencja.aktivus.pl/ - 4 Sie 2008

Agencja Reklamowa Zielona góra*****

Jesteśmy agencją interaktywną, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i dużym doświadczeniem. Największym argumentem, który może przeważyć za wynajęciem naszej firmy, jest to, że rozumiemy biznes, a w szczególności biznes w sieci. Mamy za sobą etap pracy zarówno w większych, jak i małych firmach. Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi opcjami i trendami w sieci. Umiemy właściwie wybrać narzędzia do celów jakie zamawiający chce osiągnąć. Naszym celem jest stała obsługa klientów – bycie zaufaną firmą. Wierzymy, że po wykonaniu zleconej pracy, swoją jakością pracy i kompetentnym podejściem zdobędziemy uznanie. Zdajemy sobie sprawę, że operujemy w branży wysoce konkurencyjnej. Wśród nas są osoby, które pracowały zarówno na etacie w firmach będących najlepszymi w branży, jak i prowadziły własne biznesy.

http://www.par2.pl/ - 1 Mar 2012

AJSKOM-TECHNIKI PREZENTACYJNE *****

Firma z dwunastoletnią tradycją oferuje projektory multimedialne, rzutniki, nagłośnienia, monitory plazmowe, tablice interaktywne, ekrany i inne. Zajmuje się aranżacją i kompleksową realizacją sal konferencyjno-szkoleniowych i bankietowych, instalacją systemów kina domowego, nietypowymi realizacjami audiowizualnymi. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.ajskom.com.pl/ - 17 Cze 2004

Albion sp. z o.o.*****

Albion jest firmą prowadzącą szeroką działalność na rynku multimediów i reklamy. Zajmuje się tworzeniem programów komputerowych oraz realizacją zleceń dotyczących promowania firm, przedsiębiorstw, produktów. Firma aranżuje prezentacje multimedialne, podejmuje się wykonywania zamówień w zakresie realizacji dźwięku, wykonuje usługi internetowe i DTP, opracowuje ulotki reklamowe.

http://www.albion.pl/ - 25 Lut 2000

Ambient Multimedia*****

Na stronach firmy znajdują się informacje o produktach firmy, usługach (tworzenie stron www, e-commerce, prezentacje multimedialne), oraz nowościach wydawniczych.

http://www.ambient.com.pl/ - 17 Lut 2000

Anis*****

Witryna krakowskiej firmy z branży komputerowej. Na stronach oferta wraz z cennikiem oraz sporo ciekawych linków, lista partnerów i dużo sterowników.

http://www.anis.com.pl/ - 3 Mar 2000

APOGEUM - Agencja Reklamowa*****

Agencja reklamy APOGEUM oferuje usługi w zakresie DTP, druku, tworzenia serwisów WWW, prezentacji multimedialnych, symboli i marek. Lista klientów witryna, prezentacja dorobku, dane adresowe.

http://www.apogeum.com.pl/ - 6 Sie 2002

Aram Multimedia*****

Obsługa audiowizualna imprez, sprzedaż systemów do montażu video, dystrybucja kaset video Maxell i SONY, wypożyczanie telebimów, nagłośnienia i oświetlenia. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.aram.pl/ - 4 Cze 2002

Informacje dodatkowe