KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > multimedia (356)

Agencja reklamowa FABER MATRIX****

Na stronie informacje o firmie, klientach, świadczonych usługach, strategii...

http://www.fabermatrix.com.pl/ - 7 Maj 2002

Agencja reklamowa Poznań - tworzenie stron www Poznań****

Agencja reklamowa oferuje profesjonalne tworzenie stron internetowych. Nasz drukarnia offsetowa oferuje również projekty graficzne, wyklejanie samochodów i witryn sklepowych, tablice reklamowe oraz tablice informacyjne.

http://poligrafiaon-line.pl/ - 17 Lis 2009

agencja reklamowa q7****

Agencja reklamowa Q7 realizuje kompleksowe kampanie reklamowe, przygotowuje: projekty graficzne, projekty opakowań, serwis internetowy, prezentacje multimedialne, reklamy prasowe.

http://q7.pl/ - 7 Maj 2001

Agencja Reklamowa SIEDEM [ reklama, multimedia, internet ]****

"Agencja Reklamowa SIEDEM. Hm... jeszcze jedna agencja? Tak pewnie pomyśli wielu, gdyż agencji i biur reklamowych jest na naszym rynku sporo. Dlaczego więc korzystać akurat z naszych usług? Przekonaj się sam".

http://www.siedem.com.pl/ - 10 Maj 2000

Agencja reklamy NapierDesign****

AGENCJA REKLAMY WEB DESIGN - projektowanie i promocja www. Projektowanie i tworzenie profesjonalnych stron www oraz promocja i reklama serwisów www w Internecie - to oferta firmy.

http://www.napierdesign.com.pl/ - 4 Lip 2001

Agencja TSE - oświetlenie i zadaszenia estradowe, pokazy laserowe****

Na stronie dane kontaktowe i szczegóły oferty: sceny, pokazy laserowe, oświetlenie estradowe i sceniczne, oświetlenie architektoniczne i zewnętrzne, zadaszenia estradowe i sceniczne, szperacze podniebne, pixeony, obsługa techniczna imprez rozrywkowych.

http://www.tse.com.pl/ - 19 Wrz 2003

AiMT - AlphaNet iMedia Team****

Strona firmy oferującej projektowanie stron internetowych, tworzenie profesjonalnych rozwiązań sklepów internetowych w oparciu o bazy danych, ppracowywanie multimedialnych prezentacji i albumów CD, tłumaczenie na języki angielski i niemiecki, projektowanie i wykonanie LOGO firmy. wykonanie banerów statycznych i animowanych, opracowywanie klasycznych materiałów reklamowych.

http://www.aimt.alpha.pl/ - 13 Gru 2000

Aksikon - projektory multimedialne, rzutniki, nagłośnienie, telebimy****

Firma posiada profesjonalne systemy przekazu audiowizualnego. W ofercie projektory firm Mitsubishi, Liesegang, InFocus, NEC, LG, rzutniki pisma, nagłośnienie ogólne dyskusyjne oraz do tłumaczeń językowych, telebimy. W ofercie dostępne także wypożyczenie rzutników.

http://aksikon.pl/ - 25 Mar 2003

Ambient****

Witryna producenta mediów interaktywnych. Usługi w zakresie produkcji oprogramowania multimedialnego i Internetowego. Twórca wielu programów i serwisów edukacyjnych, prezentacji multimedialnych na CD-ROM i Internet.

http://www.ambient.pl/ - 12 Sty 2001

ARCAD. Warszawa****

Strona firmy zajmującej się reklamą i promocją inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą firm związanych z rynkem budowlanym, developerów, pracowni architektonicznych, przedsiębiorstw budowlanych, agentów nieruchomości.

http://www.arcad.com.pl/ - 24 Sty 2006