KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > multimedia (356)

Cameraman SC - Usługi multimedialne i reklamowe****

Sprzedaż systemów montażu nieliniowego, sprzętu profesjonalnego wideo i amatorskiego. Prezentacje multimedialne na CD-ROM. Internet, e-mail, www. Zapraszamy!

http://www.cameraman.iweb.pl/ - 4 Maj 2000

CAR AUDIO SHOW - wystawa samochodowego sprzętu audio****

Oficjalna strona największej w Polsce wystawy samochodowego sprzętu audio, odbywającej się rokrocznie w Warszawie.

http://www.caraudioshow.com.pl/ - 24 Lis 2000

CENTRUM DIGITALIZACJI VIDEO****

Centrum Digitalizacji Video to profesjonalne źródło informacji i usług dotyczących zamiany materiałów video na formaty internetowe i multimedialne oraz zastosowaniu ich w działaniach marketingowych.

http://www.digitalizacja.pl/ - 12 Paź 2001

Cimnet- projekty stron www, grafika, poligrafia, reklama.****

Kompleksowe rozwiązania dla firm. Strony www, grafika, prezentacje multimedialne, reklama prasowa.

http://www.cimnet.pl/ - 24 Lis 2003

CrimsonOak - agencja interaktywna****

Agencja interaktywna skupiająca specjalistów w dziedzinie elektronicznej kreacji wizerunków firm, produktów oraz repozycjonowania marek.

http://www.oak.com.pl/ - 7 Paź 2005

Damian Warwas - nagrania lektorskie, reklama dźwiękowa****

Lektor do twojej reklamy radiowej, telewizyjnej, prezentacji multimedialnej, jingli radiowych czy systemów IVR. Nagrania lektorskie realizowane w profesjonalnym studiu nagraniowym. Szybko i za rozsądną cenę.

http://damianwarwas.pl/ - 14 Paź 2015

DEEP-MEDIA - Profesjonalny sklep z akcesoriami GSM****

Firma DEEP-MEDIA prowadzi wysyłkową oraz stacjonarną sprzedaż szerokiej gamy ekskluzywnych akcesoriów do smartfonów, tabletów i laptopów oraz najwyższej jakości części serwisowych do urządzeń Apple. Od 2013 roku prowadzimy nowoczesny sklep internetowy, sprzedaż na portalach aukcyjnych, jak również sklep stacjonarny w Szczecinie. Wszystkie towary prezentowane na naszym sklepie online, są dostępne do obejrzenia i kupienia na miejscu również w naszym salonie w Galerii Nowy Turzyn. Podążamy za najnowszymi światowymi trendami, selekcjonujemy dla Was produkty które pomogą ochronić urządzenia przenośne, jak również nadać im stylu i podkreślić ich charakter. W naszej ofercie można znaleźć między innymi pokrowce, futerały, bumpery, osłony z hartowanego szkła, pancerne etui, ładowarki, uchwyty, obudowy z wbudowaną baterią, zewnętrzne power banki, wyświetlacze i części serwisowe do smartfonów Apple oraz nowoczesne technologie.

http://www.deep-media.pl/ - 17 Maj 2015

DGS Design****

Serwery WWW, wirtualne serwery, projektowanie stron www, agencja reklamowa, prezentacje multimedialne, plany miast.

http://www.dgsm.pl/design/ - 13 Lis 2001

DIP - informatyka****

Firma DIP świadzczy szeroki zakres usług w dziedzinie informatyki. Zajmuje się ona świadczeniem usług związanych z Internetem, sprzedażą komputerów, tworzeniem prezentacji multimedialnych i wiele więcej...

http://www.dip.pl/ - 12 Kwi 2000

Do A-TAKu****

A-TAK to firma zajmująca się reklamą, promowaniem firm. Jej oferta jest bardzo rozbudowana. Na stronie znajduje się opis wszystkich usług świadczonych przez tę firmę wraz z cennikiem, oprócz tego lista klientów współpracujących z A-TAK'iem, news'y, galeria.

http://www.a-tak.com.pl/ - 25 Lut 2000