KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (167)

Copy-Max - serwis i naprawa kopiarek oraz drukarek*****

Sprzedaż, serwis i naprawa urządzeń biurowych firm: Sharp, Canon, Panasonic, Hewlett Packard. Ekspresowa dostawa materiałów eksploatacyjnych, regeneracja tonerów, sprzedaż i naprawa notebooków. W ofercie także sprzedaż kopiarek poleasingowych.

http://www.copy-max.pl/ - 6 Sty 2005

Holding KOLT S.A. Warszawa*****

Witryna holdingu KOLT S.A. W skład holdingu wchodzą firmy: KOLT Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe, KOLT Przedsiębiorstwo Kompletacji i Dostaw, KOLT Komputer i KOLT Metal. Dostępne jest omówienie dzizałalności i oferty spółek.

http://www.kolt.com.pl/ - 27 Sty 2006

Serwis aparatów fotograficznych*****

Jesteśmy specjalistycznym serwisem naprawy: - cyfrowych aparatów fotograficznych, - obiektywów i lamp błyskowych, - analogowych i cyfrowych kamer video, Serwisujemy wszystkie modele marek dostępnych na rynku. Tel. 22 698 31 28

http://www.elektrooptyka.pl/ - 15 Wrz 2010

A&B s.c. produkcja i sprzedaż komputerów****

Firma A&B powstała w roku 1991 zajmuje się handlem komputerami, oprogramowaniem, serwisem sprzętu komputerowego, projektami graficznymi. Na stronie znaleźć można dokładny cennik sprzętu i usług oraz pełną ofertę firmy.

http://www.a-b.com.pl/ - 25 Lut 2000

AC serwis****

ACserwis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w 1999 roku w ramach przekształceń organizacyjnych w grupie kapitałowej TECHMEX. Firma świadczy usługi w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego oraz doradztwa technicznego. Na stronie znajduje się pełna oferta firmy.

http://www.acserwis.com.pl/ - 25 Lut 2000

Adegis - serwis automatyki przemysłowej, naprawa silników****

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu elektroniki i automatyki przemysłowej Adegis. Naszą specjalnością jest naprawa falowników i silników Bosch Rexroth oraz Indramat. Zajmiemy się panelami operatorskimi, enkoderami oraz sterownikami Simatic (S7, S5), Simodrive 611 i Sinumerik.

http://adegis.com/ - 16 Lut 2016

AgdDomSerwis - Kraków****

Serwis i naprawa sprzętu AGD w Krakowie i okolicy. Przeróbki mebli, usuwanie usterek instalacji elektrycznej i wodociągowej oraz inne prace naprawcze.

http://www.agddomserwis.pl/ - 20 Lip 2014

Alfamax - serwis drukarek, kserokopiarek i urządzeń biurowych w Warszawie****

Profesjonalny serwis urządzeń biurowych - kserokopiarek oraz drukarek Alfamax zaprasza do zapoznania się z ofertą. Fachowo zajmujemy się czyszczeniem sprzętu komputerowego oraz serwerowni. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

http://www.alfamax.pl/ - 4 Kwi 2016

Antech****

Witryna firmy zajmującej się budową oraz eksploatacją sieci telewizji kablowej (również internet w kablu), systemami odbiorczymi telewizji naziemnej i satelitarnej oraz audiowizualnym wyposażeniem obiektów. Na stronie oferta usług oraz niezbędne adresy.

http://www.antech.com.pl/ - 6 Mar 2000

ArmandS - Serwis komputerów Apple****

Masz problem z MacBookiem, iphonem czy ipadem? ArmandS to pogwarancyjny serwis Apple we Wrocławiu, w którym oferujemy naprawę wszystkich urządzeń tej marki. Diagnoza usterki u nas zawsze jest darmowa. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.armands.pl/ - 13 Maj 2016

Informacje dodatkowe