KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (151)

Elm-uz - Elektronika Muzyczna Urbiel Zbigniew***

Firma elm-uz zajmuje się produkcją kolumn głośnikowych, kolumn samochodowych oraz naprawą i montażem sprzętu nagaśniającego. Na stronie: informacje o firmie, pełna oferta, cennik, mapka dojazdowa oraz dane kontaktowe.

http://www.elmuz.republika.pl/ - 19 Kwi 2004

ERROR - Usługi komputerowe - serwis 24h***

Strona łódzkiej firmy oferujacej kompleksową obsługę firm oraz kilentów indywidualnych, serwisy WWW, naprawa i modernizacja sprzętu komputerowego, propozycje rozwiazań indywidualnie wg potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji komputerowych, sprzedaż komputerów, akcesoriów i podzespołów komputerowych.

http://catv.retsat1.com.pl/karolczak/error/ - 23 Lis 2004

Euroserwis - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu rtv***

Prezentacja firmy Euroserwis z Nowego Sącza, autoryzowanego serwisu sprzętu rtv firm: Thomson, Samsung, Grundig, Daewoo, a także różnych sprzętów pogwarancyjmych; kamery, magnetowidy, audio, tv, car audio, monitory komputerowe itp.; oferta, prezentacja kadry, lokalizacja.

http://www.euroserwis.nsacz.pl/ - 7 Lip 2003

F.U.H.P. "FOBOS"***

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem zadań o profilu elektrycznym, jak i elektryczno-mechanicznym. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.fobos.krakow.pl/ - 5 Gru 2001

JanTar-AGD Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis AGD, Tarnobrzeg***

JanTar - AGD - prowadzimy usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD -w ramach gwarancji i pogwarancyjna, montażu klimatyzacji i solarnych systemów grzewczych oraz sprzedaż części zamiennych.

http://serwis-agd.go3.pl/ - 21 Gru 2004

Mal Art***

Witryna bydgoskiej firmy zajmującej się usługami informatycznymi: od rejestracji domen począwszy poprzez serwis komputerów, na projektowaniu stron www skończywszy. Znajdziesz tu informacje o firmie, historię, ofertę, listę klientów, dane teleadresowe.

http://www.malart.com.pl/ - 18 Wrz 2001

MARGOT PLUS - elektronika RTV***

Sklep internetowy. Oferuje podzespoły elektroniczne głównie do OTV dla serwisów RTV i sklepów - trafopowielacze BIAZET, transformatory, filtry, złącza, srebrzanka itp.

http://www.margotplus.pl/ - 12 Lip 2002

MiKS Serwis Mikro-Techniki***

Firma MiKS serwis mikro-techniki Krzysztof Słowiński zajmuje się sprzedażą ,używanych i nowych, i naprawą urządzeń biurowych w szczególności kserokopiarek. W sprzedaży również posiada dużą paletę materiałów eksploatacyjnych. Firma mieści się w Olsztynie. Serwis i sprzedaż urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych.

http://www.miks-serwis.pl/ - 3 Mar 2008

MONSTER-ELEKTRONIK***

Firma ta oferyje hurtową i detaliczną sprzedaż elementow elektronicznych, ukladów scalone, tranzystorów, pamięci, złącz, osprzętu elektronicznnego. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.monster.krakow.pl/ - 24 Gru 2001

Naprawa aparatów fotograficznych FotoTechnika***

Naprawa aparatów fotograficznych cyfrowych oraz aparatów analogowych i obiektywów.

http://www.fototechnika.bytom.pl/ - 14 Cze 2006