KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (160)

Haalo.pl - telefony komórkowe - skup i sprzedaż, akcesoria do telefonów GSM, naprawa telefonów.****

Hurtownia i sklep oferujący: telefony komórkowe, akcesoria GSM, odtwarzacze MP3. U nas dostępne ładowarki, baterie, bluetooth, obudowy, zestawy głośnomówiące. Oferujemy także skup, naprawę i serwis telefonów komórkowych oraz zdejmowanie blokad SIM.

http://haalo.pl/ - 30 Mar 2006

Hexe P.P.U.H.****

Firma przedstawia swoją ofertę, w skład której wchodzą: reklamy świetlne, kasetony świetlne zewnętrzne, litery i wszelkie znaki przestrzenne, szyldy, wycinanie napisów z folii, montaż konstrukcji stalowych.

http://www.hexe-one.pl/ - 26 Paź 2001

IBe - naprawa komputerów i laptopów****

W ramach świadczonych usług przez firmę prowadzona jest naprawa komputerów i laptopów. Przygotowujemy także projekty oraz instalacje sieci komputerowych. Usługi świadczone dla klientów indywidualnych, jak i firm.

http://www.ratuj-pc.pl/ - 19 Lis 2013

Instalcompact-service sp. z o.o.****

W ofercie firmy dostępny jest profesjonalny serwis infrastruktury technicznej obiektów. Znajdziecie u nas pomoc w wykonywaniu napraw zestawów hydroforowych, systemów przeciwpożarowych czy przepompowania wody. Obsługujemy klimatyzację oraz wentylację.

http://www.instalcompact-service.pl/ - 27 Lut 2014

Ivichem.pl - topniki do lutowania****

Specjalizujemy się w produkcji preparatów do lutowania. W naszej ofercie proponujemy preparat do lutowania aluminium oraz preparat do lutowania stali nierdzewnej. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie elektroniki, chemii dla elektroniki, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami w tych dziedzinach. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją zadowolenia oraz merytorycznym wsparciem. Cały czas prowadzone są także prace rozwojowe w zakresie wprowadzenia kolejnych preparatów wspomagających elektronikę, jak również innych specyfików celem wsparcia prac elektronicznych. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

http://ivichem.pl/ - 13 Maj 2014

IZone - sklep Apple****

Serwis i sklep Apple oferujący akcesoria do iPhone oraz iPada, przede wszystkim Air, wśród których dostępne są takie gadżety jak np. etui i odbudowy. W sprzedaży są ponadto słuchawki Beats, uchwyty samochodowe do smartfonów, a nawet systemy inteligentnego domu.

http://www.izone.pl/ - 6 Mar 2015

JKM Komputery****

Witryna koszalińskiej firmy zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem komputerów, monitorów, drukarek i innych urządzeń tego typu. Na stronie oferta, cennik oraz dane teleadresowe.

http://www.jkm.com.pl/ - 1 Wrz 2001

Kablonex - wiązki kablowe i elektryczne****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą producenta Kablonex. Oferuje on wytrzymałe wiązki kablowe i elektryczne, które sprawdzają się w sprzęcie AGD oraz urządzeniach z branży elektrotechnicznej.

http://www.e-kablonex.pl/ - 17 Kwi 2018

KAMA - sprzedaż i serwis maszyn pakujących****

Firma KAMA zajmuje się sprzedażą nowoczesnym maszyn pakujących renomowanych firm. Oprócz tego świadczy usługi serwisowe. Zajmuje się także doradztwem w zakresie części zamiennych.

http://kama-serwis.eu/ - 25 Mar 2017

Libron.com.pl****

Nasza firma specjalizuje się w przemyśle maszynowym, proponując usługi z zakresu serwisowania różnego rodzaju urządzeń spalinowych (kosiarek, agregatów i innych). Oferuje także szeroki wybór elektronarzędzi - szlifierek, wiertarek czy wyrzynarek.

http://www.libron.com.pl/ - 24 Sie 2018