KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (151)

Serwis komputerowy i laptopów, naprawa, pogotowie komputerowe****

Wybierz fachowców z branży informatycznej - ChipSerwis jest profesjonalnym serwisem komputerowym, w którym szybko naprawisz swój komputer stacjonarny bądź laptopa. Pogotowie komputerowe z wizytą w domu/biurze Klienta. Działalność na terenie Poznania i okolic, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

http://www.chipserwis.com.pl/ - 24 Wrz 2014

Serwis laptopów Warszawa****

Oferta firmy Telmark skierowana jest do wszystkich zainteresowanych naprawą urządzeń marki Samsung, ponieważ właśnie w tym się specjalizujemy. Zajmujemy się zarówno naprawą pogwarancyjną jak i gwarancyjną. Wystarczy zgłosić sprzęt do naprawy przez stronę www naszej firmy (wypełnić specjalny formularz), a kurier pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie czasie po odbiór sprzętu, który się zepsuł. Mamy wiele części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń Samsung na sprzedaż.

http://www.telmark.waw.pl/ - 14 Mar 2015

Serwis maszyn budowlanych Marpol: motopompy i narzędzia diamentowe****

Marpol to znany serwis maszyn budowlanych oferujący narzędzia diamentowe i motopompy. Szeroka gama dostępnych produktów obejmuje również zagęszczarki i zasilanie awaryjne. Klienci znajdą również w asortymencie takie urządzenia jak niwelator oraz produkty marki Wacker. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego przedsiębiorstwa.

http://www.marpolserwis.pl/ - 21 Wrz 2012

Serwis Naprawczy RTV****

Profesjonalna firma usługowa zajmująca się naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych powszechnego użytku wielu renomowanych firm takich jak: Grundig, Panasonic, Sony, JVC, Sanyo, Philips, Samsung, Aiwa itd

http://www.serwisrtv.brcs.pl/ - 27 Lis 2001

Serwis sprzętu Foto i Video****

Profesjonalna naprawa sprzętu fotograficznego oraz video. Bezpłatny kosztorys, szybka realizacja usługi. W naszej firmie naprawiamy: cyfrowe aparaty kompaktowe oraz lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, projektory, kamery wideo wszystkich formatów.

http://www.opto-technika.pl/ - 12 Sie 2014

Simodrive, sinumerik, 6es5, 6es7 - AutomatykaSerwis.pl****

Firma zajmuje się dystrybucją elementów automatyki. W ofercie znaleźć można m.in.: Simodrive, Sinumerik, 6es5, czy 6es7.

http://www.automatykaserwis.pl/ - 13 Lut 2014

S-MOBILE****

Na zakupy do naszego salonu zapraszamy tych wszystkich, którzy są zainteresowani złożeniem zamówienia na telefony, tablety oraz nawigacje samochodowe. Mamy spory wybór takich urządzeń i oferujemy je w atrakcyjnych cenach, a poza tym posiadamy nowy i używany sprzęt. Jeśli więc nie chcesz przepłacać, to u nas znajdziesz coś na każdą kieszeń. Nasi eksperci chętnie Ci doradzą i w razie potrzeby zajmą się także naprawą telefonów, nawigacji i tabletów. Jesteśmy do dyspozycji i gorąco zapraszamy na zakupy.

http://www.s-mobile.pl/ - 26 Lip 2017

Sparksys - serwis komputerowy w Sosnowcu****

Strona internetowa serwisu Sparksys, zlokalizowanego w Sosnowcu, którego specjalnością jest naprawa laptopów i komputerów oraz odzyskiwanie danych.

http://www.sparksys.pl/ - 29 Wrz 2015

Step-Tech - pogotowie komputerowe - Warszawa****

Profesjonalna, szybka i zawsze efektywna naprawa sprzętu elektronicznego. Step-Tech to pogotowie komputerowe, działające o każdej porze w Warszawie oraz okolicach. Masz problem z komputerem stacjonarnym, bądź laptopem? Zgłoś się do Step-Tech! W ofercie fachowe doradztwo informatyczne - sprawdź sam!

http://www.serwiswarszawa.pl/ - 2 Wrz 2014

Strona firmy Ikki Sp. z o.o.****

Firma zajmująca się pisaniem oraz wdrażaniem oprogramowania do zarządzania i kontroli nad przedsiębiorstwem, sprzedażą sprzętu komputerowego i fiskalnego.

http://www.ikki.pl/ - 8 Lip 2001