KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (160)

Serwis Faksów****

Strona firmy zajmującej się naprawą, regulacją i przeglądem faksów. Na stronie znajdziesz kontakt z firmą oraz kilka porad technichnych.

http://www.faxservice.pl/ - 27 Lis 2001

Serwis GSM****

Naprawiamy telefony komórkowe, smartphony, tablety. Dysponujemy ogromną bazą wyświetlaczy do wszystkich topowych modeli. Naprawy jesteśmy w stanie wykonywać praktycznie od ręki. Wszystkie oferowane przez nas podzespoły są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu ostatecznie wynik naszej pracy jest trwały. Posiadamy lokal w centrum Warszawy, gdzie przyjmujemy wszystkie osoby zainteresowane.

http://femitel.pl/ - 15 Paź 2015

Serwis gsm Warszawa****

Naprawiamy telefony, smarfony, tablety. Stosujemy dobre części i staramy się oferować krótkie terminy. Oprócz wszystkich popularnych modeli telefonów - naprawiamy również wszystkie modele Apple iPhone i iPad. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

http://hastel.pl/ - 6 Lut 2016

Serwis iphone Kraków****

Serwis Iphone to nasza najważniejsza propozycja. Działamy na co dzień w Krakowie. Naprawiamy problemy z ładowaniem telefonu, z wyświetlaczem, czy zbitą szybką. Wymieniamy wyświetlacze w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy, że odbierzecie Państwo smartfona praktycznie fabrycznie nowego. Dysponujemy bowiem niezbędnymi oryginalnymi częściami. Charakteryzujemy się prawie dziesięcioletnim doświadczeniem branżowym.

http://gsmkrakow.pl/ - 19 Paź 2018

Serwis komputerowy i laptopów, naprawa, pogotowie komputerowe****

Wybierz fachowców z branży informatycznej - ChipSerwis jest profesjonalnym serwisem komputerowym, w którym szybko naprawisz swój komputer stacjonarny bądź laptopa. Pogotowie komputerowe z wizytą w domu/biurze Klienta. Działalność na terenie Poznania i okolic, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

http://www.chipserwis.com.pl/ - 24 Wrz 2014

Serwis laptopów Warszawa****

Oferta firmy Telmark skierowana jest do wszystkich zainteresowanych naprawą urządzeń marki Samsung, ponieważ właśnie w tym się specjalizujemy. Zajmujemy się zarówno naprawą pogwarancyjną jak i gwarancyjną. Wystarczy zgłosić sprzęt do naprawy przez stronę www naszej firmy (wypełnić specjalny formularz), a kurier pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie czasie po odbiór sprzętu, który się zepsuł. Mamy wiele części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń Samsung na sprzedaż.

http://www.telmark.waw.pl/ - 14 Mar 2015

Serwis maszyn budowlanych Marpol: motopompy i narzędzia diamentowe****

Marpol to znany serwis maszyn budowlanych oferujący narzędzia diamentowe i motopompy. Szeroka gama dostępnych produktów obejmuje również zagęszczarki i zasilanie awaryjne. Klienci znajdą również w asortymencie takie urządzenia jak niwelator oraz produkty marki Wacker. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego przedsiębiorstwa.

http://www.marpolserwis.pl/ - 21 Wrz 2012

Serwis Naprawczy RTV****

Profesjonalna firma usługowa zajmująca się naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych powszechnego użytku wielu renomowanych firm takich jak: Grundig, Panasonic, Sony, JVC, Sanyo, Philips, Samsung, Aiwa itd

http://www.serwisrtv.brcs.pl/ - 27 Lis 2001

Serwis Rtv - Naprawa GPS****

Prowadzimy Serwis RTV , naprawę wszelkich przenośnych nawigacji GPS oraz aktualizacje map. Naprawa sprzętu radiowo - telewizyjnego, monitory, laptopy ( LCD - LED ) . Oraz inne . Polecamy najnowsze mapy Truck Eu , Igo , TomTom , Automapa , Navigon , Sygic - itp. Instalacja na wszystkich systemach typu Android , Windows CE. www.rtv-gps.pl , tel. 501 090 846 NAWIGACJE GPS - serwis , naprawa oraz aktualizacja map GPS

http://www.rtv-gps.pl/ - 24 Maj 2018

Serwis sprzętu Foto i Video****

Profesjonalna naprawa sprzętu fotograficznego oraz video. Bezpłatny kosztorys, szybka realizacja usługi. W naszej firmie naprawiamy: cyfrowe aparaty kompaktowe oraz lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, projektory, kamery wideo wszystkich formatów.

http://www.opto-technika.pl/ - 12 Sie 2014