KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawa sprzętu elektronicznego (156)

Sparksys - serwis komputerowy w Sosnowcu****

Strona internetowa serwisu Sparksys, zlokalizowanego w Sosnowcu, którego specjalnością jest naprawa laptopów i komputerów oraz odzyskiwanie danych.

http://www.sparksys.pl/ - 29 Wrz 2015

Step-Tech - pogotowie komputerowe - Warszawa****

Profesjonalna, szybka i zawsze efektywna naprawa sprzętu elektronicznego. Step-Tech to pogotowie komputerowe, działające o każdej porze w Warszawie oraz okolicach. Masz problem z komputerem stacjonarnym, bądź laptopem? Zgłoś się do Step-Tech! W ofercie fachowe doradztwo informatyczne - sprawdź sam!

http://www.serwiswarszawa.pl/ - 2 Wrz 2014

Strona firmy Ikki Sp. z o.o.****

Firma zajmująca się pisaniem oraz wdrażaniem oprogramowania do zarządzania i kontroli nad przedsiębiorstwem, sprzedażą sprzętu komputerowego i fiskalnego.

http://www.ikki.pl/ - 8 Lip 2001

SUPER-KOPIA****

SUPER KOPIA to serwis, sprzedaż, wynajem, dzierżawa kserokopiarek, drukarek, faxów. Regeneracja wkładów HP i inne. Materiały eksploatacyjne.

http://www.superkopia.pl/ - 10 Cze 2004

Technicomp - Terminale płatnicze, kasy i drukarki fiskalne w Żywcu****

Jako sklep komputerowy obsługujemy Klientów z całej Polski. Prowadzimy również serwis w Żywcu, w którym naprawiamy drukarki i kasy fiskalne, a także terminale płatnicze.

http://www.technicomp.pl/ - 16 Kwi 2016

TECH-SERWIS Serwis drukarek****

Serwis drukarek Hewlett-Packard, naprawa, konserwacja. Sprzedaż drukarek i innych produktów HP. Części do HP. Materiały eksploatacyjne.

http://www.techserwis.pl/ - 20 Lut 2001

TesPol s.c.****

Strona autoryzowanego dystrybutora oraz serwisanta firm Tektronix, Rode&Schwarz, Advantest, RXS-Corning.

http://www.tespol.com.pl/ - 16 Sie 2000

WagiBydgoszcz.pl - legalizacja wag samochodowych****

Proponujemy serwisowanie oraz legalizację wag samochodowych. WagiBydgoszcz.pl obsługuje również modele płazowe i platformowe.

http://wagibydgoszcz.pl/ - 30 Cze 2017

Wymiana Szybek - usługi serwisowe na odległość****

Upadł Ci telefon? Skorzystaj z usług firmy Wymiana Szybek! Przedsiębiorstwo wymienia wyświetlacze w niemalże wszystkich modelach telefonów.

http://www.wymianaszybek.pl/ - 22 Sie 2017

Wymiana szybek w smartfonach - ss24h.pl****

Potrzebna szybka naprawa telefonu? Skorzystaj ze SmartSerwis24 profesjonalny serwis smartfonów w Chorzowie! Serwis oferuje takie usługi jak: wymiana wyświetlaczy i podzespołów, w tym slotów, buzzerów, mikrofonów, portów ładowania, baterii, wymiana szybek w smartfonach, naprawa telefonów po zalaniu, usunięcie blokady Google, wymiana szybek w tabletach, wgrywanie oprogramowania. W serwisie można kupić też akcesoria do telefonów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

http://ss24h.pl/ - 10 Maj 2018