KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (407)

Niwatech profesjonalne i domowe maszyny ogrodnicze - serwis kosiarek, kos, pilarek Zgierz.****

Firma Niwatech jest dystrybutorem i serwisantem marek maszyn ogrodniczych takich jak Ole-Mac, Kawasaki, Vega, Victus, briggs & stratton, Ikra. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt spalinowy jak kosiarki, kosy, pilarki, dmuchawy do liści, glebogryzarki oraz elektryczny. Dodatkowo w ofercie znajdują się akcesoria jak noże do kosiarek, głowice, żyłki i tarcze do kos, łańcuchy do pilarek, oleje i smary. Firma znajduje się w Białej 6 km od Zgierza.

http://www.niwatech.pl/ - 13 Paź 2017

NOWOSYSTEM: usługi obróbki skrawaniem: toczenie, frezowanie, cięcie metali. Serwis obrabiarek CNC.****

NOWOSYSTEM Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które świadczy usługi obróbki skrawaniem metali na najwyższym poziomie. Oferujemy: - obróbkę toczeniem na nowoczesnych tokarkach sterowanych numerycznie. W naszym parku maszynowym znajdują się obrabiarki wieloosiowe, takie jak dwugłowicowa, dwuwrzecionowa, dziewięcio osiowam tokarka marki Nakamura, która umożliwia wykonanie niezwykle skomplikowanych wyrobów metalowych. - obróbkę skrawaniem na centrach obróbczych pionowych CNC. Posiadamy pięć takich obrabiarek, w tym jedną z czwartą osią. Maszyny te zapewniają precyzję wykonania z której bardzo zadowoleni są nasi klienci, którzy zlecają nam wykonanie elementów precyzyjnych hydrauliki sterowniczej oraz ciężką obróbkę podkładów kolejowych. - uzupełnieniem naszej oferty są usługi cięcia, wiercenia, spawania i montażu podzespołów. - serwis obrabiarek CNC – naprawiamy maszyny wyposażone w sterowania FANUC, SINUMERIK, HEIDENHAIN.

http://www.nowosystem.pl/ - 20 Lis 2012

Obrączki ślubne Gdańsk****

Szanowni Państwo, VILART Salon Jubilerski, to nasze spełnione marzenie o pięknie wydobytym z głębin Ziemi, a ujarzmionym przez artystów, rzemieślników i złotników. Pragniemy się z Państwem podzielić naszą fascynacją i zaoferować bogactwo wyboru szlachetnej biżuterii oraz nasz uśmiech i profesjonalizm. Zapraszamy Zespół Salonu Jubilerskiego VILART

http://jubiler-gdansk-vilart.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Organmistrzostwo - piszczałki, budowa organów****

Zych Zakłady Organowe - Firma organmistrzowska z tradycją i doświadczeniem. Specjalizacja to organy - budowa organów, rekonstrukcje i przebudowa organów kościelnych. Organmistrzostwo - piszczałki, organy kościelne, organy piszczałkowe, organy mechaniczne i wirtualne.

http://zych.com/ - 4 Gru 2013

PAGAT agregaty malarskie****

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Pagat Tomasz Watral z siedzibą w Szczecinie. Proponujemy najwyższej jakości produkty do wykańczania wnętrz. Zakupią Państwo u nas produkty firm: Titan, Wagner, Speeflo, Graco, Kaleta, Stalco, Flex, Master Mas, Euromair, L’outil Parfait, Faraone, Pro-Spray, Rokomat, Starmix i Wiwa. Prowadzimy także wypożyczalnię agregatów malarskich i szpachlarskich. Cały czas modyfikujemy i poszerzamy naszą propozycję o produkty renomowanych międzynarodowych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wybraniu artykułów spełniających wszelkie oczekiwania oraz wymagania klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://www.pagat.com.pl/ - 16 Gru 2016

Park Technologiczno-Innowacyjny - naprawa pomp wtryskowych i głowic****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawach silnika oraz różnego rodzaju podzespołów, w tym także głowic i pomp wtryskowych wózków widłowych. PTI zapewnia również profesjonalne szlifowanie wału korbowego.

http://www.pti-przywory.pl/ - 2 Kwi 2015

PAROLVIP naprawa pralek mokotów****

Parolvip to ceniona przez wielu klientów warszawska firma zajmująca się naprawą, wymianą części i serwisowaniem pogwarancyjnym pralek automatycznych. Swoje usługi realizujemy profesjonalnie oraz szybko, w konkurencyjnych cenach oraz przyjemnej atmosferze. Możemy naprawić sprzęt w domu klienta lub w naszym warsztacie. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy w dzielnicach Mokotów i Ursynów oraz w Piasecznie. Nasza firma jest rzetelna i godna zaufania, co potwierdziło setki Klientów. W celu uzyskania szczegółowych wiadomości oraz kontaktu z nami zapraszamy na stronę internetową.

http://naprawapralekursynow.pl/ - 8 Gru 2016

PB METAL - hydraulika siłowa****

Specjalnością firmy PB METAL jest hydraulika siłowa, a w tym regeneracja tłoczysk. Proponowana jest również naprawa urządzeń.

http://pbmetal.pl/ - 19 Lip 2017

PC-Styl - regeneracja układów kierowniczych****

Strona internetowa firmy PC-Styl. Naszą specjalnością są naprawa i regeneracja układów kierowniczych oraz maglownic.

http://pc-styl.pl/ - 13 Kwi 2016

P.H.U. POL - WIDŁAK s.c. Lublin****

Strona firmy zajmujacęj się sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych, części zamiennych, ogumienia oraz serwisem.

http://www.polwidlak.com.pl/ - 28 Gru 2001