KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (393)

PB METAL - hydraulika siłowa****

Specjalnością firmy PB METAL jest hydraulika siłowa, a w tym regeneracja tłoczysk. Proponowana jest również naprawa urządzeń.

http://pbmetal.pl/ - 19 Lip 2017

PC-Styl - regeneracja układów kierowniczych****

Strona internetowa firmy PC-Styl. Naszą specjalnością są naprawa i regeneracja układów kierowniczych oraz maglownic.

http://pc-styl.pl/ - 13 Kwi 2016

P.H.U. POL - WIDŁAK s.c. Lublin****

Strona firmy zajmujacęj się sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych, części zamiennych, ogumienia oraz serwisem.

http://www.polwidlak.com.pl/ - 28 Gru 2001

P.H.U TEST - Wymiana opon, serwis samochodowy i stacja kontroli pojazdów w Warszawie****

Strona internetowa diagnostycznej stacji kontroli pojazdów, zlokalizowanej w Warszawie. Nasz warsztat specjalizuje się w serwisie samochodowym oraz w wymianie opon.

http://www.przegladyrejestracyjne.pl/ - 1 Wrz 2015

PIK - Podręczny Informator Katalogowy branży remontów i napraw****

Podręczny Informator Katalogowy (PIK) to katalog firm ujętych w układzie branżowym o usługach: remonty, naprawy, renowacje, regeneracje. Informator oferuje e-wizytowki, własny adres www, porady branżowe i darmowy wpis. Sposób wyszukiwania umożliwia szybkie dotarcie do firmy i jej usług.

http://www.remonty-naprawy.pl/ - 12 Lip 2007

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.****

Producent szyb samochodowych zajmujący się także ich montażem, wymianą oraz naprawą. Warsztaty Pilkington znaleźć można w całej Polsce, zarówno w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach, jak i w Poznaniu, Gliwicach, Piekarach Śląskich, a nawet w Gdański, Gdyni i Sopocie.

http://www.markoweszyby.pl/ - 6 Maj 2015

PLANDEK-POL Plandeki przyczepowe****

Wieloraką ofertę plandek samochodowych przyszykował dla swoich klientów Plandek-Pol. Produkty firmy wykonane są z najwyższej klasy towarów, w różnych kolorach zapewnianych przez sprawdzone, renomowane hurtownie. Owocuje to plandekami odpornymi, estetycznymi i trwałymi. A przygotowują je na samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, przyczepy samochodowe, namioty, hale namiotowe i ogródki restauracyjne. Ich wyroby pojawiają się także nad oknami sklepów i punktów usługowych jako praktyczne, chroniące przed zacinającym deszczem lub mocnym słońcem markizy. Na każdym z oferowanych przez nich produktów przygotować mogą także nadruki i to zarówno przekazane przez klienta, jak i samodzielnie zaprojektowane. Są elastyczni, pracują w czasie ustalonym z klientem, Nadruki mogą być zarówno wielokolorowe, jak i wielkoformatowe - przyciągają wtedy uwagę ewentualnych klientów. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie internetowej.

http://www.plandekizielonagora.pl/ - 28 Lis 2012

P.P.U.H. RACZEK Serwis wózków widłowych****

Profesjonalny serwis wózków widłowych: STILL, LINDE, TOYOTA, BT, JUNGHEINRICH, HUBTEX, NISSAN, MITSUBISHI. Niezależny i profesjonalny serwis wózków widłowych wiodących producentów. Naprawiamy wózki widłowe bezpośrednio u klienta. Uprawnienia UDT. Remonty główne i bieżące wózków widłowych. Swoim działaniem obejmujemy cały Górny Śląsk.

http://www.raczek.eu/ - 12 Lip 2010

Pracownia Zegarmistrzowska Marek Drzażdżyński - Naprawa, konserwacja zegarów i zegarków - antyki. Warszawa****

Naprawa i konserwacja zegarków i zegarów antycznych.

http://www.zegarmistrz.waw.pl/ - 12 Sty 2006

Prembud SC - hydraulika siłowa do maszyn budowlanych****

Strona internetowa firmy Prembud, specjalizującej się w regeneracji i naprawie siłowników oraz zakuwaniu przewodów hydraulicznych. W sprzedaży znajdują się części do maszyn budowlanych marek JCB i CAT - pierwszej klasy akumulatory, zasilacze i pompy.

http://prembud.eu/ - 12 Paź 2015