KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (402)

Organmistrzostwo - piszczałki, budowa organów****

Zych Zakłady Organowe - Firma organmistrzowska z tradycją i doświadczeniem. Specjalizacja to organy - budowa organów, rekonstrukcje i przebudowa organów kościelnych. Organmistrzostwo - piszczałki, organy kościelne, organy piszczałkowe, organy mechaniczne i wirtualne.

http://zych.com/ - 4 Gru 2013

PAGAT agregaty malarskie****

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Pagat Tomasz Watral z siedzibą w Szczecinie. Proponujemy najwyższej jakości produkty do wykańczania wnętrz. Zakupią Państwo u nas produkty firm: Titan, Wagner, Speeflo, Graco, Kaleta, Stalco, Flex, Master Mas, Euromair, L’outil Parfait, Faraone, Pro-Spray, Rokomat, Starmix i Wiwa. Prowadzimy także wypożyczalnię agregatów malarskich i szpachlarskich. Cały czas modyfikujemy i poszerzamy naszą propozycję o produkty renomowanych międzynarodowych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wybraniu artykułów spełniających wszelkie oczekiwania oraz wymagania klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://www.pagat.com.pl/ - 16 Gru 2016

Park Technologiczno-Innowacyjny - naprawa pomp wtryskowych i głowic****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawach silnika oraz różnego rodzaju podzespołów, w tym także głowic i pomp wtryskowych wózków widłowych. PTI zapewnia również profesjonalne szlifowanie wału korbowego.

http://www.pti-przywory.pl/ - 2 Kwi 2015

PAROLVIP naprawa pralek mokotów****

Parolvip to ceniona przez wielu klientów warszawska firma zajmująca się naprawą, wymianą części i serwisowaniem pogwarancyjnym pralek automatycznych. Swoje usługi realizujemy profesjonalnie oraz szybko, w konkurencyjnych cenach oraz przyjemnej atmosferze. Możemy naprawić sprzęt w domu klienta lub w naszym warsztacie. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy w dzielnicach Mokotów i Ursynów oraz w Piasecznie. Nasza firma jest rzetelna i godna zaufania, co potwierdziło setki Klientów. W celu uzyskania szczegółowych wiadomości oraz kontaktu z nami zapraszamy na stronę internetową.

http://naprawapralekursynow.pl/ - 8 Gru 2016

PB METAL - hydraulika siłowa****

Specjalnością firmy PB METAL jest hydraulika siłowa, a w tym regeneracja tłoczysk. Proponowana jest również naprawa urządzeń.

http://pbmetal.pl/ - 19 Lip 2017

PC-Styl - regeneracja układów kierowniczych****

Strona internetowa firmy PC-Styl. Naszą specjalnością są naprawa i regeneracja układów kierowniczych oraz maglownic.

http://pc-styl.pl/ - 13 Kwi 2016

P.H.U. POL - WIDŁAK s.c. Lublin****

Strona firmy zajmujacęj się sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych, części zamiennych, ogumienia oraz serwisem.

http://www.polwidlak.com.pl/ - 28 Gru 2001

P.H.U TEST - Wymiana opon, serwis samochodowy i stacja kontroli pojazdów w Warszawie****

Strona internetowa diagnostycznej stacji kontroli pojazdów, zlokalizowanej w Warszawie. Nasz warsztat specjalizuje się w serwisie samochodowym oraz w wymianie opon.

http://www.przegladyrejestracyjne.pl/ - 1 Wrz 2015

PIK - Podręczny Informator Katalogowy branży remontów i napraw****

Podręczny Informator Katalogowy (PIK) to katalog firm ujętych w układzie branżowym o usługach: remonty, naprawy, renowacje, regeneracje. Informator oferuje e-wizytowki, własny adres www, porady branżowe i darmowy wpis. Sposób wyszukiwania umożliwia szybkie dotarcie do firmy i jej usług.

http://www.remonty-naprawy.pl/ - 12 Lip 2007

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.****

Producent szyb samochodowych zajmujący się także ich montażem, wymianą oraz naprawą. Warsztaty Pilkington znaleźć można w całej Polsce, zarówno w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach, jak i w Poznaniu, Gliwicach, Piekarach Śląskich, a nawet w Gdański, Gdyni i Sopocie.

http://www.markoweszyby.pl/ - 6 Maj 2015