KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (402)

Domest s.c - Firma Remontowo-Budowlana Radom****

Budowa, remonty, adaptacje, usuwanie awarii. Domest s.c.

http://www.domest.pl/ - 22 Lis 2004

DOPS Sp. z o.o.****

DOPS Sp.z o.o. jest firmą działającą na rynku budowlanym lokalnym, krajowym i zagranicznym. Zajmuje się sprzedażą i montażem bram drzwi napędów, szlabanów, okien, rolet, markiz. Celem firmy jest sprzedaż i montaż wyrobów wytworzonych według nowoczesnych technologii z przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska i spełniających oczekiwania rynku.

http://phu-dops.rze.pl/ - 18 Maj 2004

DSL Łukasz Straub****

Firma oferuje profesjonalną naprawę turbosprężarek i kompleksową regenerację turbin. Usługi świadczone są w okolicach Mielca.

http://www.dsl-turbo.pl/ - 14 Paź 2014

Dwumasy.pl - regeneracja sprzęgła i kół dwumasowych****

Firma specjalizuje się w regeneracji sprzęgła i kół dwumasowych.

http://www.dwumasy.pl/ - 5 Kwi 2014

Elektromechanika, auto mechanika instalacje gazowe LPG, autogaz. Mały Wiśnicz****

Witryna firmy zajmującej się montażem, instalacjami gazowymi LPG, do wszystkich typów samochodów. Specjalizacja firmy to auto mechanika i elektromechanika. W ofercie: butle gazowe LPG, gaz ziemny. Stacje gazowe LPG, doradztwo. Sprzedaż artykułów gazowych.

http://www.mechanika-pojazdowa.com/ - 15 Mar 2006

Elektrycy Wrocław****

Profesjonalne usługi elektryczne na terenie Wrocławia i okolic to główny profil działalności elektryków z firmy Celtron. Oferta przedsiębiorstwa to przede wszystkim wykonywanie pomiarów oraz instalacje elektryczne, a także podłączanie sprzętu AGD przez wykwalifikowanych i licencjonowanych fachowców.

http://elektrycy-wroclaw.pl/ - 13 Cze 2016

Elektryk Kraków - elektroinstalacje, naprawy, usuwanie awarii****

Elektryk w Krakowie - profesjonalne i fachowe prace w zakresie elektroinstalacji, usuwania awarii elektrycznych, pomiarów i automatyki. Podbijanie gwarancji, instalacja urządzeń elektrycznych, remonty.

http://krakow-elektryk.pl/ - 9 Lut 2015

Elektryk Sochaczew, usługi elektryczne, instalacje elektryczne, pomiary elektryczne****

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo to zalety naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług elektrycznych, w tym instalacji elektrycznych i pomiarów, które są wykonywane specjalistycznymi i profesjonalnym urządzeniami . Działamy w Sochaczewie i okolicach.

http://neofirmy.net/instalacje,elektryk-sochaczew,sochaczew,mazowieckie-1057.html - 12 Kwi 2016

EL-MED Naprawa sprzętu medycznego****

Od kiedy znamy tak dogłębnie biologię i sposoby działania mikroorganizmów, wiemy też w jaki sposób można się ich pozbyć, aby nie krzyżowały nam planów, czy to w medycynie, czy kosmetyce, czy nawet w przemyśle żywieniowym. Proces sterylizacji został doprowadzony do poziomu mistrzowskiego. Dziś zarówno lekarzom, kosmetyczkom jak i technologom żywności służą coraz sprawniejsze autoklawy. W rzeczywistości bez nich nie działa żaden gabinet okulistyczny, chirurgiczny, ginekologiczny, laryngologiczny, ani stomatologiczny. Dlatego w razie awarii rzeczą priorytetową jest jak najszybsze naprawienie autoklawu. Do tego poleca swoje usługi firma El-Med. Istnieje w branży już od ponad 20 lat, od początku zajmuje się serwisem tak gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym autoklawów. Na potwierdzenie swoich umiejętności i wiedzy posiada liczne certyfikaty. Do swoich zadań podchodzi z zaangażowaniem, bowiem wie, jak wiele od skutecznej działalności sprzętu do sterylizacji może zależeć.

http://www.serwisurzadzenmedycznych.waw.pl/ - 28 Lis 2012

EPC Polska****

Firma dokonuje napraw oraz przeglądów samochodów. Oprócz serwisu, EPC Polska oferuje sprzedaż akcesoriów do pojazdów.

http://www.epcpolska.pl/ - 22 Wrz 2017