KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (393)

Faxim serwis ploterów drukarek kserokopiarek faksów Wrocław****

Faxim serwis ploterów drukarek kserokopiarek faksów, regeneracja tuszy do drukarek, sprzedaż sprzętu.

http://faxim.wroclaw.pl/ - 24 Maj 2005

FHU Skubel - odkurzacze Rainbow****

Firma jest wiodącym dystrybutorem sprzętów czyszczących. FHU Skubel oferuje odkurzacze Rainbow. Dodatkowo proponuje również serwis sprzętów gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

http://www.rainbowopole.pl/ - 6 Cze 2017

Finex Serwis. Rzeszów****

FINEX SERWIS - rzeszowski serwis - sprzedaż - naprawa: pralek, lodówek, zamrażarek, zmywarek do naczyń, suszarek do bielizny, kuchenek mikrofalowych --- serwis, doradztwo -- bezpłatnie dostarczamy sprzęt, podłączamy, sprawdzamy i szkolimy w jego obsłudze.

http://www.finex.rzeszow.pl/ - 3 Sty 2006

Firma Naprawcza Instalacji Sanitarnych-HANIEL. Trzebinia****

Firma zajmuje się czyszczeniem i naprawą instalacji sanitarnych.na stronie znajduje się oferta obejmujaca m.in czysczenie rur, naprawa kanałów,czyszczenie kanałów głowicami oraz kontakt.

http://www.haniel.pl/ - 20 Sty 2006

Fotomar - serwis Sony, naprawa aparatów cyfrowych Bydgoszcz****

FOTOMAR to znany oraz szanowany serwis sprzętów Sony, którego głównym celem jest skuteczna, profesjonalna i szybka naprawa aparatów cyfrowych. Bydgoszcz to miasto, na terenie którego FOTOMAR świadczy swoje fachowe usługi. W zakresie oferty korzystne ceny, profesjonale doradztwo oraz rzetelne wykonywanie usług.

http://www.fotomar.pl/ - 29 Sie 2013

Glassland Przemysław Piasecki - usługi szklarskie w Poznaniu****

Profesjonalne pogotowie szklarskie i naprawa szkła. Projekty na zamówienie - drzwi, okna, lustra, panele szklane, kabiny prysznicowe.

http://glass-land.pl/ - 7 Sie 2013

Gotex****

Sklep firmy Gotex oferujący maszyny budowlane takich producentów jak m.in. Masalta, w tym listwy wibracyjne, przecinarki do betonu, motopompy oraz generatory prądu. Proponowane agregaty prądotwórcze dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Oferta obejmuje ponadto zacieraczki, węże strażackie i odśnieżarki, a także sprzęt rolniczy typu glebogryzarki. W sprzedaży znajdują się też silniki Honda. Firma prowadzi również serwis zagęszczarek oraz wypożyczalnię sprzętu budowlanego w Poznaniu i w Krakowie.

http://www.gotexbudowlane.com.pl/ - 30 Sty 2015

Green Collection Szymon Burza - pogotowie i usługi hydrauliczne****

Zatkany odpływ? Uszkodzony zawór? Nagła awaria? Skorzystaj z usług Green Collection. Oferujemy usługi hydrauliczne 24h. Wykonujemy udrażnianie rur, naprawy instalacji wod-kan, czyszczenie kanalizacji, serwisowanie CO, przepychanie i przetykanie zatkanych odpływów.

http://www.pogotowie24h-wlkp.pl/ - 23 Sie 2016

GSM Sadyba Eurus Poland Sp. z o.o.****

Serwis GSM Sadyba. Gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy telefonów firm Ericsson i Siemens. Sprzedaż oryginalnych akcesoriów. Wykonywanie napraw telefonów Nokia.

http://www.eurus.internet.pl/ - 3 Sty 2001

Hydraulik Gdynia****

Korzystam z najnowocześniejszych technologii i trwałych rozwiązań, które spełniają europejskie standardy. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, zjawię się zawsze na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić pełne bezpieczeństwo dla Ciebie, Twojej rodziny i domu. Przyjeżdżam zawsze w czystym uniformie, z identyfikatorem i pokrowcami na buty by nie brudzić Ci podłogi.

http://gdynia-hydraulik.blogspot.com/ - 12 Mar 2014