KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (397)

Hydro-Dex****

Wrocławska firma oferująca takie usługi, jak regeneracja pomp zębatych i tłoczkowych, a także naprawa zaworów oraz rozdzielaczy hydraulicznych.

http://www.hydro-dex.com/ - 11 Sty 2016

Hydro-dyna: naprawa i regeneracja pomp i zaworów hydraulicznych we Wrocławiu****

Siedziba firmy Hydro-dyna mieści się we Wrocławiu. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki maszyny. Specjalizujemy się w naprawie oraz regeneracji pomp tłoczkowych i zębatych, rozdzielaczy oraz zaworów hydraulicznych.

http://www.hydro-dyna.pl/ - 28 Paź 2015

Hydroserwis - naprawa silników hydraulicznych****

Strona internetowa firmy świadczącej naprawdę pomp, rozdzielaczy, silników i innych elementów hydrauliki siłowej. Firma oferuje serwis i regenerację maszyn budowlanych na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

http://www.hydroserwishs.pl/ - 2 Mar 2018

Iglocar - serwis klimatyzacji samochodowej****

Świadczymy usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej. Iglocar zajmuje się również montażem i regeneracją kompresorów oraz systemów Webcasto.

http://www.iglocar.radom.pl/ - 6 Maj 2017

Induserwis - cybanty, obejmy i uchwyty do rur****

Firma świadcząca usługi remontowo-budowlane, która zajmuje się również produkcją systemów mocowania. W jej ofercie dostępne są m.in. cybanty, a także obejmy i uchwyty do rur.

http://www.induserwis.pl/ - 27 Lut 2015

INPROSYSTEM niszczarki****

Firma Inprosystem Sp. z o.o. zaprasza do współpracy. Nasza specjalność to sprzedaż, dzierżawa, najem i serwis kserokopiarek, urządzeń drukujących i innych. Prowadzimy serwis i sprzedaż artykułów eksploatacyjnych do kserokopiarek, drukarek i pozostałych urządzeń biurowych takich marek jak: Konica Minolta, Develop, Toshiba, Olivetti, Ricoch, HP, Panasonic i inne. W ofercie urządzeń biurowych znajdą Państwo: niszczarki, trymery, gilotyny, bindownice, laminatory, system archiwizacji, akcesoria komputerowe, środki czystości, telefax, liczarki. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby każde zamówienie było realizowane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej na naszej stronie internetowej.

http://www.inprosystem.pl/ - 6 Sie 2013

Instalcompact-service sp. z o.o.****

W ofercie firmy dostępny jest profesjonalny serwis infrastruktury technicznej obiektów. Znajdziecie u nas pomoc w wykonywaniu napraw zestawów hydroforowych, systemów przeciwpożarowych czy przepompowania wody. Obsługujemy klimatyzację oraz wentylację.

http://www.instalcompact-service.pl/ - 27 Lut 2014

Instal-Eko Technika Grzewcza Serwis Montaż Kotłów - Toruń****

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych marki De Dietrich, Baxi, Viessmann, Buderus, Weishaupt, Korting, Giersch. Oferujemy również: sprzedaż urządzeń grzewczych, części; nadzór i odbiór instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji gazowych.

http://instal-eko.eu/ - 10 Wrz 2015

Instal-max hydraulik Kraków.****

Witamy.Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego czym się zajmujemy,dość napisać,że paramy się tylko i wyłącznie hydrauliką,lubimy to co robimy i mamy już kilkunastoletnie doświadczenie w branży.A zatem-oferujemy kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.hydraulik-krakow.com.pl/ - 25 Lut 2015

Intergrafix: Używane maszyny offsetowe, drukarskie i poligraficzne, czyszczenie suchym lodem****

Firma zajmuje się dystrybucją, serwisowaniem oraz czyszczeniem suchym lodem urządzeń poligraficznych. W ofercie znaleźć można nowe i używane maszyny drukarskie, introligatorskie i offsetowe.

http://www.intergrafix.pl/ - 3 Lip 2014