KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (412)

Gotex****

Sklep firmy Gotex oferujący maszyny budowlane takich producentów jak m.in. Masalta, w tym listwy wibracyjne, przecinarki do betonu, motopompy oraz generatory prądu. Proponowane agregaty prądotwórcze dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Oferta obejmuje ponadto zacieraczki, węże strażackie i odśnieżarki, a także sprzęt rolniczy typu glebogryzarki. W sprzedaży znajdują się też silniki Honda. Firma prowadzi również serwis zagęszczarek oraz wypożyczalnię sprzętu budowlanego w Poznaniu i w Krakowie.

http://www.gotexbudowlane.com.pl/ - 30 Sty 2015

Green Collection Szymon Burza - pogotowie i usługi hydrauliczne****

Zatkany odpływ? Uszkodzony zawór? Nagła awaria? Skorzystaj z usług Green Collection. Oferujemy usługi hydrauliczne 24h. Wykonujemy udrażnianie rur, naprawy instalacji wod-kan, czyszczenie kanalizacji, serwisowanie CO, przepychanie i przetykanie zatkanych odpływów.

http://www.pogotowie24h-wlkp.pl/ - 23 Sie 2016

GSM Sadyba Eurus Poland Sp. z o.o.****

Serwis GSM Sadyba. Gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy telefonów firm Ericsson i Siemens. Sprzedaż oryginalnych akcesoriów. Wykonywanie napraw telefonów Nokia.

http://www.eurus.internet.pl/ - 3 Sty 2001

Hukałowicz - skrzynie biegów****

Mechanika samochodowa Hukałowicz to profesjonalna regeneracja sprzęgieł, naprawa skrzyń biegów automatycznych, manualnych i półautomatycznych. Zapraszamy również na przeglądy. Szybko dotrzemy do źródła każdej awarii!

http://www.skrzynie-biegow.eu/ - 4 Sty 2019

Hydraulik Gdynia****

Korzystam z najnowocześniejszych technologii i trwałych rozwiązań, które spełniają europejskie standardy. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, zjawię się zawsze na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić pełne bezpieczeństwo dla Ciebie, Twojej rodziny i domu. Przyjeżdżam zawsze w czystym uniformie, z identyfikatorem i pokrowcami na buty by nie brudzić Ci podłogi.

http://gdynia-hydraulik.blogspot.com/ - 12 Mar 2014

Hydro-dex****

Wrocławska firma oferująca takie usługi, jak regeneracja pomp zębatych i tłoczkowych, a także naprawa zaworów oraz rozdzielaczy hydraulicznych. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą.

http://www.hydro-dex.com/ - 1 Sie 2018

Hydro-dyna****

Siedziba firmy Hydro-dyna mieści się we Wrocławiu. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki. Specjalizujemy się w naprawie oraz regeneracji pomp tłoczkowych i zębatych, rozdzielaczy oraz zaworów hydraulicznych.

http://www.hydro-dyna.pl/ - 1 Sie 2018

Hydroserwis - naprawa silników hydraulicznych****

Strona internetowa firmy świadczącej naprawdę pomp, rozdzielaczy, silników i innych elementów hydrauliki siłowej. Firma oferuje serwis i regenerację maszyn budowlanych na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

http://www.hydroserwishs.pl/ - 2 Mar 2018

Iglocar - serwis klimatyzacji samochodowej****

Świadczymy usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej. Iglocar zajmuje się również montażem i regeneracją kompresorów oraz systemów Webcasto.

http://www.iglocar.radom.pl/ - 6 Maj 2017

Induserwis - cybanty, obejmy i uchwyty do rur****

Firma świadcząca usługi remontowo-budowlane, która zajmuje się również produkcją systemów mocowania. W jej ofercie dostępne są m.in. cybanty, a także obejmy i uchwyty do rur.

http://www.induserwis.pl/ - 27 Lut 2015