KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (404)

Instal-max hydraulik Kraków.****

Witamy.Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego czym się zajmujemy,dość napisać,że paramy się tylko i wyłącznie hydrauliką,lubimy to co robimy i mamy już kilkunastoletnie doświadczenie w branży.A zatem-oferujemy kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.hydraulik-krakow.com.pl/ - 25 Lut 2015

Intergrafix: Używane maszyny offsetowe, drukarskie i poligraficzne, czyszczenie suchym lodem****

Firma zajmuje się dystrybucją, serwisowaniem oraz czyszczeniem suchym lodem urządzeń poligraficznych. W ofercie znaleźć można nowe i używane maszyny drukarskie, introligatorskie i offsetowe.

http://www.intergrafix.pl/ - 3 Lip 2014

JAR-TECH - kabiny natryskowe****

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się sprzedażą części do urządzeń sanitarnych. Prowadzimy również fachowy serwis. Naprawiamy nie tylko spłuczki, ale także wanny z hydromasażem oraz kabiny prysznicowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.kabiny-spluczki-lodz.pl/ - 20 Mar 2018

Kamienieniarstwo Wrzos****

Firma oferuje szeroki wybór kształtów nagrobków granitowych i liternictwa (także na indywidualne zamówienie), a także galanterię nagrobną i usługi takie jak demontaż nagrobka na pogrzeb, naprawy, remonty i uzupełnianie liternictwa. Na stronie można obejrzeć przykładowe dzieła rzemieślników kamieniarstwa Wrzos.

http://kamieniarstwo-wrzos.pl/ - 20 Wrz 2013

Kasy fiskalne Katowice****

Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

http://www.kasyfiskalne.slask.pl/ - 14 Gru 2009

Kempiński Serwis - serwis wózków widłowych****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem wózków widłowych. W ofercie znaleźć można urządzenia ręczne i elektryczne, a także platformowe i magazynowe. Firma udostępnia paleciaki znanych marek, takich jak np. Zakrem. Usługi naprawcze realizowane są w krótkim czasie.

http://www.kempinskiserwis.pl/ - 5 Lis 2014

Klimatest-Serwis****

Strona internetowa poznańskiego serwisu klimatyzacji, oferującego montaż wentylacji, wodę lodową i systemy VRF. Firma zajmuje się również dokonywaniem przeglądów i napraw.

http://www.klimatestserwis.pl/ - 2 Paź 2017

Klim-Ka, Montaż klimatyzacji, klimatyzacja Wieliczka, Kraków, małopolskie****

Wykonujemy klimatyzacje we wszystkich rodzajach budynków i pomieszczeń. W bogatej gamie świadczonych usług, posiadamy zarówno najprostsze instalacje klimatyzacji w oparciu o pojedynczy split, jak również rozbudowane klimatyzacje z zabudowanymi układami rozprowadzania zimnego powietrza, dedykowane do biur oraz sklepów i pozostałych obiektów komercyjnych. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie znanych i cenionych firm, jak na przykład LG. Terenem naszej działalności jest Wieliczka, Kraków i cała Małopolska.

http://neofirmy.net/instalacje,montaz-klimatyzacji-klimatyzacja-wieliczka-krakow-malopolskie,wieliczka,malopolskie-289.html - 6 Maj 2016

KOIKO****

Witryna firmy KOIKO, która oprócz sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego, oferuje także instalację i konserwację central i sieci telefonicznych zakładowych, bezprzewodowych systemów telefonicznych, budowę sieci ISDN, naprawę i konserwację faxów Panasonic. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz kontakt z firmą.

http://www.koiko.profit.pl/ - 21 Lis 2001

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin****

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin tel. 668193591 oferuje usługi w zakresie: naprawa komputerów Lublin, usuwanie wirusów Lublin, przegrywanie kaset VHS i audio Lublin, odzyskiwanie danych Lublin, pozycjonowanie stron www Lublin, instalacja Linuxa Lublin. Dojazd w Lublinie bezpłatny. Studenci, emeryci i renciści 10 zł zniżki. Nie pobieram żadnych opłat w przypadku nie wykonania usługi. Pomoc w zakupie i instalacji routerów, drukarek, laptopów innego sprzętu. Na życzenie wystawiam rachunek.

http://www.kompanlublin.pl/ - 9 Paź 2015