KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (393)

Kasy fiskalne Katowice****

Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

http://www.kasyfiskalne.slask.pl/ - 14 Gru 2009

Kempiński Serwis - serwis wózków widłowych****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem wózków widłowych. W ofercie znaleźć można urządzenia ręczne i elektryczne, a także platformowe i magazynowe. Firma udostępnia paleciaki znanych marek, takich jak np. Zakrem. Usługi naprawcze realizowane są w krótkim czasie.

http://www.kempinskiserwis.pl/ - 5 Lis 2014

Klimatest-Serwis****

Strona internetowa poznańskiego serwisu klimatyzacji, oferującego montaż wentylacji, wodę lodową i systemy VRF. Firma zajmuje się również dokonywaniem przeglądów i napraw.

http://www.klimatestserwis.pl/ - 2 Paź 2017

Klim-Ka, Montaż klimatyzacji, klimatyzacja Wieliczka, Kraków, małopolskie****

Wykonujemy klimatyzacje we wszystkich rodzajach budynków i pomieszczeń. W bogatej gamie świadczonych usług, posiadamy zarówno najprostsze instalacje klimatyzacji w oparciu o pojedynczy split, jak również rozbudowane klimatyzacje z zabudowanymi układami rozprowadzania zimnego powietrza, dedykowane do biur oraz sklepów i pozostałych obiektów komercyjnych. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie znanych i cenionych firm, jak na przykład LG. Terenem naszej działalności jest Wieliczka, Kraków i cała Małopolska.

http://neofirmy.net/instalacje,montaz-klimatyzacji-klimatyzacja-wieliczka-krakow-malopolskie,wieliczka,malopolskie-289.html - 6 Maj 2016

KOIKO****

Witryna firmy KOIKO, która oprócz sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego, oferuje także instalację i konserwację central i sieci telefonicznych zakładowych, bezprzewodowych systemów telefonicznych, budowę sieci ISDN, naprawę i konserwację faxów Panasonic. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz kontakt z firmą.

http://www.koiko.profit.pl/ - 21 Lis 2001

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin****

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin tel. 668193591 oferuje usługi w zakresie: naprawa komputerów Lublin, usuwanie wirusów Lublin, przegrywanie kaset VHS i audio Lublin, odzyskiwanie danych Lublin, pozycjonowanie stron www Lublin, instalacja Linuxa Lublin. Dojazd w Lublinie bezpłatny. Studenci, emeryci i renciści 10 zł zniżki. Nie pobieram żadnych opłat w przypadku nie wykonania usługi. Pomoc w zakupie i instalacji routerów, drukarek, laptopów innego sprzętu. Na życzenie wystawiam rachunek.

http://www.kompanlublin.pl/ - 9 Paź 2015

KORDALEWSKI ANDRZEJ pracownia zegarmistrzowska****

Posiadająca siedzibę w Warszawie Pracownia Zegarmistrzowska Andrzeja Kordalewskiego gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnim, liczącym ponad 70 lat doświadczeniem. Proponujemy Państwu pełen zakres usług zegarmistrzowskich - renowację, naprawę czy też wymianę część i w zegarach każdego rodzaju. Zajmujemy się zegarkami starymi, nowoczesnymi a ponadto antykami. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań, żeby przedmiot służył właścicielowi jak najdłużej. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji.

http://zegarmistrzkordalewski.pl/ - 19 Gru 2016

KSEROGRAF.PL serwis drukarek****

W ofercie firmy Kserograf.pl odnajdą Państwo szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu biura w urządzenia biurowe. Kierujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Realizujemy kopie oraz wydruki wysokiej klasy na cyfrowych urządzeniach laserowych. Realizujemy także ekspertyzy techniczne sprzętu, wyceny napraw oraz kosztorysy. Potwierdzeniem naszej rzetelności są protekcje, które wystawiają nam użytkownicy. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać przewidywaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://kserograf.pl/ - 17 Paź 2013

LIBER ZENON montaż wind małopolskie****

Zakład Elektroniki Dźwigowej Liber to jedna z najstarszych firm dźwigowych na Podhalu. Przedsiębiorstwo wykonuje modernizację, montaż i konserwację wind osobowych i towarowych. Poza urządzeniami dźwigowymi obsługuje także platformy dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowani konserwatorzy gwarantują bezpieczne oraz bezawaryjne działanie wind oraz ich wygodną eksploatację przez użytkowników. Firma zaświadcza swoje usługi w budynkach mieszkalnych i usługowych, pensjonatach, hotelach i innych obiektach. Obecnie zakład obsługuje kilkaset wind i urządzeń dźwigowych w Zakopanem oraz całym województwie małopolskim. Więcej o firmie oraz szczegóły oferty na stronie.

http://www.naprawawindzakopane.pl/ - 30 Sie 2017

Maszyny CNC: obrabiarki - obróbka skrawaniem****

Jeżeli poszukują Państwo firmy, której specjalnością jest obróbka skrawaniem i serwis CNC - zapraszamy do nas! Maszyny CNC takie jak obrabiarki to nasz chleb powszedni, dlatego nie zawiedziemy swoich klientów. Zachęcamy do współpracy z firmą, która CNC zna od podszewki.

http://www.enermet.pl/ - 4 Wrz 2012