KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (412)

INPROSYSTEM niszczarki****

Firma Inprosystem Sp. z o.o. zaprasza do współpracy. Nasza specjalność to sprzedaż, dzierżawa, najem i serwis kserokopiarek, urządzeń drukujących i innych. Prowadzimy serwis i sprzedaż artykułów eksploatacyjnych do kserokopiarek, drukarek i pozostałych urządzeń biurowych takich marek jak: Konica Minolta, Develop, Toshiba, Olivetti, Ricoch, HP, Panasonic i inne. W ofercie urządzeń biurowych znajdą Państwo: niszczarki, trymery, gilotyny, bindownice, laminatory, system archiwizacji, akcesoria komputerowe, środki czystości, telefax, liczarki. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby każde zamówienie było realizowane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej na naszej stronie internetowej.

http://www.inprosystem.pl/ - 6 Sie 2013

Instalcompact-service sp. z o.o.****

W ofercie firmy dostępny jest profesjonalny serwis infrastruktury technicznej obiektów. Znajdziecie u nas pomoc w wykonywaniu napraw zestawów hydroforowych, systemów przeciwpożarowych czy przepompowania wody. Obsługujemy klimatyzację oraz wentylację.

http://www.instalcompact-service.pl/ - 27 Lut 2014

Instal-Eko Technika Grzewcza Serwis Montaż Kotłów - Toruń****

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych marki De Dietrich, Baxi, Viessmann, Buderus, Weishaupt, Korting, Giersch. Oferujemy również: sprzedaż urządzeń grzewczych, części; nadzór i odbiór instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji gazowych.

http://instal-eko.eu/ - 10 Wrz 2015

Instal-max hydraulik Kraków.****

Witamy.Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego czym się zajmujemy,dość napisać,że paramy się tylko i wyłącznie hydrauliką,lubimy to co robimy i mamy już kilkunastoletnie doświadczenie w branży.A zatem-oferujemy kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.hydraulik-krakow.com.pl/ - 25 Lut 2015

Intergrafix: Używane maszyny offsetowe, drukarskie i poligraficzne, czyszczenie suchym lodem****

Firma zajmuje się dystrybucją, serwisowaniem oraz czyszczeniem suchym lodem urządzeń poligraficznych. W ofercie znaleźć można nowe i używane maszyny drukarskie, introligatorskie i offsetowe.

http://www.intergrafix.pl/ - 3 Lip 2014

JAR-TECH - kabiny natryskowe****

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się sprzedażą części do urządzeń sanitarnych. Prowadzimy również fachowy serwis. Naprawiamy nie tylko spłuczki, ale także wanny z hydromasażem oraz kabiny prysznicowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.kabiny-spluczki-lodz.pl/ - 20 Mar 2018

Kamienieniarstwo Wrzos****

Firma oferuje szeroki wybór kształtów nagrobków granitowych i liternictwa (także na indywidualne zamówienie), a także galanterię nagrobną i usługi takie jak demontaż nagrobka na pogrzeb, naprawy, remonty i uzupełnianie liternictwa. Na stronie można obejrzeć przykładowe dzieła rzemieślników kamieniarstwa Wrzos.

http://kamieniarstwo-wrzos.pl/ - 20 Wrz 2013

Kasy fiskalne Katowice****

Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

http://www.kasyfiskalne.slask.pl/ - 14 Gru 2009

Kempiński Serwis - serwis wózków widłowych****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem wózków widłowych. W ofercie znaleźć można urządzenia ręczne i elektryczne, a także platformowe i magazynowe. Firma udostępnia paleciaki znanych marek, takich jak np. Zakrem. Usługi naprawcze realizowane są w krótkim czasie.

http://www.kempinskiserwis.pl/ - 5 Lis 2014

Klimatest-Serwis****

Strona internetowa poznańskiego serwisu klimatyzacji, oferującego montaż wentylacji, wodę lodową i systemy VRF. Firma zajmuje się również dokonywaniem przeglądów i napraw.

http://www.klimatestserwis.pl/ - 2 Paź 2017