KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (404)

KORDALEWSKI ANDRZEJ pracownia zegarmistrzowska****

Posiadająca siedzibę w Warszawie Pracownia Zegarmistrzowska Andrzeja Kordalewskiego gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnim, liczącym ponad 70 lat doświadczeniem. Proponujemy Państwu pełen zakres usług zegarmistrzowskich - renowację, naprawę czy też wymianę część i w zegarach każdego rodzaju. Zajmujemy się zegarkami starymi, nowoczesnymi a ponadto antykami. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań, żeby przedmiot służył właścicielowi jak najdłużej. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji.

http://zegarmistrzkordalewski.pl/ - 19 Gru 2016

KSEROGRAF.PL serwis drukarek****

W ofercie firmy Kserograf.pl odnajdą Państwo szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu biura w urządzenia biurowe. Kierujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Realizujemy kopie oraz wydruki wysokiej klasy na cyfrowych urządzeniach laserowych. Realizujemy także ekspertyzy techniczne sprzętu, wyceny napraw oraz kosztorysy. Potwierdzeniem naszej rzetelności są protekcje, które wystawiają nam użytkownicy. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać przewidywaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://kserograf.pl/ - 17 Paź 2013

LIBER ZENON montaż wind małopolskie****

Zakład Elektroniki Dźwigowej Liber to jedna z najstarszych firm dźwigowych na Podhalu. Przedsiębiorstwo wykonuje modernizację, montaż i konserwację wind osobowych i towarowych. Poza urządzeniami dźwigowymi obsługuje także platformy dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowani konserwatorzy gwarantują bezpieczne oraz bezawaryjne działanie wind oraz ich wygodną eksploatację przez użytkowników. Firma zaświadcza swoje usługi w budynkach mieszkalnych i usługowych, pensjonatach, hotelach i innych obiektach. Obecnie zakład obsługuje kilkaset wind i urządzeń dźwigowych w Zakopanem oraz całym województwie małopolskim. Więcej o firmie oraz szczegóły oferty na stronie.

http://www.naprawawindzakopane.pl/ - 30 Sie 2017

Maszyny CNC: obrabiarki - obróbka skrawaniem****

Jeżeli poszukują Państwo firmy, której specjalnością jest obróbka skrawaniem i serwis CNC - zapraszamy do nas! Maszyny CNC takie jak obrabiarki to nasz chleb powszedni, dlatego nie zawiedziemy swoich klientów. Zachęcamy do współpracy z firmą, która CNC zna od podszewki.

http://www.enermet.pl/ - 4 Wrz 2012

MC-FOTO Serwis cyfrowych aparatów fotograficznych****

Firma MC-FOTO zajmuje się kompleksową, wysyłkową naprawą cyfrowych apartów fotograficznych. Umożliwiamy naprawę aparatu bez wychodzenia z domu

http://www.mc-foto.pl/ - 13 Lis 2006

Mechanik samochodowy Gdynia****

Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w branży lakierniczej i blacharskiej oferując Klientom usługi najwyższej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii i doświadczenia sprawdzonego i wykwalifikowanego zespołu. Wspomagamy procesu obiegu dokumentów w związku z likwidacją szkody. Oferujemy pomoc drogową oraz samochody zastępcze.

http://www.car.gd.pl/ - 14 Sty 2015

Mechanika pojazdowa - autonaprawa****

Strona zakładu naprawy samochodów osobowych w Piotrkowie Trybunalskim - mechanika pojazdowa, autoalrmy, multilocki, instalacje gazowe

http://roszmar.republika.pl/tat/index.htm - 12 Gru 2003

Mechanika Pojazdowa Stanisław Możdżeń****

Naprawy bieżące, remonty, przeglądy, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, tir, ciagniki siodłowe, Tarnowo Podgórne.

http://www.mechanika-pojazdowa.com.pl/ - 9 Lut 2005

Mechanix MD - regeneracja, naprawa i wyważanie wałów napędowych****

Strona firmy Mechanix MD, której działalność opiera się na naprawie, regeneracji, a także wyważaniu wałów napędowych. Jej oferta obejmuje ponadto sprzedaż różnego rodzaju części do tego podzespołu, wśród których dostępne są m.in. krzyżaki, podpory i tuleje centrujące.

http://www.wal-napedowy.pl/ - 31 Mar 2015

MIDAS Polska****

Strona firmy MIDAS Polska - światowego lidera w błyskawicznych naprawach wszystkich marek samochodów.

http://www.midas-polska.pl/ - 27 Lut 2001