KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (397)

LIBER ZENON montaż wind małopolskie****

Zakład Elektroniki Dźwigowej Liber to jedna z najstarszych firm dźwigowych na Podhalu. Przedsiębiorstwo wykonuje modernizację, montaż i konserwację wind osobowych i towarowych. Poza urządzeniami dźwigowymi obsługuje także platformy dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowani konserwatorzy gwarantują bezpieczne oraz bezawaryjne działanie wind oraz ich wygodną eksploatację przez użytkowników. Firma zaświadcza swoje usługi w budynkach mieszkalnych i usługowych, pensjonatach, hotelach i innych obiektach. Obecnie zakład obsługuje kilkaset wind i urządzeń dźwigowych w Zakopanem oraz całym województwie małopolskim. Więcej o firmie oraz szczegóły oferty na stronie.

http://www.naprawawindzakopane.pl/ - 30 Sie 2017

Maszyny CNC: obrabiarki - obróbka skrawaniem****

Jeżeli poszukują Państwo firmy, której specjalnością jest obróbka skrawaniem i serwis CNC - zapraszamy do nas! Maszyny CNC takie jak obrabiarki to nasz chleb powszedni, dlatego nie zawiedziemy swoich klientów. Zachęcamy do współpracy z firmą, która CNC zna od podszewki.

http://www.enermet.pl/ - 4 Wrz 2012

MC-FOTO Serwis cyfrowych aparatów fotograficznych****

Firma MC-FOTO zajmuje się kompleksową, wysyłkową naprawą cyfrowych apartów fotograficznych. Umożliwiamy naprawę aparatu bez wychodzenia z domu

http://www.mc-foto.pl/ - 13 Lis 2006

Mechanik samochodowy Gdynia****

Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w branży lakierniczej i blacharskiej oferując Klientom usługi najwyższej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii i doświadczenia sprawdzonego i wykwalifikowanego zespołu. Wspomagamy procesu obiegu dokumentów w związku z likwidacją szkody. Oferujemy pomoc drogową oraz samochody zastępcze.

http://www.car.gd.pl/ - 14 Sty 2015

Mechanika pojazdowa - autonaprawa****

Strona zakładu naprawy samochodów osobowych w Piotrkowie Trybunalskim - mechanika pojazdowa, autoalrmy, multilocki, instalacje gazowe

http://roszmar.republika.pl/tat/index.htm - 12 Gru 2003

Mechanika Pojazdowa Stanisław Możdżeń****

Naprawy bieżące, remonty, przeglądy, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, tir, ciagniki siodłowe, Tarnowo Podgórne.

http://www.mechanika-pojazdowa.com.pl/ - 9 Lut 2005

Mechanix MD - regeneracja, naprawa i wyważanie wałów napędowych****

Strona firmy Mechanix MD, której działalność opiera się na naprawie, regeneracji, a także wyważaniu wałów napędowych. Jej oferta obejmuje ponadto sprzedaż różnego rodzaju części do tego podzespołu, wśród których dostępne są m.in. krzyżaki, podpory i tuleje centrujące.

http://www.wal-napedowy.pl/ - 31 Mar 2015

MIDAS Polska****

Strona firmy MIDAS Polska - światowego lidera w błyskawicznych naprawach wszystkich marek samochodów.

http://www.midas-polska.pl/ - 27 Lut 2001

MM-TOOLS - narzędzia do obróbki marki Walter****

Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne narzędzia do obróbki skrawaniem. W asortymencie znajdują się produkty znanej marki Walter. Wykonane zostały z wytrzymałych tworzyw.

http://www.walter-tools.com.pl/ - 20 Maj 2017

Montaż Naprawa Pieców i Bojlerów Gazowych 692-35-32-57 Vaillant Viessmann Buderus Junkers Szczecin****

Działamy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy partnerami wiodących na rynkach europejskich producentów kotłów , bojlerów i urządzeń gazowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie usług związanych z ciepłą wodą, gazem i ogrzewaniem. Zajmujemy się głównie serwisem kotłów i bojlerów gazowych firmy Vaillant, Junkers,Viessmann,Buderus, Torus, Termet,Beretta,Mora,Imergas,Ariston,Elgaz,Nectra,Sounier Duval. Montujemy Grzejniki i cały asortyment techniki grzewczej. Prowadzimy sprzedaż, montaż, serwis urządzeń w szczecinie i województwie zachodniopomorskim. W zakresie naszych usług mają miejsce takie czynności jak: Przeglądy okresowe,czyszczenie i regulacja pieców gazowych,naprawa pieców, kotłow ,wymiana starych pieców na nowe. Jako wykonawcy doradzamy naszym klientom odnośnie doboru urządzeń, lub ich współpracy z istniejącymi systemami .692-353-257

http://www.vaillantserwis.com.pl/ - 22 Mar 2014