KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (426)

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin****

KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin tel. 668193591 oferuje usługi w zakresie: naprawa komputerów Lublin, usuwanie wirusów Lublin, przegrywanie kaset VHS i audio Lublin, odzyskiwanie danych Lublin, pozycjonowanie stron www Lublin, instalacja Linuxa Lublin. Dojazd w Lublinie bezpłatny. Studenci, emeryci i renciści 10 zł zniżki. Nie pobieram żadnych opłat w przypadku nie wykonania usługi. Pomoc w zakupie i instalacji routerów, drukarek, laptopów innego sprzętu. Na życzenie wystawiam rachunek.

http://www.kompanlublin.pl/ - 9 Paź 2015

KORDALEWSKI ANDRZEJ pracownia zegarmistrzowska****

Posiadająca siedzibę w Warszawie Pracownia Zegarmistrzowska Andrzeja Kordalewskiego gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnim, liczącym ponad 70 lat doświadczeniem. Proponujemy Państwu pełen zakres usług zegarmistrzowskich - renowację, naprawę czy też wymianę część i w zegarach każdego rodzaju. Zajmujemy się zegarkami starymi, nowoczesnymi a ponadto antykami. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań, żeby przedmiot służył właścicielowi jak najdłużej. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji.

http://zegarmistrzkordalewski.pl/ - 19 Gru 2016

KP Serwis Okien - regulacja i konserwacja bram****

Jeśli zawiasy nie spełniają swojego zadania, a brama wjazdowa wymaga naprawy, nie zwlekaj i skorzystaj ze wsparcia fachowców. KP Serwis Okien zajmuje się regulacją i konserwacją bram, drzwi oraz okien.

http://www.oknaserwis.eu/ - 1 Gru 2018

Krip-Serwis****

Oferujemy szybką i skuteczną naprawę lodówek. Krip-Serwis to także skup kuchenek używanych oraz innego sprzętu AGD. Nasza siedziba znajduje się na Bemowie, jednak usługi świadczymy do 30 km od granic Warszawy.

http://www.krip-serwis.pl/ - 24 Paź 2018

KSEROGRAF.PL serwis drukarek****

W ofercie firmy Kserograf.pl odnajdą Państwo szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu biura w urządzenia biurowe. Kierujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Realizujemy kopie oraz wydruki wysokiej klasy na cyfrowych urządzeniach laserowych. Realizujemy także ekspertyzy techniczne sprzętu, wyceny napraw oraz kosztorysy. Potwierdzeniem naszej rzetelności są protekcje, które wystawiają nam użytkownicy. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać przewidywaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://kserograf.pl/ - 17 Paź 2013

LCD serwis - skup smartfonów****

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej naprawy telefonów komórkowych oraz innego rodzaju sprzętu marki Apple. Oprócz tego LCD serwis oferuje skup smartfonów - zarówno tych starszych, jak i nowszych modeli.

http://lcd-serwis.pl/ - 19 Lip 2019

LIBER ZENON montaż wind małopolskie****

Zakład Elektroniki Dźwigowej Liber to jedna z najstarszych firm dźwigowych na Podhalu. Przedsiębiorstwo wykonuje modernizację, montaż i konserwację wind osobowych i towarowych. Poza urządzeniami dźwigowymi obsługuje także platformy dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowani konserwatorzy gwarantują bezpieczne oraz bezawaryjne działanie wind oraz ich wygodną eksploatację przez użytkowników. Firma zaświadcza swoje usługi w budynkach mieszkalnych i usługowych, pensjonatach, hotelach i innych obiektach. Obecnie zakład obsługuje kilkaset wind i urządzeń dźwigowych w Zakopanem oraz całym województwie małopolskim. Więcej o firmie oraz szczegóły oferty na stronie.

http://www.naprawawindzakopane.pl/ - 30 Sie 2017

Maszyny CNC: obrabiarki - obróbka skrawaniem****

Jeżeli poszukują Państwo firmy, której specjalnością jest obróbka skrawaniem i serwis CNC - zapraszamy do nas! Maszyny CNC takie jak obrabiarki to nasz chleb powszedni, dlatego nie zawiedziemy swoich klientów. Zachęcamy do współpracy z firmą, która CNC zna od podszewki.

http://www.enermet.pl/ - 4 Wrz 2012

MC-FOTO Serwis cyfrowych aparatów fotograficznych****

Firma MC-FOTO zajmuje się kompleksową, wysyłkową naprawą cyfrowych apartów fotograficznych. Umożliwiamy naprawę aparatu bez wychodzenia z domu

http://www.mc-foto.pl/ - 13 Lis 2006

Mechanik samochodowy Gdynia****

Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w branży lakierniczej i blacharskiej oferując Klientom usługi najwyższej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii i doświadczenia sprawdzonego i wykwalifikowanego zespołu. Wspomagamy procesu obiegu dokumentów w związku z likwidacją szkody. Oferujemy pomoc drogową oraz samochody zastępcze.

http://www.car.gd.pl/ - 14 Sty 2015

Informacje dodatkowe