KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (397)

Montaż, serwis oraz naprawa. Bramy garażowe, skrzydłowe, przesuwne. Montaż szlabanów i automatyyki****

Profesjonalny montaż i serwis bram garażowych ,wjazdowych, szlabanów, rolet, domofonów. Naprawa oraz serwis automatyki bramowej. Obmiary i doradztwo.

http://www.bramnet.pl/ - 23 Paź 2013

Moto Solid Plus - regeneracja zacisków hamulcowych i naprawa skrzyni biegów****

Oferta warsztatu Moto Solid Plus, oferującego takie usługi, jak naprawa silników, skrzyni biegów oraz turbosprężarek, a także regeneracja zacisków hamulcowych.

http://www.motosolidplus.pl/ - 9 Paź 2015

M&T Auto-Partner****

Przedsiębiorstwo M&T Auto-Partner jest partnerem cenionej niemieckiej marki Twin Busch – producenta profesjonalnego wyposażenia warsztatowego. W asortymencie znaleźć można między innymi podnośniki dwukolumnowe, nożycowe, do ciężarówek, wyważarki, montażownice i wiele innych maszyn wybieranych przez serwisy w całej Europie.

http://www.podnosniki-warsztatowe.pl/ - 27 Lis 2017

Naprawa agd warszawa****

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu sprzętów AGD to PHU AGD będzie najlepszym wyborem. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług. Nasi pracownicy są świetnie wyszkoleni i potrafią naprawić nawet najbardziej skomplikowane urządzenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu AGD i prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie.

http://www.phuagd.pl/ - 14 Lis 2012

Naprawa głowic WEPS****

W ofercie: regeneracja silników, szlify wałów korbowych, naprawa głowic.

http://www.weps.fdf.pl/ - 26 Paź 2004

Naprawa i Konserwacja Urządzeń Chłodniczych - Boratyński****

Dzięki sporemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży zapewniamy fachową obsługę, doradztwo techniczne, montaż a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych.

http://www.chlodnictwo.kalisz.pl/ - 4 Maj 2013

Naprawa i regeneracja aparatury kontrolno - pomiarowej****

Strona przedstawia zakres działalności i wykonywanych usług Firmy Handlowo - Usługowej z Gniezna, specjalizującej się w naprawie i regeneracji aparatury kontrolno - pomiarowej (manometry, wakuometry, termometry).

http://precyzja.gniezno.pl/ - 21 Lut 2005

Naprawa Lodówek i Zamrażarek- Serwis Poznań****

Serwis, naprawa lodówek i zamrażarek oraz innych urządzeń chłodniczych. Dojazd i naprawa w domu u klienta. Działamy od 1989 r. w Poznaniu i okolicy.

http://www.naprawalodowekpoznan.com.pl/ - 5 Paź 2010

Naprawa Lodówek Kraków Serwis Lodówki****

Zepsuta lodówka? Naprawa zamrażarki? Serwis chłodziarki lub lady chłodniczej? Przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę – szybko i w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu chłodniczego dla prywatnych klientów, firm i przemysłu. Profesjonalnie wykonujemy nasze działania w Krakowie i okolicach. Nasze doświadczenie w naprawach sprzętu chłodniczego zdobywamy już od wielu lat, co tytułuje nas weteranami branży. Od początku działalności naszej firmy staramy się dopasowywać usługi do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Cenimy wygodę naszego klienta, dlatego naprawy lodówek, zamrażarek i chłodziarko zamrażarek staramy się wykonywać na miejscu w krótkim czasie. Jest to możliwe za sprawą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, który umożliwia precyzyjne i szybkie zlokalizowanie uszkodzeń, a następnie ich usunięcie.

http://www.serwis-lodówek.pl/ - 1 Lip 2015

Naprawa piecyków gazowych****

Firma Kwant Serwis specjalizuje się w naprawie i wymianie piecyków gazowych. Działamy przede wszystkim na terenie woj. śląskiego - Katowice, Siemianowice, Chorzów. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, dzięki którym nasze rozwiązania cechuje zarówno efektywność oraz bezpieczeństwo Montujemy i wymieniamy urządzenie uznanych marek takich jak: Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Termet. Prowadzimy także usługi doradcze przy doborze odpowiednich urządzeń – przepływowych podgrzewacz wody

http://www.kwant-serwis.pl/ - 9 Paź 2014