KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (402)

Montaż Naprawa Pieców i Bojlerów Gazowych 692-35-32-57 Vaillant Viessmann Buderus Junkers Szczecin****

Działamy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy partnerami wiodących na rynkach europejskich producentów kotłów , bojlerów i urządzeń gazowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie usług związanych z ciepłą wodą, gazem i ogrzewaniem. Zajmujemy się głównie serwisem kotłów i bojlerów gazowych firmy Vaillant, Junkers,Viessmann,Buderus, Torus, Termet,Beretta,Mora,Imergas,Ariston,Elgaz,Nectra,Sounier Duval. Montujemy Grzejniki i cały asortyment techniki grzewczej. Prowadzimy sprzedaż, montaż, serwis urządzeń w szczecinie i województwie zachodniopomorskim. W zakresie naszych usług mają miejsce takie czynności jak: Przeglądy okresowe,czyszczenie i regulacja pieców gazowych,naprawa pieców, kotłow ,wymiana starych pieców na nowe. Jako wykonawcy doradzamy naszym klientom odnośnie doboru urządzeń, lub ich współpracy z istniejącymi systemami .692-353-257

http://www.vaillantserwis.com.pl/ - 22 Mar 2014

Montaż, serwis oraz naprawa. Bramy garażowe, skrzydłowe, przesuwne. Montaż szlabanów i automatyyki****

Profesjonalny montaż i serwis bram garażowych ,wjazdowych, szlabanów, rolet, domofonów. Naprawa oraz serwis automatyki bramowej. Obmiary i doradztwo.

http://www.bramnet.pl/ - 23 Paź 2013

Moto Solid Plus - regeneracja zacisków hamulcowych i naprawa skrzyni biegów****

Oferta warsztatu Moto Solid Plus, oferującego takie usługi, jak naprawa silników, skrzyni biegów oraz turbosprężarek, a także regeneracja zacisków hamulcowych.

http://www.motosolidplus.pl/ - 9 Paź 2015

M&T Auto-Partner****

Przedsiębiorstwo M&T Auto-Partner jest partnerem cenionej niemieckiej marki Twin Busch – producenta profesjonalnego wyposażenia warsztatowego. W asortymencie znaleźć można między innymi podnośniki dwukolumnowe, nożycowe, do ciężarówek, wyważarki, montażownice i wiele innych maszyn wybieranych przez serwisy w całej Europie.

http://www.podnosniki-warsztatowe.pl/ - 27 Lis 2017

Naprawa agd warszawa****

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu sprzętów AGD to PHU AGD będzie najlepszym wyborem. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług. Nasi pracownicy są świetnie wyszkoleni i potrafią naprawić nawet najbardziej skomplikowane urządzenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu AGD i prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie.

http://www.phuagd.pl/ - 14 Lis 2012

Naprawa głowic WEPS****

W ofercie: regeneracja silników, szlify wałów korbowych, naprawa głowic.

http://www.weps.fdf.pl/ - 26 Paź 2004

Naprawa i Konserwacja Urządzeń Chłodniczych - Boratyński****

Dzięki sporemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży zapewniamy fachową obsługę, doradztwo techniczne, montaż a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych.

http://www.chlodnictwo.kalisz.pl/ - 4 Maj 2013

Naprawa i regeneracja aparatury kontrolno - pomiarowej****

Strona przedstawia zakres działalności i wykonywanych usług Firmy Handlowo - Usługowej z Gniezna, specjalizującej się w naprawie i regeneracji aparatury kontrolno - pomiarowej (manometry, wakuometry, termometry).

http://precyzja.gniezno.pl/ - 21 Lut 2005

Naprawa Lodówek i Zamrażarek- Serwis Poznań****

Serwis, naprawa lodówek i zamrażarek oraz innych urządzeń chłodniczych. Dojazd i naprawa w domu u klienta. Działamy od 1989 r. w Poznaniu i okolicy.

http://www.naprawalodowekpoznan.com.pl/ - 5 Paź 2010

Naprawa Lodówek Kraków Serwis Lodówki****

Zepsuta lodówka? Naprawa zamrażarki? Serwis chłodziarki lub lady chłodniczej? Przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę – szybko i w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu chłodniczego dla prywatnych klientów, firm i przemysłu. Profesjonalnie wykonujemy nasze działania w Krakowie i okolicach. Nasze doświadczenie w naprawach sprzętu chłodniczego zdobywamy już od wielu lat, co tytułuje nas weteranami branży. Od początku działalności naszej firmy staramy się dopasowywać usługi do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Cenimy wygodę naszego klienta, dlatego naprawy lodówek, zamrażarek i chłodziarko zamrażarek staramy się wykonywać na miejscu w krótkim czasie. Jest to możliwe za sprawą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, który umożliwia precyzyjne i szybkie zlokalizowanie uszkodzeń, a następnie ich usunięcie.

http://www.serwis-lodówek.pl/ - 1 Lip 2015