KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > naprawy (407)

Naprawa i regeneracja aparatury kontrolno - pomiarowej****

Strona przedstawia zakres działalności i wykonywanych usług Firmy Handlowo - Usługowej z Gniezna, specjalizującej się w naprawie i regeneracji aparatury kontrolno - pomiarowej (manometry, wakuometry, termometry).

http://precyzja.gniezno.pl/ - 21 Lut 2005

Naprawa Lodówek i Zamrażarek- Serwis Poznań****

Serwis, naprawa lodówek i zamrażarek oraz innych urządzeń chłodniczych. Dojazd i naprawa w domu u klienta. Działamy od 1989 r. w Poznaniu i okolicy.

http://www.naprawalodowekpoznan.com.pl/ - 5 Paź 2010

Naprawa Lodówek Kraków Serwis Lodówki****

Zepsuta lodówka? Naprawa zamrażarki? Serwis chłodziarki lub lady chłodniczej? Przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę – szybko i w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu chłodniczego dla prywatnych klientów, firm i przemysłu. Profesjonalnie wykonujemy nasze działania w Krakowie i okolicach. Nasze doświadczenie w naprawach sprzętu chłodniczego zdobywamy już od wielu lat, co tytułuje nas weteranami branży. Od początku działalności naszej firmy staramy się dopasowywać usługi do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Cenimy wygodę naszego klienta, dlatego naprawy lodówek, zamrażarek i chłodziarko zamrażarek staramy się wykonywać na miejscu w krótkim czasie. Jest to możliwe za sprawą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, który umożliwia precyzyjne i szybkie zlokalizowanie uszkodzeń, a następnie ich usunięcie.

http://www.serwis-lodówek.pl/ - 1 Lip 2015

Naprawa piecyków gazowych****

Firma Kwant Serwis specjalizuje się w naprawie i wymianie piecyków gazowych. Działamy przede wszystkim na terenie woj. śląskiego - Katowice, Siemianowice, Chorzów. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, dzięki którym nasze rozwiązania cechuje zarówno efektywność oraz bezpieczeństwo Montujemy i wymieniamy urządzenie uznanych marek takich jak: Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Termet. Prowadzimy także usługi doradcze przy doborze odpowiednich urządzeń – przepływowych podgrzewacz wody

http://www.kwant-serwis.pl/ - 9 Paź 2014

Naprawa Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy****

Bosch Diesel Centrum - warsztat specjalizuje się w naprawie systemów zasilania silników Diesla. Diagnostyka, regulacja i naprawy układów wtrysku najnowszej generacji oraz starszego typu. Serwis pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, silników.

http://jpawlik.com.pl/ - 8 Kwi 2013

Naprawa pralek Lublin****

Strona prezentuje ofertę firmy specjalizującej się w naprawie pralek i drobnego sprzętu agd.

http://naprawa-pralek-lublin.com.pl/ - 11 Kwi 2017

Naprawa, serwis telefonów iphone, Samsung, Sony: Warszawa, Ochota, Mokotów****

TelHelp Warszawa Ochota (blisko Mokotów i Wola) - naprawa telefonu na miejscu i z dojazdem do klienta. Serwis telefonów komórkowych gsm - serwis telefonów Iphone, Samsung, Sony, Htc, Lg, Huawei. Zapraszamy - serwis telefonów komórkowych Warszawa centrum - Ochota, Moktów i Wola.

http://telhelp.pl/ - 12 Paź 2015

NAPRAWA SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO****

Nieważne gdzie mieszkasz, chcesz naprawić popsuty aparat, obiektyw, lampę fotograficzną? Zapakuj i wyslij pocztą lub kurierem - powiemy jaki koszt, naprawimy i odeślemy. Liczy się Twój czas, pieniądze i wygoda.

http://fototechnik.pl/ - 24 Sie 2005

NaprawEkran.pl - wymiana ekranu i szybki Apple iPhone - naprawa i serwis Warszawa****

Firma NaprawEkran.pl zajmuje się dokonywaniem napraw uszkodzonych telefonów marki Apple. Jej specjalnością jest szybka i tania naprawa ekranu iPhone, przy czym z usług tych można skorzystać w wyjątkowo wygodny sposób. Pracownicy firmy sami dojeżdżają do swych klientów, świadcząc usługi mobilne na terenie Warszawy, istnieje również możliwość dostarczenia telefonu do naprawy pocztą. Naprawa stłuczonej szybki Apple zwykle nie zajmuje więcej niż piętnaście minut, więcej czasu potrzeba tylko, jeśli usterka jest poważniejsza, ale nie ma zadania, z którym doświadczeni serwisanci firmy nie mogliby sobie poradzić, zwłaszcza że mają do dyspozycji oryginalne, wysokiej jakości części.

http://naprawekran.pl/ - 20 Lip 2018

Nap.Sil.Mot Mazury - Czartery jachtów - Naprawa silników****

Serwis i sprzedaż silników marki Mercury i Johnson oraz innych firm. Czarter jachtów na Mazurach: Tango, Tes, Sasanka. Kompleksowa zabudowa jachtów.

http://www.napsilmot.pl/ - 12 Lip 2005