KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > narzędzia (675)

Foltape S.C - sklep internetowy z narzędziami budowlanmi****

W ofercie sklepu internetowego Foltape S.C znajdują się narzędzia budowlane oraz pomiarowe. Asortyment obejmuje również liczne akcesoria malarskie oraz artykuły BHP.

http://tasmy-folie-narzedzia.pl/ - 30 Cze 2017

Formy wtryskowe i regeneracja form wtryskowych****

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie wykonywania form wtryskowych na detale z tworzyw sztucznych, form na metalowtryski oraz ich regeneracji.

http://www.forma-wtryskowa.pl/ - 19 Lip 2016

Frezy do drewna, trzpieniowe, elektrowrzeciona, narzędzia diamentowe - Elmat****

Oferta naszej firmy to liczne narzędzia skrawające. Znajdziecie Państwo u nas frezy do drewna (trzpieniowe lub palcowe), elektrowrzeciona, a także inne narzędzia diamentowe i skrawające.

http://elmattrading.com.pl/ - 23 Sie 2013

Gałecki - Sklep z narzędziami****

Jeżeli ktoś z Państwa szuka dystrybutora bram i ogrodzeń, który bardzo dobrze wywiązuje się ze wszystkich ustaleń, to zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy Gałecki. Przecież nasze bramy - automatyczne bądź garażowe, ale także ogrodzenia i elektronarzędzia to bardzo wysoka jakość, gwarancja, a także solidna cena. Zajmujemy się ponadto montażem automatyki - na terenie całego kraju.

http://www.xn--gaecki-4db.pl/ - 9 Wrz 2015

Gildemeister as55 dla klientów z całej Polski od firmy Automaten Technik.****

Mocno eksploatowane maszyny przemysłowe takie jak tokarki CNC czy tokarki konwencjonalne wymagają części zamiennych trwałych i niezawodnych. Dlatego zapraszamy na stronę producenta Automaten Technik, który od wielu lat współpracuje ze szwajcarskimi przedsiębiorcami. Pozwala nam to oferować produkty zarówno te najbardziej popularne, ale także trudno dostępne na rynku. W procesie produkcji korzystamy z nowoczesnych technik obróbki metalu przez co nasze części zamienne będą służyły przez długi czas.

http://www.automaten-technik.pl/ - 19 Mar 2014

Golibroda - Maszynki do golenia i pędzle****

Oferujemy praktyczne rozwiązania do poskramiania zarostu. W naszym asortymencie znajdują się maszynki do golenia i pędzle na wzór tradycyjnych narzędzi do pielęgnacji twarzy u mężczyzn. Proponujemy także klasyczne żyletki oraz akcesoria do pielęgnacji. Polecamy kompletne zestawy - idealne na prezent.

http://www.golibrodasklep.pl/ - 27 Lut 2015

GONAR****

Witryna i katalog produktów firmy wytwarzającej narzędzia wiertnicze, szybkozłącza i podzespoły do agregatów tynkarskich. Na stronie znajdziesz charakterystykę firmy, ofertę handolowo - usługową oraz katalog produktów.

http://www.gonar.com.pl/ - 19 Gru 2001

Gostar - narzędzia specjalne, ostrzenie i regeneracja****

Firma projektuje, wykonuje oraz wdraża narzędzia specjalne, oferuje takie usługi, jak ostrzenie i regeneracja narzędzi, nakłada wyjątkowo trwałe powłoki PVD, a także świadczy usługi doradcze z tego zakresu pozwalające między innymi na zoptymalizowanie ponoszonych kosztów.

http://www.gostar-poland.eu/ - 25 Wrz 2013

GÜHRING Narzędzia rotacyjne do obróbki skrawaniem****

W firmie Gühring stawiamy na najwyższą jakość naszych narzędzi rotacyjnych, oraz na zróżnicowanie oferty. Jako jeden ze światowych liderów w branży, staramy się z pełną sumiennością dobierać materiały, z których wykonywane są produkty, a również nieustannie optymalizować procesy produkcyjne oraz wdrażać nowe rozwiązania. Nasza propozycja obejmuje około 44 tysięcy dostępnych w atrakcyjnej cenie produktów, takich jak przykładowo wiertła, frezy, rozwiertaki, przyrządy ostrzarskie i pomiarowe. Bogate doświadczenie pozwoliło nam przygotować dla Państwa również wielki wybór usług, pozwalających nawet osobom mniej doświadczonym na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie naszych wyrobów. Klienci liczyć mogą zatem nie tylko na profesjonalne doradztwo, lecz również na kompleksowe prowadzenie gospodarki narzędziowej, czy też regenerację narzędzi. Szczegóły na stronie.

http://www.guehring.pl/ - 20 Lis 2012

HAAD - Gwintownice, zamrażarki do rur****

Sprzedawca maszyn oraz narzędzi do obróbki, wśród których dostępne są profesjonalne przepychacze, zamrażarki, gwintownice elektryczne oraz zaciskarki do rur Rems, Rothenberger, jak i innych renomowanych producentów.

http://www.haad.pl/ - 8 Kwi 2015