KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > narzędzia (662)

Gildemeister as55 dla klientów z całej Polski od firmy Automaten Technik.****

Mocno eksploatowane maszyny przemysłowe takie jak tokarki CNC czy tokarki konwencjonalne wymagają części zamiennych trwałych i niezawodnych. Dlatego zapraszamy na stronę producenta Automaten Technik, który od wielu lat współpracuje ze szwajcarskimi przedsiębiorcami. Pozwala nam to oferować produkty zarówno te najbardziej popularne, ale także trudno dostępne na rynku. W procesie produkcji korzystamy z nowoczesnych technik obróbki metalu przez co nasze części zamienne będą służyły przez długi czas.

http://www.automaten-technik.pl/ - 19 Mar 2014

Golibroda - Maszynki do golenia i pędzle****

Oferujemy praktyczne rozwiązania do poskramiania zarostu. W naszym asortymencie znajdują się maszynki do golenia i pędzle na wzór tradycyjnych narzędzi do pielęgnacji twarzy u mężczyzn. Proponujemy także klasyczne żyletki oraz akcesoria do pielęgnacji. Polecamy kompletne zestawy - idealne na prezent.

http://www.golibrodasklep.pl/ - 27 Lut 2015

GONAR****

Witryna i katalog produktów firmy wytwarzającej narzędzia wiertnicze, szybkozłącza i podzespoły do agregatów tynkarskich. Na stronie znajdziesz charakterystykę firmy, ofertę handolowo - usługową oraz katalog produktów.

http://www.gonar.com.pl/ - 19 Gru 2001

Gostar - narzędzia specjalne, ostrzenie i regeneracja****

Firma projektuje, wykonuje oraz wdraża narzędzia specjalne, oferuje takie usługi, jak ostrzenie i regeneracja narzędzi, nakłada wyjątkowo trwałe powłoki PVD, a także świadczy usługi doradcze z tego zakresu pozwalające między innymi na zoptymalizowanie ponoszonych kosztów.

http://www.gostar-poland.eu/ - 25 Wrz 2013

GÜHRING Narzędzia rotacyjne do obróbki skrawaniem****

W firmie Gühring stawiamy na najwyższą jakość naszych narzędzi rotacyjnych, oraz na zróżnicowanie oferty. Jako jeden ze światowych liderów w branży, staramy się z pełną sumiennością dobierać materiały, z których wykonywane są produkty, a również nieustannie optymalizować procesy produkcyjne oraz wdrażać nowe rozwiązania. Nasza propozycja obejmuje około 44 tysięcy dostępnych w atrakcyjnej cenie produktów, takich jak przykładowo wiertła, frezy, rozwiertaki, przyrządy ostrzarskie i pomiarowe. Bogate doświadczenie pozwoliło nam przygotować dla Państwa również wielki wybór usług, pozwalających nawet osobom mniej doświadczonym na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie naszych wyrobów. Klienci liczyć mogą zatem nie tylko na profesjonalne doradztwo, lecz również na kompleksowe prowadzenie gospodarki narzędziowej, czy też regenerację narzędzi. Szczegóły na stronie.

http://www.guehring.pl/ - 20 Lis 2012

HAAD - Gwintownice, zamrażarki do rur****

Sprzedawca maszyn oraz narzędzi do obróbki, wśród których dostępne są profesjonalne przepychacze, zamrażarki, gwintownice elektryczne oraz zaciskarki do rur Rems, Rothenberger, jak i innych renomowanych producentów.

http://www.haad.pl/ - 8 Kwi 2015

HAHN+KOLB - profesjonalne narzędzia dla firm****

Przedstawicielstwo handlowe HKBB prowadzone jest na terenie powiatu bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego oraz jastrzębskiego oferujące profesjonalne narzędzia dla firm, w szczególności narzędzia skrawające, przyrządy pomiarowe oraz uchwyty narzędziowe.

http://www.hkbb.pl/ - 10 Sty 2017

HOF-DOM****

Bogata oferta artykułów przemysłowych - narzędzia i elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów - okucia do drzwi mebli okien - drabiny aluminiowe - drewniane oraz rusztowania - regały i wózki.

http://www.hofdom.pl/ - 28 Kwi 2004

HUSQVARNA Polska****

Serwis internetowy znanej na rynku firmy oferującej narzędzia do pracy w lesie, w ogrodzie i na budowie. Na stronach zamieszczono wykaz produktów - pilarki łańcuchowe, kosiarki, przecinarki do stali i betonu, wycinarki - podano cennik, dane teleadresowe dealerów. Ponadto znajdują się tutaj informacje o wydarzeniach i pokazach a ostatnio uruchomiona lista dyskusyjna "news.husqvarna.pl" dostarczy wyczerpujących porad.

http://www.flymo.com.pl/ - 6 Kwi 2000

IMEX****

Serwis importera i dystrybutora narzędzi, elektronarzędzi i chemii budowlanej. Znaleźć w nim można podzieloną ofertę, dane firmy i mapkę dojazdu.

http://www.imex.alpha.pl/ - 19 Wrz 2001