KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > narzędzia (675)

Bonar sp. z o.o. - narzędzia****

Oferta narzędzi wielu renomowanych marek. Tutaj zapoznasz się z ich danymi technicznymi.

http://www.bonar.pl/ - 5 Lip 2004

Bo-Plast****

Firma zajmuje się sprzedażą takich produktów, jak zaślepki z tworzyw sztucznych oraz chromowanych. Bo-Plast poleca także akcesoria ogrodzeniowe, osłony do śrub i prętów oraz wkładki z gwintem. Zapraszamy.

http://bo-plast.pl/ - 15 Lis 2017

Bosite - Spawarki i zgrzewarki do plastiku****

Sprzedajemy urządzenia do spawania tworzyw sztucznych, zgrzewarki do plandek i banerów. Produkty marki Bosite to wyroby najwyższej jakości, przeznaczone dla zakładów produkcyjnych jak i pojedynczych użytkowników.

http://bosite.pl/ - 21 Sty 2014

Brada Sp. Z O.O.****

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne wyroby polerskie, jakie wykorzystywane są przez specjalistów. Przygotowane przez nas zostały rozmaite kulki, gąbki oraz tarcze ułatwiające wygładzanie powierzchni.

http://www.brada-poznan.pl/ - 8 Mar 2014

BTT Automatyka - falowniki, serwonapędy****

Przedsiębiorstwo BTT Automatyka oferuje profesjonalne oraz kompletne napędy elektryczne maszyn i urządzeń. W asortymencie znajdują się specjalistyczne falowniki, softstarty, zasilacze i silniki DC oraz serwonapędy. Oferta naszej firmy obejmuje także profesjonalny sprzęt dostosowany do pracy pod wodą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BTT Automatyka.

http://www.bttautomatyka.pl/ - 12 Mar 2015

Budohit - Centrum Techniczno-Handlowe****

Firma na swoich stronach przedstawia ofertę sprzedaży, w skład której wchodzą: profesjonalne maszyny, systemy połączeń i zamocowań, urządzenia i osprzęt dla budownictwa i przemysłu, elektronarzędzia, usługi specjalistyczne, systemy ochrony P-POŻ.

http://www.budohit.pl/ - 28 Sie 2001

Celma Power Tools - silniki komutatorowe****

Firma zajmuje się produkcją kół i wałków zębatych oraz silników komutatorowych. Przedsiębiorstwo świadczy również różnorodne usługi, takie jak wykonywanie przekładni na frezarkach GLEASON, a także wiercenie, cięcie i tłoczenie.

http://www.celmapowertools.com.pl/ - 5 Cze 2014

Centromet - materiały, przyłbice i uchwyty spawalnicze****

W ofercie firmy Centromet odnajdą Państwo m.in.: spawarki TIG/MIG/MAC oraz modele inwertorowe Kemppii, specjalistyczne uchwyty, przyłbice czy tez inne materiały.

http://www.centrometwarszawa.pl/ - 7 Lip 2016

Centrum Narzędzi Monika Kupniewska - akcesoria budowlane, pomiarowe, warsztatowe****

Jeżeli chcesz, by tobie oraz zatrudnionym przez ciebie ludziom pracowało się wygodnie i szybko, to Centrum Narzędzi Monika Kupniewska jest właśnie dla ciebie. Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów warsztatowych i budowlanych takich marek jak YATO czy NEO. To tam w dobrej cenie zakupicie klucze dynamometryczne i nasadowe, instrumenty pomiarowe czy też szafki.

http://bhpinarzedzia.pl/ - 14 Lip 2015

Centrum Narzędziowe Wimaspj.pl - narzędzia NEO, Stanley, Topex, Yato****

W ofercie przygotowanej przez hurtownię Wima znajdują się cenione przez fachowców narzędzia Yato, NEO, Topex oraz Stanley. Zachęcamy do złożenia zamówienia na nasadki do zakrętarek, płozy hamulcowe lub też podnośniki kolejowe torowe.

http://www.wimaspj.pl/ - 21 Gru 2016