KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > nieruchomości (3 140)

Nieruchomości w INTERIA.PL*****

Na stronie znajdziesz bogatą bazę nieruchomości - sprzedaż, kupno, wynajem - domy, mieszkania, działki, lokale...

http://nieruchomosci.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Agencja nieruchomości Marek Kunicki*****

Profesjonalne biuro nieruchomości oferujące kupno, sprzedaż, zamianę lokali użytkowych, działek, mieszkań, domów. Na stronie informacje o fimie, jej ofercie, zdjęcia i dane teleadresowe.

http://www.kunicki.pl/ - 15 Lis 2001

Agencja nieruchomości Promenada*****

Promenada pośredniczy w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości na terenie województwa podlaskiego. Dzięki stronie internetowej biura klienci bez wychodzenia z domu mogą wirtualnie obejrzeć mieszkania oraz domy zaprezentowane w formie Panoram 360 stopni.

http://promenadanieruchomosci.pl/ - 13 Maj 2010

AGENCJA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI RZECZOZNAWSTWO MAJĄTKOWE VARIANT A*****

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym (kupno-sprzedaż, najem, dzierżawa nieruchomosci komercyjnych i mieszkalnych) oraz wyceną nieruchomości dla osób fizycznych i prawnych dla każdego celu (np. zabezpieczenia hipotecznego kredytów bankowych).

http://variant.com.pl/ - 30 Maj 2001

AGKORC*****

Strona firmy pośredniczącej w wynajmie powierzchni biurowych i magazynowych oraz rezydencji i domó mieszkalnych. Znajdziesz tu szczegółową prezentacją oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.agkorc.com.pl/ - 9 Maj 2002

Aktywna Giełda Nieruchomości*****

Ogólnopolska interaktywna giełda nieruchomości obsługiwana za pomocą mapy w technologii GIS. Możliwość samodzielnego dodawania ofert on-line.

http://www.mapanieruchomosci.w.pl/ - 12 Paź 2001

Almasz Toruń nieruchomości*****

Agencja nieruchomości z Torunia. Mieszkania, domy i działki.

http://almasz.nieruchomosci.pl/ - 15 Wrz 2008

Ankoz - obrót nieruchomościami*****

Firma jest licencjonowanym biurem największej polskiej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Ad. Drągowski. Na stronach znajdują się informacje o firmie i ofertach.

http://www.ankoz.pl/ - 6 Mar 2000

Apartament - nieruchomości i mieszkania - Poznań, Leszno, Zielona Góra*****

Doradca i partner w nieruchomościach - agencja nieruchomości Apartament. Na stronach informacje o firmie oraz oferty nieruchomości i mieszkań - Poznań, Leszno, Zielona Góra. W ofercie mieszkania i nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

http://www.apartament.net.pl/ - 29 Lut 2008

Apartamenty, grunty, biura, magazyn, hala - Żagiel*****

Agencja nieruchomości w Szczecinie - Żagiel. Na stronie oferty nieruchomości nad morzem - dom hala, biura, działka, grunty, apartamenty, mieszkanie w Szczecinie. W ofercie agencji Żagiel także atrakcyjne nieruchomości w Bułgarii. Zapraszamy - grunty i nieruchomości w Szczecinie.

http://www.zagiel.szczecin.pl/ - 18 Lis 2008