KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > nieruchomości (3 140)

Oferty nieruchomości*****

Morizon oferuje użytkownikom rozbudowaną wyszukiwarkę nieruchomości skupiającą oferty z terenu całego kraju. Wyszukiwarka Morizonu pozwala na znalezienie i porównanie ofert sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, lokali użytkowych i działek.

http://www.morizon.pl/ - 2 Lis 2010

OGŁOSZENIA z rynku NIERUCHOMOŚCI- największa baza ogłoszeniowa - Gratka.pl*****

Chcesz kupić, sprzedać, zamienić mieszkanie, dom? - tysiące ogłoszeń aktualizowanych codziennie.

http://www.gratka.pl/ni/ - 18 Maj 2000

Ogrody Shiraz*****

Firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości, na łamach witryny przedstawia swą ofertę oraz cennik, opis inwestycji wraz z planami mieszkań i osiedla.

http://www.ogrody-shiraz.pl/ - 10 Wrz 2001

Operat szacunkowy*****

Firma oferuje takie usługi jak wycena nieruchomości, w tym wycena domu, mieszkania oraz przedsiębiorstwa. Każdy rzeczoznawca z firmy Wyceny i Ekspertyzy jest w stanie sporządzić na życzenie Klienta operat szacunkowy.

http://www.wie.pl/ - 23 Sie 2010

Osiedle Mieszkaniowe - Za Słoneczną Bramą*****

Biuro sprzedaży mieszkań - Osiedle Za Słoneczną Bramą położone jest w ścisłym centrum Gdańska. Charakteryzuje je malowniczy, urokliwy, pełen zieleni morenowy krajobraz pomiędzy dzielnicami Chełm i Ujścisko.

http://www.zaslonecznabrama.pl/ - 6 Cze 2005

Osiedle Słupsk - Domy Słupsk - Domy w cenie mieszkań – Osiedle Sosnowe Dębnica Kaszubska*****

Osiedle Sosnowe w Dębnicy Kaszubskiej to wyjątkowe osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na sprzedaż k. Słupska. Dębnica Kaszubska to miejscowość położona 12km od Słupska. Tanie domy o powierzchni ca. 120m.kw.. Domy w cenie mieszkań do sprzedaży od zaraz.

http://www.osiedlesosnowe.com.pl/ - 14 Cze 2010

Park Skaryszewskie - Apartamenty. Warszawa*****

Firma Sabe Investments Sp. z o.o. proponuje na stronie atrakcyjne apartamenty w nowoczesnym budownictwie, których niewątpliwym atutem jest przyjazna środowisku i zarazem spokojna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych (Park Skaryszewski) nad Jeziorkiem Kamionkowskim.

http://www.sabe.com.pl/ - 24 Sty 2006

P.O.C. Dipservice Nieruchomości*****

Wynajem biur, apartamentów, mieszkań, największa własna powierzchnia biurowa i mieszkalna na warszawskim rynku nieruchomości, organizacja szkoleń i konferencji.

http://www.dipservice.com.pl/ - 20 Gru 2000

Polski Fundusz Kapitałowy*****

Strona firmy zajmującej się doradztwem gospodarczym głównie na rynku energii elektrycznej w Polsce.Znajdziemy tu informacje o spółce,rynki działania,katalog usług oraz oferty nieruchomości.

http://www.pfk.com.pl/ - 5 Sie 2001

Polskie serwery Branzowe Serwer Branzy Budowlanej*****

Jest to internetowy katalog przedsiębiorstw szeroko związanych z branżą budowlaną lub w istotny sposób ją uzupełniających. Strona gromadzi wszelkie potrzebne wiadomości dotyczące producentów, usługodawców, dostawców, sieci handlowych, wydawnictw fachowych, imprez targowych oraz instytucji i organizacji.

http://www.budowniczy.pl/ - 30 Lip 2001