KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > nieruchomości (3 132)

AS-BUD*****

As-Bud Warszawa. Pośrednictwo w obrocie - nieruchomości komercyjne. Wynajem i sprzedaż - działki, biura, grunty inwestycyjne, lokale, biurowce do wynajęcia. W ofercie firmy też wynajem sal. - centrum konferencyjne Warszawa. Wynajem sal w Warszawie - sale konferencyjne i sale szkoleniowe Warszawa.

http://www.as-bud.pl/ - 1 Paź 2018

Atrium International, biurowiec - szkolenia, konferencje*****

Nieruchomości - budynek klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Wynajem biur - biura od 26 m^(2), instant offices. Centrum Konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Warszawie na prezentacje, szkolenia, konferencje.

http://www.atriumwarsaw.com/ - 10 Lis 2005

BiCom*****

Firma ze Słupska specjalizująca się w usługach internetowych. Dobrze zaprojektowana strona zawiera informacje o firmie, usługach (łącza, serwisy www, FTP). kursach i szkoleniach, promocjach i nowych produktach. Działa kawiarnia internetowa i biuro pośrednictwa nieruchomości online

http://www.bicom.slupsk.pl/ - 21 Sty 2000

Biura do wynajęcia*****

Portal jest multimedialną bazą ogłoszeń zawierającą najnowsze oferty z rynku nieruchomości komercyjnych dotyczące m.in. powierzchni biurowych, usługowych, magazynowych przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Na stronie znaleźć można prezentacje biurowców, galerii handlowych, parków magazynowych oraz centrów logistycznych z terenu całego kraju. Portal to również informacje o nowych projektach deweloperskich, aktualności i wydarzenia z rynku nieruchomości komercyjnych, raporty i analizy rynkowe.

http://www.topbiura.pl/ - 5 Lip 2010

Biuro nieruchomości, domy, mieszkania, apartamenty - nowyadres.pl*****

Nowyadres.pl to nowoczesny portal nieruchomości. W ofercie tanie mieszkania, domy apartamenty na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dodatkowo wirtualne targi mieszkaniowe: nowe domy, lokale użytkowe, powierzchnie handlowe, a także działki budowlane.

http://www.nowyadres.pl/ - 22 Lip 2010

Biuro Nieruchomości Katowice, Śląsk, Zagłębie Domo Optima*****

Agencja Domo Optima zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Katowic, całego Śląska oraz Zagłębia. Zainteresowi kupnem, wynajmem lub sprzedażą nieruchomości znajdą na stronie wiele przydatnych informacji

http://www.domooptima.pl/ - 4 Paź 2006

Biuro Nieruchomości. Nowy Sącz*****

Biuro Nieruchomości w Nowym Sączu. Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe - wynajem, kupno.

http://www.fortuna24.pl/ - 7 Kwi 2006

Biuro Nieruchomości VENUM*****

Strona Biura Nieruchomości VENUM z Mysłowic. Specjalizuje się w kompleksowym pośrednictwie w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

http://www.venum.com.pl/ - 23 Sie 2002

BMR Investment - Nieruchomości*****

Aktualizowany przynajmniej raz w tygodniu wykaz ofert kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości z Trójmiasta i okolic będących w dyspozycji tej agencji.

http://www.gdynia.cc/bmrinv/ - 6 Mar 2000

Budinfo.pl*****

Internetowy serwis budownictwa, architektury, nieruchomości Budinfo.pl to aktualne informacje branżowe, cotygodniowe aktualności, branżowe oferty pracy, przepisy prawne, przetargi, ciekawe technologie.

http://www.budinfo.pl/ - 6 Lis 2002