KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > nieruchomości (3 113)

Kupiec Poznański*****

Strona ekskluzywnego centrum handlowo-biurowego w sercu Poznania - plann budynku, zdjęcia budynku i pomieszczeń wewnątrz, lokalizacja, możliwość wynajęcia.

http://www.kupiecpoz.pl/ - 29 Lip 2001

Lebiedź Nieruchomości*****

Agencja nieruchomości z Warszawy, specjalizująca się w obrocie nieruchomościami na terenie gmin: Bielany, Bemowo, Jelonki, Łomianki, Izabelin, Czosnów, Babice, Leszno, Ożarów.

http://www.lebiedz.pl/ - 16 Lip 2001

Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami CURSUS A&R - Kraków*****

Na stronie znajdziecie oferty sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości: domów, mieszkań, działek...

http://cursus.gratka.pl/ - 8 Mar 2001

LOCUM Biuro Obrotu Nieruchomościami - Września*****

Na stronie można znaleźć informacje na temat lokalizacji i kontaktu z firmą, oraz pełną ofertę w postaci tabeli, którą można sortować wedłóg ustalonych kryteriów (cena, rodzaj, data ogłoszenia itp).

http://bonlocum.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

Loft, lofty - nowoczesne mieszkanie*****

Chcemy, aby nasz serwis służył jako źródło cennych informacji, jak również inspiracji. Na naszych stronach znajdziesz ciekawe zdjęcia i wizualizacje, artykuły, wypowiedzi architektów, a także nowinki ze świata aranżacji wnętrz. Jeśli jesteś zwolennikiem niekonwencjonalnych, nowoczesnych wnętrz o wyjątkowym klimacie i oryginalnej architekturze, które odzwierciedlą Twój charakter i osobowość, to loft będzie rozwiązaniem wprost idealnym dla Ciebie. Serwis, na stronach którego mamy przyjemność Cię gościć, skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką loftów: do ich użytkowników, entuzjastów i osób, które są na etapie poszukiwania własnej przestrzeni do zamieszkania.

http://www.lofty.gda.pl/ - 21 Paź 2010

Lokale użytkowe na sprzedaż-Wiślane Tarasy*****

Oferujemy lokale użytkowe z przeznaczeniem na nieuciążliwą działalność gospodarczą np. biura, kancelarie, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne w nowoczesnym budynku. Istnieje możliwość zakupu lokalu zarówno jedno-poziomowego (parter lub I piętro) jak i dwu-poziomowego (parter i I piętro). Powierzchnia lokali do dowolnej aranżacji.

http://www.lokale.wislanetarasy.pl/ - 14 Sty 2010

MAK Dom Sp. z o.o.*****

Firma działająca w branży budowlanej. Zajmuje się m.in. pośrednictwem i wynajmem nieruchomości, usługami doradczymi, pracami instalacyjnymi. Na stronie szczegóły działalności, przykłady bieżących realizacji.

http://www.makdom.com.pl/ - 1 Lut 2002

Malinówka Mała - smak Mazur - nieruchomość na sprzedaż*****

Malinówka Mała - smak Mazur - nieruchomość na sprzedaż. Czarująca nieruchomość położona na Mazurach: półwysep, park, budynki. Idealna na rezydencję lub ośrodek wypoczynkowy.

http://www.malinowka.pl/ - 24 Sty 2005

MBT - deweloper Warszawa*****

MBT firma budowlano-telekomunikacyjna. Jesteśmy deweloperem z Warszawy oferującym mieszkania w Warszawie oraz domy w Markach. Produkujemy również beton towarowy jak też zajmujemy się kostką brukową dla miasta Warszawa i okolic.

http://www.mbt.com.pl/ - 5 Sie 2008

Menolly Poland*****

Nowe Powiśle ? nowa inwestycja firmy Menolly Poland w Warszawie. Luksusowe apartamenty i mieszkania Warszawa. Mieszkania z widokiem na Wisłę w otoczeniu zieleni oraz historycznych budynków o niepowtarzalnym charakterze. Mieszkania warszawa ? zapraszamy.

http://www.nowepowisle.pl/ - 4 Gru 2006